Terapia grupowa

Rozmowy ogólne.

Postprzez Filemon » 12 sie 2010, o 14:13

przyklejony, po pierwsze, jeśli komentowałeś wypowiedź eta, to w niczym nie zmienia to tego co napisałem tu jednego posta wyżej - eta podzieliła się swoim doświadczeniem, zatem Ty podziel się swoim jeśli chcesz, ale nic nie upoważnia Cię do określania tego jako "pierdzielenie głupot"... i mam nadzieję, że jesteś w stanie to zrozumieć i przyjąć...

po drugie, nie jestem wróżką i nie wiem dokładnie do kogo się odnosisz, ale miałem określone podstawy, żeby wziąć to do siebie, gdyż moja wypowiedź byłą obok wypowiedzi eta...

p.s.
w ogóle tak chaotycznie zredagowałeś swojego posta, że trudno go szybko ogarnąć

do moich własnych wypowiedzi o charakterze osobistym, nie życzę sobie takich niegrzecznych komentarzy jak Twój, szczególnie w sytuacji kiedy sam się nie odkrywasz i nie ujawniasz przebiegu własnych terapii i związanych z nimi doświadczeń...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez pszyklejony » 12 sie 2010, o 14:28

Filemon z Tobą podjąłem dwie próby porozumienia. O dwie za dużo.
pszyklejony
 
Posty: 868
Dołączył(a): 7 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Filemon » 12 sie 2010, o 14:48

przyklejony, zanim zaczniesz niegrzecznie komentować czyjeś doświadczenia, zaryzykuj i najpierw podziel się własnymi...

a wtedy ewentualnie jak równy z równym powiemy sobie o pieprzeniu głupot... ;) (ale niekoniecznie...)
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez doduś » 12 sie 2010, o 15:16

emocje emocje... Filemonie (będę alfabetyczny) nie ma obowiazku dzielenia się sowimi doswiadczeniami. Doskonale o tym wiesz. Ja cenię madre porady bez wnikania kto, co przeżył. Sam tutaj nie odkryłem się do końca co zostało uszanowane. Uszanuj zatem to, ze Pszyklejony nie chce dzielić się swoimi problemami na forum. Pszyklejony - myślę, ze doskonale wiesz, że nie mamy wpływu na to jak rozumieją nas inni, ale mamy wpływ na to w jaki sposób formułujemy swoje myśli. W mojej ocenie wdaliście się w pyskówkę. NIe potrzebną. Ponieważ szanuję Was obu a nawet lubię, życzę owocnych przemyśleń :)
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez pszyklejony » 12 sie 2010, o 15:27

Doduś, też Ciebie szanuję.
pszyklejony
 
Posty: 868
Dołączył(a): 7 paź 2008, o 21:56
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Filemon » 12 sie 2010, o 15:30

doduś, w sumie zgadzam się z Tobą... :)

bo ja nawet do przyklejonego nie czuję jakiejś głębszej niechęci... mimo, że wkurzyło mnie coś konkretnego...

nie ma obowiązku dzielenia się swoimi problemami na forum, ale jest to forum wsparcia a przyklejony nie jest tu terapeutą, więc jeśli się nie dzieli, to dla mnie powstaje pewien znak zapytania... a już szczególnie kiedy komentuje niegrzecznie moją wypowiedź...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez doduś » 12 sie 2010, o 15:41

Filemon... wydawało mi sie do tej pory, że mistrzem "ale" na tym forum to jestem ja ;) TY struny nie przeciągaj :lol:
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez Filemon » 12 sie 2010, o 15:54

doduś, nie mam poczucia, żebym cokolwiek tutaj przeciągał - nawet racji na swoją stronę... ;) :P

wiem o co mi chodzi, po prostu i nie mam chęci udawać, że niby nic... ot, taki jestem i tak się obecnie czuję...
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez desiderata » 11 wrz 2010, o 17:58

Od poniedziałku zaczynam terapie nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jest ona mi potrzebna demony przeszłości z którymi myślałam ze już się uporałam siedzą we mnie i maja wpływ na moje życie , będę w miarę możliwości pisać o moich odczuciach związanych z terapią i jej przebiegiem .

Pozdrawiam Desi ;)
Avatar użytkownika
desiderata
 
Posty: 259
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 17:38
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 302 gości