Dla Was, o Was - prezent dla każdego

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

Dla Was, o Was - prezent dla każdego

Postprzez zag_a » 26 maja 2010, o 20:17

Hej!
Jestem Ewka, też jestem DDA jak większość z Was. I też jak większość udzielam się mniej lub bardziej w różnych grupach online dla DDA/DDD. Studiuje pedagogikę. Ale najpierw prezent! Specjalnie dla osób które chociazby weszły na ten temat :D

Link do tapet i wygaszaczy które z myślą o Was zrobiłam, ze zdjęć i ciekawych cytatów.
http://www.megaupload.com/?d=Z1C7X972
Korzystajcie dowoli!

W związku z tym, że tworzenie takich jak Wasza grup online o tamtyce DDA/DDD jest interesującym zjawiskiem, warto to rozpowszechniać! Stąd moja prośba.. O wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej. Ale tamtyka inna, bo dotyczy roli tych grup w waszym życiu a nie tego co przeszliśmy w dzieciństwie..

Oto link:

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwe ... c-CKXbd0xF

Aha! no i istotne, nawet bardzo, wyniki dostępne zaraz po wypełnieniu. Jeżeli tylko administrator lub moderator napisze na pw za ok 2 tyg., na koniec badań zrobie screena z wszystkimi wynikami i wrzucę ponownie :D

Pozdrawiam Was serdecznie i z góry dziękuje!! :D

P.S. Ankieta skierowana dla DDA/DDD
zag_a
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:46

Postprzez sikorkaa » 26 maja 2010, o 20:22

uwazaj, zaraz sie tu na Ciebie rzuca z paragrafami ;) boj sie :twisted:
sikorkaa
 

Postprzez zag_a » 26 maja 2010, o 20:31

Witaj sikorkaa!

A dlaczego z paragrafami? Chyba zaczynam już sie bać :shock:
zag_a
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:46

Postprzez sikorkaa » 26 maja 2010, o 20:36

sikorkaa
 

Postprzez zag_a » 26 maja 2010, o 20:48

Przepraszam w takim razie :( , ale myślałam, że nie agituje oscentacyjnie tym bardziej, że to ankieta nie o tym jak nam źle było w dziecinstwie...albo błagająca w stylu "wejdzcie, błagam, poszukuje.."Tylko nt samej idei grup online o charakterze samopomocowym taka jak Wasza. Ale oczywiście jeżeli naruszyłam wasze zasady to bardzo przepraszam, jednak tapety i wygaszacze sa dla Was, może komuś się przydadzą? Mam nadzieje że tak...

Pozdrawiam z pokorą
Zag_a
zag_a
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:46

Postprzez sikorkaa » 26 maja 2010, o 20:54

spokojnie :) bicia sie w piersi nikt nie wymaga. wiesz mnie osobiscie to nie przeszkadza ale jest tu pare osob, ktore moga sie na Ciebie rzucic - wiec z gory ostrzegam ;) powodzenia w badaniach.
sikorkaa
 

Postprzez zag_a » 26 maja 2010, o 21:00

Dziekuje serdecznie sikorka :) Pozostawiam Wam decyzje, jeżeli administrator postanowi usunąc to oczywiście ok, to wasze forum, ale prosiłabym tylko o pozostawienie w takim razie samych tapet, troche się napracowałam, a może komuś akurat sie spodobają.

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje, że moge czasami zaglądac do Was?
zag_a
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:46

Postprzez melody » 26 maja 2010, o 21:07

Witaj Zag,

Regulamin regulaminem, natomiast uważam, że warto takie propozycje do udziału w badaniach rozpatrywać indywidualnie. Wiele zależy od tematu badań (Twoje dotyczą pomocy online, jak miałabyś to zrobić inaczej?) i samego podejścia badacza. Mnie samej zdarzyło się zarówno pomóc w badaniach, jak i rzucać paragrafami, bo tak jak powiedziałam - to zależy z czym wychodzisz i jak to robisz. Ja sama chętnie Ci pomogę i wypełnię Twoją ankietę, natomiast Tobie bardzo polecam skontaktowanie się z Adminem, albo wysłanie jakiegoś maila do redakcji tego portalu na temat swojej prośby i uzyskanie zgody na to, po prostu. W przeciwnym razie może się zdarzyć (bo się zdarzało), że Twój wątek zostanie zamknięty. Wiesz o co chodzi? Takie sieciowe savoir vivre :wink:

Pozdrawiam!
mel.
melody
 

Postprzez zag_a » 26 maja 2010, o 21:14

Dziekuje za cenną radę :) i za zrozumienie, już zaczynam się kontaktować z adminem. Sama wiem że takie ankiety na zasadzie szukam dda jakichkolwiek to jakaś porażka... studentom czasmi cięzko się ruszyć do grup w realu..niestety.. Mi akurat dużo podobna grupa pomogła i sądze, że nie tylko mi dlaego takie moje zainteresowanie.

Ściskam mocno! :)
zag_a
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:46

Postprzez melody » 26 maja 2010, o 21:39

Powiem Ci, dlaczego wypełniłam Twoją ankietę. Jesteś dla mnie autentyczna, po prostu. Po przeczytaniu Twojej prośby i po zajrzeniu do ankiety, odniosłam wrażenie, że mamy szansę coś razem współtworzyć - Ty jako badacz i ja, jako osoba badana. I za to - dzięki!

Nie wiem, czy chcesz tutaj z nami zostać, czy wpadłaś tylko na chwilę. W każdym razie mnie by było bardzo miło poznać Ciebie bliżej :)
melody
 

Postprzez sikorkaa » 26 maja 2010, o 21:46

zag_a napisał(a):
mam nadzieje, że moge czasami zaglądac do Was?

czasami, a moze czesciej niz czasami, a moze rzadziej - w zaleznosci od potrzeb :) wszyscy sa tu mile widziani.
sikorkaa
 

Postprzez zag_a » 26 maja 2010, o 21:46

Uwierz mi melody (tak na marginesie nick od Pia Melody?:)) jak żyje..nigdy nie usłyszłam takiego komplementu.... Aż czuje się z tym wspaniale! z racji tego, że studiuje jeszcze socjologię, to usłyszeć takie słowa ze strony osoby badanej (respondenta) to bezcenne doświadczenie! Ach.. Naprawde coraz przyjemniej mi z Wami i czuje, że tak szybko stąd nie znikne..no chyba, że na moment na czas sesji i pisania pracy :D
zag_a
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:46

Postprzez melody » 26 maja 2010, o 21:53

Bardzo się cieszę, że ta informacja zwrotna była dla Ciebie taka ważna. Będę trzymała kciuki za Ciebie, bo wiem, że pisanie pracy magisterskiej do najłatwiejszych zadań nie należy. I tym bardziej to z Tobą współodczuwam, że sama dokładnie wczoraj postawiłam ostatnią kropkę we własnej pracy (w lipcu obrona).
A mój nick nie jest nawiązaniem do Pia Melody (a swoją drogą, ostatnio miałam ochotę rozerwać jedną z jej książek na strzępy). Pamiętam jednak dokładnie, że jak szukałam dla siebie nicku, to chciałam, żeby to było coś mało wymyślnego i... melodyjnie brzmiącego :)
melody
 

Postprzez zag_a » 26 maja 2010, o 22:05

O! to w takim razie już gratuluję Pani o.m.c mgr ;) Nie będe już offtopowac :) teraz czekam jak na szpilkach na maila od admina... :?
zag_a
 
Posty: 13
Dołączył(a): 26 maja 2010, o 18:46

Postprzez Sansevieria » 26 maja 2010, o 23:10

Sama ankieta bardzo mi się podobała, ale wypełnić uczciwie nie mogłam :( z uwagi na konieczność dokonania wyboru jednej tylko opcji w punkcie 1. Zatem nie wypełniłam.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Następna strona

Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości