Pytanie do pana Admina i innych użytkowników forum

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Pytanie do pana Admina i innych użytkowników forum

Postprzez prince » 6 lis 2009, o 15:53

Chciałbym zapytać co myslał by Pan Admin oraz inni użytkownicy naszego forum o utworzeniu nowego działu pod roboczym tytułem powiedzmy "Ogłoszenia".
Znam 5 punkt regulaminu który mówi:
"Zabronione jest prowadzenie działalności reklamowej, promocyjnej i handlowej, oraz poszukiwania chętnych do współpracy w badaniach naukowych czy przedsięwzięciach dziennikarskich."
Ale byc może dało by się go troszkę zmodyfikować,np:'pod działalnośc promocyjną czy handlową" nie koniecznie musiały by podlegac ogłoszenia typu:"za niewielką odpłatnością(lub nawet za darmo) odsprzedam potrzebującej osobie sprawna,uzywaną lodówkę-zainteresowanych pytaniami zapraszam na priv" lub coś w tym stylu:"przyjmę do pracy bezrobotną kobietę do sprzedawania towarów w niedużym sklepie spożywczym w takim a takim mieście-szczegóły na priv" lub " W wolnej chwili mogę-z powodu nadmiaru wolnego czasu-przypilnować którejś z uczestniczek forum dzieci,gdy będzie miała załatwić coś ważnego,gdy nie będzie ich miała u kogo zostawi,o ile oczywiście mieszkamy w jednym miescie,szczegóły oczywiście na privie",albo takie"Sprzedam uzywany samochód w dobrym stanie w cenie załózmy 3000zl,zainteresowanych po więcej szczegółów zapraszam na priv".
Oczywiście nie dopuszczalne były bu anonse w stylu:"Zapraszam do nowo otwartego zakładu fryzjerskiego "Irokez' w centrum np.Warszawy przy ulicy takiej a takiej,najniższe ceny,miła obsługa" albo "Moj autoserwis to najlepszy warsztat w okolicach np.Lublina,zapraszam.W promocji dla kazdego klienta choinka zapachowa do auta gratis"
Czasy są ciężkie,moze jesteśmy w stanie sobie pomóc nie tylko dobrym słowem ale konkretnym uczynkiem.Co sądzicie o tym pomyśle?Co o tym sądzi nasz "pan z gitarą"?-pozdrowienia dla niego.Może dało by sie wprowadzić odpowiednie,wyważone zmiany w regulaminie?
Ewentualnie dorzućcie jakies wasze propozycje,im wiecej głów tym lepiej.
prince
 

Postprzez mahika » 6 lis 2009, o 19:39

nio, ja bym chętnie wkleiła link do moich aukcji allegro ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez KATKA » 6 lis 2009, o 23:04

a ja wkleiłabym charytatywne mojej fundacji :P cegiełki i takie tam...fajny pomysł...akurat mam jednego kota na tymczasie wiec wirtualny opiekun poszukiwany!! Jestem za !! :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bene » 8 wrz 2010, o 01:51

Witam.Czy jest dozwolone wklejanie komercyjnych linkow jak np wymieniony w tym poscie? http://www.psychotekst.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=5609
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Postprzez Amir » 22 wrz 2010, o 02:07

a czy jest dozwolone ? ;-)
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 274 gości