portale matrymonialne

Rozmowy ogólne.

portale matrymonialne

Postprzez Dorku » 4 paź 2010, o 13:03

Co myślicie o takich portalach?
Może macie doświadczenia z nimi związane?
Dorku
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:51
Lokalizacja: Mazowsze-kraina łagodności....

Postprzez Filemon » 4 paź 2010, o 16:15

według mnie obecnie, w dobie internetu, jest to jeszcze jedna forma poznania kogoś - z tym, że to jest dobre tylko na początek czyli dla nawiązania pierwszego kontaktu...

mam dobrą koleżankę, która późno wyszła za mąż a swojego obecnego męża, z którym wydaje mi się, że stanowią dobrą parę, poznała właśnie za pośrednictwem internetowego portalu... :)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 5 paź 2010, o 11:56

Jak wszędzie indziej - można trafić na perełkę albo na oszusta.
Ale notabene jest to jakieś pomocne wyjście przy szukaniu połowicy.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Abssinth » 5 paź 2010, o 13:22

hmm

osobiscie wolalabym szukac raczej na podstawie zainteresowan - fora, gdzie sa ludzie w podobnym do mojego klimacie, strony poswiecone interesujacej mnie tematyce, itd...

nie uzywalam portali matrymonialnych i jakos wzbranialabym sie przed nimi...

takie moje trzy groszaki :)
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez KATKA » 5 paź 2010, o 13:49

a ja mam chłopa z Sympatii :twisted: .....tyle, ze gdyby nie pewne okoliczności to bym sie raczej z nim nie spotkała....jakoś mnie nie przekonują takie znajomosci 8)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Sinusoida » 5 paź 2010, o 16:57

Nie mam takich doświadczeń ale znam małżeństwo, które poznało się przez internet.
Słyszałam natomiast, że obecnie biura matrymonialne przeprowadzają taki szczegółowy wywiad, że podobno dopierają w pary bardzo dobrze i skutecznie. Myślę że byłabym skłonna skorzystać z usług takiego biura, gdybym była teraz sama... Jeśli ktoś nie jest duszą towarzystwa to trudno mu przed 30stka kogoś znaleźć...
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59

Postprzez annika2224 » 5 paź 2010, o 17:36

Katka ja też mam faceta z Sympatii ;D I podobnie jak Ty, nie planowałam spotkania z nim, a już na pewno nie przewidziałam, że zakocham się praktycznie od pierwszej randki... Byłam też na ślubie pary, która się tak poznała. Generalnie uważam jednak, że będąc na takich portalach należy zachować dużą dozę zdrowego rozsądku i nie robić sobie zbyt wielkich nadziei. Są tam różni ludzie, mający różne cele, mniej lub bardziej fajne czy przyjazne. Nie można myśleć, że to gwarancja znalezienia wielkiej miłości w 5 min, bo można się rozczarować. Radziłabym podejście "na luzie" - można kogoś fajnego poznać, może coś z tego być lub nie.. raczej okazja do poznania nowych ludzi.
annika2224
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 gru 2009, o 17:15

Postprzez felicity » 5 paź 2010, o 20:34

Każdy szuka na swoje sposoby. Osobiście nie próbowałam takiej formy i nie jestem przekonana, wierzę w Siłę Wyższą i jeśli będę miała spotkać kogoś to tak się stanie, po prostu. Intuicja mi mówi, że to nie dla mnie kierunek. Też znam 2 małżeństwa, ale dopiero z 2 lata po ślubie i to pewnie krótki okres czasu na wyciąganie wielkich wniosków. Chyba to jak się poznajemy i tak w ostatecznym rozrachunku jest mniej ważne czy związek się utrzyma, bo dobranie się dwóch osób jest bardziej istotne.
Avatar użytkownika
felicity
 
Posty: 397
Dołączył(a): 28 lip 2007, o 23:31

Postprzez Dorku » 6 paź 2010, o 09:50

Dzięki za opinie. Chyba najważniejsze jest to, żeby nie zakładać, że tam i tylko tam znajdę kogoś....

Tak założyłam ten wątek po pewnej rozmowie, w której ktoś potwierdził to co i tak wiedziałam, że znajomi faceci czują jakiś głupi respekt przede mną i skłonni są bardziej traktować mnie jak dobrego kumpla, a boją się potraktować jak kobietę. Wtedy padła propozycja, aby spróbować z kimś zupełnie nieznanym z takiego portalu.

Pozdrówka.
Dorku
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:51
Lokalizacja: Mazowsze-kraina łagodności....

Postprzez mahika » 6 paź 2010, o 09:56

kurcze, jak to sie robi. założyłam kiedyś profil na takim potrtalu i pisało do mnie dużo osób ale ja jakoś nie umiem rozmawiać, juz sama nie wiem, albo nie odpisałam, albo po 3 mailach przestawałam pisać... jakoś nie potrafie nawiązywać znajomości w traki sposób.
Ale znam pare ośób co znalazły swoje połówki tak ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07


Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 278 gości

cron