sex z prezesami...

Problemy natury seksualnej.

Postprzez smerfetka0 » 12 cze 2010, o 18:41

zadalas pytanie goszka to ci odpowiedzialam jaki moze byc przyklad. proste.
nie produkuje sie dla niej
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Orm Embar » 12 cze 2010, o 23:27

---------- 23:23 12.06.2010 ----------

Wiecie co, nie chce mi się tego czytać... Naprawdę, wszystko jedno czy to prawda czy nieprawda. "Moralne" oceny mam w nosie - nie przypominam sobie, żeby jakikolwiek bóg dał mi certyfikat do oceniania stopnia moralności życia innych ludzi. Naprawdę - aż tak potężnego pierdolca 8) na swoim punkcie nie mam, choć naturalnie jakiegoś mam, hehehehe. 8) 8) 8)

Powiem Wam jedno: spadam z tego tematu poczytać se jakiegoś pudelka dla głupkowatego marnowania czasu...

papapapaaa!

Maks

---------- 23:27 ----------

WOW! CÓŻ ZA WYCZUCIE! TOŻ TO MÓJ SZEŚĆSET SZEŚĆDZIESIĄTY SZÓSTY WPIS NA FORUM!!! To na pewno coś znaczy... hehehehehe
M.
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez caterpillar » 13 cze 2010, o 10:54

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

666 yeah

:wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Amir » 14 cze 2010, o 00:59

Orm Embar napisał(a):---------- 23:23 12.06.2010 ---------- nie chce mi się tego czytać... [...]SZEŚĆSET SZEŚĆDZIESIĄTY SZÓSTY WPIS NA FORUM!!!


---- :-) tutaj :-) ----
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez Sanna » 14 cze 2010, o 13:16

Orm Embar napisał(a):---------- 23:23 12.06.2010 ----------

Wiecie co, nie chce mi się tego czytać...


A mnie ta opowieść wciągnęła :). Ja sobie myślę, że podczas tych wyścigów w Austrii gdzie było takie międzynarodowe towarzystwo dla Karolci stracił głowę arabski szejk. I teraz biedna znowu ma problem. Bo prezes M. co trzęśie całym osiedlem i województwem jest fajny, ale gdzie mu tam do szejka, który codziennie przesyła diademy, wypasione fury i domy z basenem ..... Niestety, szejk oszalał dla karolci, ale chce ją wziąć do haremu.
I znowuż bidna dziewczyna ma ,, problem seksualny", bo taki jest w końcu temat przewodni tej części forum.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Orm Embar » 14 cze 2010, o 16:25

Sanna napisał(a):..... Niestety, szejk oszalał dla karolci, ale chce ją wziąć do haremu.
I znowuż bidna dziewczyna ma ,, problem seksualny", bo taki jest w końcu temat przewodni tej części forum.


Och, ta wizja mnie wciągnęła! 8) Problem jest bardzo dużo, bo w ostatniej chwili okazało się, że to harem kobiet z nie prezesów. Cóż, życie toczy się jednak dalej. Fotka naszej bohaterki, oblana łzami wzgardzonego szejka i wrzucona w butelce do Dunaju, dopłynęła do Półwyspu Koreańskiego. Kim Dzong Il, zobaczywszy nadobne lica, zapałał miłością. Jego stojące dęba włosy stanęły dęba jeszcze bardziej - ba, stanęły jak wszystkie rogalińskie dęby razem wzięte! - a serce w kształcie czerwonej gwiazdy z żyłami niczym sierpy i młoty bić zaczęło żwawo i ochoczo!

Chcąc udowodnić swej wybrance jak wielkie jest jego uczucie, kazał rozwalić w drzazgi południowokoreański krążownik. Miną. Nie, nie swoją, ani nie naszą miną, jaką robimy czytając te niezwykłe przygody - wszak w tak otwartą gębę krążownik wpłynie jak do portu, a nie wybuchnie jak Bismarck w fiordach Norwegii - ale jak najbardziej miną z prochu i zapalnika.

Ponieważ jednak nic nie wskórał, wysłał przekupionego agenta Mossadu, który w Dubaju zabił szejka, udającego chwilowo terrorystę - nie dla jaj (broń Allah!) ale dla zmyłki wszelkich wściekłych i oślepionych miłością do naszej protagonistki męskich meżczyzn z połowy świata!

no cóż, a my mali tacy jesteśmy, szarzy i zazdrośni... 8)

wasz
Karakuliambro
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez KATKA » 14 cze 2010, o 17:55

i pomyśleć, ze TAKI wątek cieszy sie aż taką popularnoscią 8) tak mi sie wydaje, ze kazdy czasem potrzebuje być po "jakiejś" stronie....stad tyle opini ...bo i wreszcie wątek dający taką mozliwość...a forumowa frustracja paru bywalców tego miejsca czasem daje o sobie znać....co nie zmienia fakty, ze każdy przez nią przechodzi :roll: predzej czy później
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mahika » 14 cze 2010, o 18:07

kazdemu sie czasem nudzi :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Amir » 17 cze 2010, o 01:01

Orm Embar napisał(a):oślepionych miłością do naszej protagonistki


Obrazek
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez Salome » 18 cze 2010, o 15:04

---------- 14:59 18.06.2010 ----------

...A jeśli prawda...to wiedz Karolciu, że dla mnie najohydniejszą formą seksu jest seks grupowy. Nawet bardziej obrzydliwą niż oddanie na kogoś moczu w trakcie uniesienia;)

---------- 15:04 ----------

biscuit napisał(a):
Salome napisał(a): W ogóle nie wyobrażam sobie tego jak to musiało wyglądać. Jeden wkłądał, póżniej wyciągał, podchodził drugi też wkładał i trzeci.


a ja sobie nie wyobrażam Salome, dla odmiany, jak to może wyglądać

gdy niektóre kobiety uprawiają seks ze swoimi partnerami (mężami)

choć nie czują w stosunku do nich pożądania, namiętności, pasji

ale mimo to, udostępniają ciągle swoje ciało beznamiętnie do kopulacji

jak kawałek wydrążonego mięsa


No z pewnością jak sie idzie z 5- oma facetami to sie czuje do wszystkich namiętność i pasję i może jeszcze miłość.
Czujesz to co piszesz?.
Twoja złośliwość sięga zenitu.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez caterpillar » 18 cze 2010, o 18:33

.
A jeśli prawda...to wiedz Karolciu, że dla mnie najohydniejszą formą seksu jest seks grupowy


a po co karolci ta wiedza???

napisze jeszcze czego nie lubisz to tez przestaniemy! :szczotka:




..a tym czasem Karolci zostal w rece szejk lekko wstrzasniety i na pol stopiony...bo sie bidulka rozmarzyla w upalni dzien podszas lokalnego fastynu na ktorym dawal czadu najpopularniejszy zespol disco polo eeeeeeeeeehhh

8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez woman » 18 cze 2010, o 20:58

Cat :lol: :lol: :lol: leżę i kwiczę :lol:

Kurde, scenarzysta "Mody na sukces" może czuć się zagrożony.
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Postprzez caterpillar » 18 cze 2010, o 21:16

(raczej mody na szejka ) hehe :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Amir » 19 cze 2010, o 00:41

caterpillar napisał(a):(raczej mody na szejka ) hehe :wink:


i to zwykle szejka z pica hat, żeby nie było...
Avatar użytkownika
Amir
 
Posty: 486
Dołączył(a): 24 lut 2009, o 08:31

Postprzez caterpillar » 19 cze 2010, o 11:59

oj tak! im bardziej pica hat tym i szejk twardszy yhm znaczy zmrozony 8)
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości