Co sądzicie o...

Rozmowy ogólne.

Postprzez Księżycowa » 12 cze 2010, o 18:10

Was, to się jednak trzeba słuchać :) .

Było ok. Wczoraj właściwie się przyglądałam, dopiero dziś kasowałam. Powoli mnie wdrażają. Na prawdę jestem w szoku. Jeszcze się muszę wiele nauczyć, bo stacja, to co innego niż sklep. Mam nadzieję, że atmosfera się z czasem nie zmieni, bo na prawdę chce mi się iść do pracy pomimo strachu...

Nie odzywałam się wczoraj, bo Maks nam się nadział na płot. Chciał przeskoczyć, nie wiem czy za kotem chciał leciec. Dpbrze się już czuje chyba, że tak go ponosiło...
y
Dostał narkozę i został zszyty... Dziś chodzi w takim dużym kołnierzu. Dobrze, że nie nadział się na brzuch...

Widok i tak był przerażający, krew z pyska, pies wyglądał jak świnka na haku. Zobaczyłam to w miarę szybko na szczęście... aczkolwiek nogiu mi się ugieły i rykłam takim płaczem, bo myślałam, że go stracę. Brat musiał go ściągać jak z wieszaka. Na szczęście nie wbił się do wnętrza nigdzie...
Dziś już chodzi o własnych siłach na szczęscie...
Wrażeń mam ostatnio duźzo :szok:
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez melody » 12 cze 2010, o 18:32

kasiorek43 napisał(a):(...)Maks nam się nadział na płot. Chciał przeskoczyć, nie wiem czy za kotem chciał leciec.

Biedny :(

Kasiorku, strasznie miło mi czytać, że ochłonęłaś i powoli adaptujesz się w nowej pracy. Bardzo Ci gratuluję :kwiatek:

mel.
melody
 

Postprzez ewka » 12 cze 2010, o 22:58

Też gratuluję... dzielna dziewczynka!
:kwiatek:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Amir » 12 cze 2010, o 23:14

kasiorek43 napisał(a):Wrażeń mam ostatnio duźzo :szok:


:? :? :? Amir sie modli o relaks dla ciebie i twoich

i o zdrowie dla sportowca

i o radosc jaka ty jestes dla twoich wspolpracownikow teraz

Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez Margerytka » 12 cze 2010, o 23:16

Witam.
Gratuluję - wierzę, ze dalej pójdzie bardzo dobrze a praca da pełne zadowolenie i satysfakcję. A tak prawdę mówiąc - każdy z nas stojąc przed nowym wyzwaniem, nowym celem w życiu , odczuwa pewien strach, obawę czy podoła nowym obowiązkom i nie jest to nic dziwnego. Ale zawsze trzeba sobie wtedy powtarzać- skoro ktoś dał radę - to ja też to potrafię zrobić.
pozdrawiam
Margerytka
 
Posty: 127
Dołączył(a): 25 kwi 2010, o 00:50

Postprzez Księżycowa » 14 cze 2010, o 14:52

---------- 22:42 13.06.2010 ----------

Dzięki Wszystkim :D :D

Jutro idę na pierwszą nockę i jestem ciekawa jak będzie. Na razie mnie tylko wdrażają i żadnych obowiązków do wykonania jeszcze nie mam. Dopiero nie długo.

Zespół miły i mam taką nie pewność, czy nie aż za miły... Jak na razie ok. Najlepiej jest wpracy trzymać dystans a tym bnardziej na początku.

Idę teraz spać, bo wróciłam po dnówce dopiero jakąś godzinę temu i padam na twarz...

Dobranoc :) :papa2:

---------- 14:52 14.06.2010 ----------

Dzięki Amir, to jest bardzo miłe :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez wera » 8 lip 2010, o 21:43

Kasiorku i jak Ci się pracuje na BP?
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Księżycowa » 9 lip 2010, o 03:16

Witaj wero :) . Miło, że pytasz i pamiętasz :) .

Po pierwszym miesiącu jestem zadowolona. Jeszcze poznaję obyczaje jakie tam panują, ale generalnie staram się być sobą i chyba na dobre mi to wychodzi. Nie oficjalnie usłyszałam, że pozytywnie mnie odbierają i koleżanka stwierdziła, że dobrze jej się ze mną pracuje... Więc są to pozytywy :) . Mam nadzieję, że tak pozostanie. Boję się tylko kontroli, bo wymagają dużej wiedzy odnośnie sprzedaży itp. I nawet praktykanta mogą zapytać. Stresów trochę jest, jak to w tej pracy i zdarzały mi się chwile załamki, ale to raczej kwestia mojej psychiki. Czasem mam wrażenie, że nie podołam, że nie ogarnę wszystkiego, ale z drugiej strony mówię sobie, że ,,Co to dla Ciebie Kochana". I tak jakoś powoli się toczy... Mam nadzieję, że są ze mnie zadowoleni... :wink:

Czuję się trochę swobodniej. Plus jest taki, że nie muszę szukać sobie pracy na siłę, żeby tylko coś robić a mam wypełniać to, co do mnie należy...
Jakiś tam stresik jest, jak kierownik w biurze i wtedy staram się coś robić ogólnie, ale sądzę, że to dobrze nawet, że na pracowników to tak działa, bo powłazili by sobie wszyscy na głowę, gdyby było zbyt dużo luzu i samowolki.

Szokiem dla organizmu były 12 godzinne zmiany i nocki, ale już się przestawiam :P
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez wera » 9 lip 2010, o 16:58

Audytem się nie przejmuj. Dopóki nosisz identyfikator "praktykantka" to nawet jak popełnisz małą gafę to i tak muszą wpisać 100%.

Cieszę się, że Ci się podoba. Ja też dosyć miło wspominam tamte czasy.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Księżycowa » 8 wrz 2010, o 15:53

Podpisali ze mną umowę :) . No nie spodziewałam się, że ktoś kiedykolwiek w pracy powiem mi, że lubi ze mną zmiany :) :)
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Abssinth » 8 wrz 2010, o 17:35

suuuper! gratulacje
xxxxxxxxxx
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 8 wrz 2010, o 17:52

też sie bardzo cieszę!!! :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez limonka » 8 wrz 2010, o 21:46

kasiorek43 napisał(a):Podpisali ze mną umowę :) . No nie spodziewałam się, że ktoś kiedykolwiek w pracy powiem mi, że lubi ze mną zmiany :) :)

superrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Winogronko7 » 8 wrz 2010, o 22:12

To bardzo dobry znak:) ! Wspaniale!
Avatar użytkownika
Winogronko7
 
Posty: 1858
Dołączył(a): 26 sie 2010, o 18:04

Postprzez Księżycowa » 10 wrz 2010, o 00:12

No dzięki, nie spodziewałam się takiego odzewu... :)

Dobrej nocy i dobrego dnia :D
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 290 gości