Myśl

Rozmowy ogólne.

Postprzez Szafirowa » 24 wrz 2010, o 16:48

Salome,

Po pierwsze - "droga pani" to nie galerianka, której "cena" oscyluje na płaszczyźnie ciuszka, czy jakiejś kwoty nie wyższej od tych z dwoma zerami. Galerianka to taniocha, a "droga pani" to ekskluzywna dama do towarzystwa, która ceni się i po kilka i po kilkanaście tysięcy złotych za ... hm ... umilanie towarzystwa przez kilka godzin

Po drugie - fakt, że mężczyznę stać czy to na galeriankę, czy to na droższą panią, nie świadczy o niczym oprócz zasobności jego portfela i moralności. A już w żadnym wypadku nie jest to miara inteligencji człowieka !

Po trzecie - duża pensja nie jest również wyznacznikiem dużej inteligencji, bo z pracą zawodową różnie bywa. Najczęściej ci najbardziej inteligentni są skromni i piastują niskie stanowiska, na których nie zarabia się wiele. O wysokich zarobkach nie decyduje wyłącznie inteligencja ... raczej doświadczenie zawodowe, wykształcenie, kwalifikacje, również przebojowość, wizerunek zawodowy, nierzadko również prywatne koneksje, bo nie od dzisiaj wiadomo, że kolega kolegi szefa ma większe szanse na lepsze stanowisko, niż nieznany nikomu inteligent składający dokumenty rekrutacyjne.

Po czwarte - to, że ktoś w ciągu 17 minut nie odpowiada na Twoje pytanie, nie znaczy, że szuka w googlach czy inszej wikipedii, odpowiedniej definicji, żeby móc Ci ją wkleić jako odpowiedź. Być może oznacza to, że nie jest chwilowo obecny na forum ? Albo że z jakiegoś innego powodu nie może odpisać ?

Więcej szacunku do rozmówców Salome !
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez Salome » 24 wrz 2010, o 17:29

---------- 17:13 24.09.2010 ----------

A ja miałam na myśli właśnie takie panie zakładając post, bo pisałam nawet o portalach internetowych, których adresów nie chcę podawać. Ktoś tylko w drodze dyskusji zamienił słowo na galerianka i tak wyszło.

---------- 17:16 ----------

Szafirowa napisał(a):Po trzecie - duża pensja nie jest również wyznacznikiem dużej inteligencji, bo z pracą zawodową różnie bywa. Najczęściej ci najbardziej inteligentni są skromni i piastują niskie stanowiska, na których nie zarabia się wiele.


Mylisz inteligencję z mądrością i wiedzą. Często osoby nieposiadające dużej wiedzy są bardzo inteligentne.

---------- 17:29 ----------

Bardzo źle mi na tym forum.
Obojętnie jakiego bym tematu nie podjęła to obraca się przeciwko mnie. Gdy odpowiem komuś na atak, to jestem sądzona jako sprawczyni zajścia.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez Szafirowa » 24 wrz 2010, o 23:19

Nie, nie mylę. Doskonale potrafię rozróżnić wartości o których piszesz. Nie wiem skąd wyciągnęłaś ten wniosek ...
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez gaja7 » 25 wrz 2010, o 19:14

Salome napisał(a):---------- 17:13 24.09.2010 ----------

A ja miałam na myśli właśnie takie panie zakładając post, bo pisałam nawet o portalach internetowych, których adresów nie chcę podawać. Ktoś tylko w drodze dyskusji zamienił słowo na galerianka i tak wyszło.

---------- 17:16 ----------

Szafirowa napisał(a):Po trzecie - duża pensja nie jest również wyznacznikiem dużej inteligencji, bo z pracą zawodową różnie bywa. Najczęściej ci najbardziej inteligentni są skromni i piastują niskie stanowiska, na których nie zarabia się wiele.


Mylisz inteligencję z mądrością i wiedzą. Często osoby nieposiadające dużej wiedzy są bardzo inteligentne.

---------- 17:29 ----------

Bardzo źle mi na tym forum.
Obojętnie jakiego bym tematu nie podjęła to obraca się przeciwko mnie. Gdy odpowiem komuś na atak, to jestem sądzona jako sprawczyni zajścia.

Inteligencja i spryt o dwie różne cechy. Ci z pełnymi portfelami są moim zdaniem w większości sprytni. Choć trzeba zauważyć, że te dwie cechy nie wkluczają się i można być zarazem sprytnym i inteligentnym.
gaja7
 
Posty: 33
Dołączył(a): 23 wrz 2010, o 20:31
Lokalizacja: PL

Postprzez caterpillar » 27 wrz 2010, o 17:42

Salome ja mam wrazenie ,ze to Ty szukasz dziury w calym..przeciez zakladanie tematu nie polega na tym ,ze kady ma przytakiwac naszej tezie.

Natomiast tego typu generalizowanie

Mnie się wydaje, że faceci lubią idiotki, a mądrych kobiet się obawiają.


nie uchodzi doroslej -dojrzalej kobiecie..bo czy uwazasz sie za idiotke?? bo ja nie :)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez kajunia » 27 wrz 2010, o 18:42

---------- 18:40 27.09.2010 ----------

Obojętnie czy facet jest mądry czy głupi (o ile da się to jakkolwiek zmierzyć) u takich kobiet przede wszystkim szuka szybkiego seksu, zaspokojenia a nie rozmowy na poziomie dlatego nie ma czegoś takiego że faceci "wolą" puste idiotki. mam wrażenie, że często takie Panie są traktowane jak towar, mięso na zasadzie płacę-wymagam-dostaję to czego chcę. Ona nie ma z nim prowadzić inteligentnych rozmów o życiu i sztuce tylko zaspokoić popęd. To nie jest chyba kwestia inteligencji mężczyzny tylko jego moralności, szacunku do siebie i swojej partnerki (jeśli taką ma). Nie sądzę, żeby szanujący się facet skorzystał z takich usług. Osobiście myślę, że to żenujące płacić za seks, ale jak widać niektórych mężczyzn to kręci. A to, że są takie Panie to prosta ekonomia- jest popyt więc pojawia się towar :lol:

---------- 18:42 ----------

Abssinth napisał(a):madrzy faceci lubia madre kobiety.


Popieram :D :D
Avatar użytkownika
kajunia
 
Posty: 517
Dołączył(a): 22 gru 2008, o 10:14

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości