CIągła krytyka.

Problemy z rodzicami lub z dziećmi.

CIągła krytyka.

Postprzez Smerfna » 17 cze 2010, o 15:29

Witam... dawno mnie tutaj nie było. Przepraszam ...
Mama cały czas mnie krytykuje!!! Twierdzi że robie żle. Powiedzcie mi czy faktycznie robie żle??? Bo sama już nie wiem...

Teraz pracuje jako kelnerka, ale prace mam tylko do pażdziernika. Wiem ze za rok od wrzesnia jak się obronie dyrektorka pewnej szkoły obiecała mi albo etat albo 1/2 etatu. Ale od wrzesnia tego roku do nastepnego czeka mnie błogie bezrobocie.

Więc... w urzedach pracy jest rejonizacja, ja się chce zameldować tymczasowo u cioci, aby w ich mieście mieć staż w szkole podstawowej od 1 wrzesnia do końca czerwca. A staż na pewno dostane w tym mieście bo mój chłopak ma w urzedzie kolege i mam 80%szans na rozpotrzenie pozytywnie wniosku... Bo u mnie w urzedzie kilka miesiecy temu odrzucili mi wniosek, bo w pierwszej kolejnosc osoby co nie miały stazu itp....

I wg mojej mamy robie żle... Od kad kupiłam samochod cały czas robie zle, wszystko! cały czas się czepia...
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez KMN » 17 cze 2010, o 16:16

Odpowiedz sobie na 2 proste pytania. Po pierwsze czy zyjesz dla siebie czy zyjesz dla innych? Po drugie co chcesz osiagnac swoja decyzja? Rozwaz opcje ze Ci sie uda i przeciwnie i sama stwierdz czy warto isc w tym kierunku. To Ty zyjesz swoim zyciem nikt inny:)
Avatar użytkownika
KMN
 
Posty: 298
Dołączył(a): 2 paź 2009, o 01:40
Lokalizacja: Magic land

Postprzez 1KOR13 » 17 cze 2010, o 17:02

czemu mama uważa że robisz źle ?

moim zdaniem jak nie robisz nic złego moralnie lub prawnie a do tego Twoje działanie wyjdzie z pożytkiem dla Ciebie i sprawia Ci radośc, to oby tak dalej
1KOR13
 
Posty: 337
Dołączył(a): 18 lip 2009, o 22:57
Lokalizacja: z mazowsza

Postprzez Smerfna » 17 cze 2010, o 17:54

e... moralnie jest ok. :) Nie mam sobie nic do zarzucenia. Prawnie również ;)
Tylko czemu od jakiegos czasu wszystko jest zle, i zle... kurcze, muszę się uczyć do sesji... a tutaj cały czas mam zepsuty humoer i odebrane chęci ;/
Avatar użytkownika
Smerfna
 
Posty: 330
Dołączył(a): 12 sty 2008, o 17:18

Postprzez 1KOR13 » 18 cze 2010, o 15:35

powiedz mamie że to Twoje życie i żeby się nie wtrącała
powiedz mamie żeby przestała Cię krytykować , ponieważ to Ci psuje humor
1KOR13
 
Posty: 337
Dołączył(a): 18 lip 2009, o 22:57
Lokalizacja: z mazowsza

Postprzez NNicola115 » 19 cze 2010, o 00:01

Moim skromnym zdaniem, rodziców tez trzeba sobie umiec wychować, nie tylko rodzice swoje dzieci, lecz dzieci także rodzicom musza pokazac gdzie jest ich granica przystopowania :twisted: :lol:
NNicola115
 


Powrót do Rodzice

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 218 gości