sex z prezesami...

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Salome » 21 cze 2010, o 15:20

caterpillar napisał(a):.
A jeśli prawda...to wiedz Karolciu, że dla mnie najohydniejszą formą seksu jest seks grupowy


a po co karolci ta wiedza???

A po co Karolci opowieść o szejku?
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez woman » 21 cze 2010, o 15:25

caterpillar napisał(a):oj tak! im bardziej pica hat tym i szejk twardszy yhm znaczy zmrozony 8)

:D
Oj w tym przypadku pizza very hat. A szejk mógłby być zmrożony w kryształki svarowskiego, i wysadzany diamentami.
Jak szaleć to szaleć 8)
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Postprzez caterpillar » 21 cze 2010, o 15:34

iiiiiiihaaaaaaaa 8) :mrgreen:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Szafirowa » 21 cze 2010, o 15:59

Szejk i dyjamenty. O jacie :D
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez Koteczek » 21 cze 2010, o 16:08

caterpillar napisał(a):iiiiiiihaaaaaaaa 8) :mrgreen:


miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P :mrgreen:
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez sikorkaa » 21 cze 2010, o 21:17

kobiety drogie a ja sie tak zapytam, czy Wasze ostatnie wpisy to tak jakby na temat sa? bo nie wydaje mi sie.
sikorkaa
 

Postprzez Szafirowa » 21 cze 2010, o 21:24

Nic w tym złego, kiedy czasem nie pisze się na temat.
Co więcej są czasem takie wątki, gdzie pisac na temat nie wypada ... tak jak chocby ten.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez sikorkaa » 21 cze 2010, o 21:46

jesli uwazasz, ze sa watki, w ktorych wypada drwic z Autora to ok - Twoja sprawa :roll:
sikorkaa
 

Postprzez Koteczek » 21 cze 2010, o 21:56

a ja uważam, że warto spuścić z tonu i wprowadzić trochę małej powagi do kontrowersyjnego wątku...
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez NNicola115 » 21 cze 2010, o 22:20

Fakt faktem ale nalezy tez wziąść pod uwagę że może problematyka wątku jest prawdziwa ,może i nawet nie, lecz zastanówcie się jak byście zareagowali gdyby jakieś trzecie osoby zarzuciły wam że wasze problemy które opublikowaliście to bójda.
Mnie wten czas nie było by wcale do śmiechu.
Wiecie co, może i temat troche został przekolorowany,mozemy domniemac czy ktos troluje czy jednak a nóż nie, ale wiem, i zapewne także możecie zgodzic sie ze mną, że ten problem który autorka opublikowała, jest na dzisiejsze czasy realny, i bardzo mozliwe że jeśli autorka nie twki w tym problemie, to ktoś kto miał baardzo podbną sytuację, lub ma, albo będzie miał to może zaczerpnąć rad,i przypomnieć sobie o tym wątku w którym nie wątpliwie duzo pozytywnych wskazówek zostało naprowadzonych do wyjścia z tej beznadziejnej sytuacji
Ja osobiście staram także uczyc sie na cudzych błędach i te posty które zostały przez was wrzucone z problemami,radami, ogólnie na wszystkich dziedzinach problematyki jak najbardziej przydadza mi się w dalszym życiu, niekiedy warto uczyć sie na cudzych błędach niz na swoich.
NNicola115
 

Postprzez caterpillar » 21 cze 2010, o 22:30

kobiety drogie a ja sie tak zapytam, czy Wasze ostatnie wpisy to tak jakby na temat sa? bo nie wydaje mi sie.



o pseplasam ale to chlopcy zaceli :oops:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Szafirowa » 21 cze 2010, o 22:30

Sikorko, w żadnych moich słowach w tym wątku nie znalazłaś drwiny z autorki, bo żadnych uszczypliwości z mojej strony nie było.

Po prostu pozwoliłam sobie zachowac pewną dozę humoru, z którym, uważam, należy podchodzic do takich wątków. Podobnie jak i kilka innych osób wcześniej. Nie widzę w tym nic złego.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez Orm Embar » 21 cze 2010, o 22:35

sikorkaa napisał(a):jesli uwazasz, ze sa watki, w ktorych wypada drwic z Autora to ok - Twoja sprawa :roll:


Nie wiem jak inni, ale ja uważam, że są wątki, w których wypada drwić z autora. Zapewne są bardzo rzadko, ale pewnie są. Co więcej, przytrafi się pewnie i tak, że ktoś będzie zwyczajnym chamem, a będzie się podszywał pod ową konieczność.

Dlaczego wypada szydzić?

Ponieważ szyderstwo jest jednym ze sposobów poznawania świata i siebie przez tych, którzy są ofiarami szyderstwa. Świat nie musi być zawsze poprawny politycznie. Nawet nie powinien.

dobra, czas kończyć i wracać do roboty :-)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez NNicola115 » 21 cze 2010, o 22:41

Dość Szyderstwa mamy w życiu codziennym, jest to forum pomocy, a nie forum szyderst, sam regklamin mówi że tu się udziela pocieszenia, wpsrarcia, bliskości,czułości a nie kopie się leżącego. Osoba która pisze o swoim problemie jest juz tak w dużej mierze zdeptana z błotem w zyciu codziennym że nie potrzeba jej tego jeszcze,a zwłaszcza na tym forum. i to sie tyczy nie tylko założycielki akurat tego tematu.
Dajmy sobie spokój z szyderstwem i kpinami chociaz tutaj.
Sa dziesiatki sposobów aby w inny sposób wyrazić swoje niezadowolenie, niezgodność,lub krytykę ale w sposób taktowny. Jesli ktos nie posiada w sobie taktu,empati i wyrozumiałości tylko jego odpowiedzią jest drwina i szuderstwo to źle trafił , niech bierze udział w innych forach. Prosta piłka-Nie rozumiesz zasad Psychotekstu, to nie grasz w jednej drużynie. Przeciewników nie potrzebujemy
Ostatnio edytowano 21 cze 2010, o 22:48 przez NNicola115, łącznie edytowano 2 razy
NNicola115
 

Postprzez sikorkaa » 21 cze 2010, o 22:43

dobrze - bawcie sie zatem dobrze :ok: zauwazcie tylko, ze robicie to cudzym kosztem, ale ok - no dalej dalej .... czekamy .... :roll:
sikorkaa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 344 gości