Lewe sms-y

Problemy z partnerami.

Lewe sms-y

Postprzez ewka » 12 maja 2007, o 23:36

Wiecie, co mnie zastanawia? Trzymanie w telefonie sms-ów, które s± dowodem lub można mocno podejrzewać, że druga połowa bokiem romansuje czy choćby flirtuje. Dlaczego nie kasuj±?

Ja, gdybym... nie trzymałabym tego ani chwili.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez kiwi » 12 maja 2007, o 23:47

Ja powiem tak: (niektórzy) mężczyĽni i ich rozdmuchane ego w poł±czeniu z głupot± i poczuciem bezkarno¶ci... masakra :lol:
Ja na szczę¶cie w swoich zwi±zkach nie miałam tego problemu, ale zostałam "wyedukowana" przez kilku moich kolegów...boshh, to był symbol statusu, telefon stawał się wtedy prawie fetyszem, zagłaskaliby go na ¶mierć, tacy byli dumni i głupi. Na usprawiedliwienie dodam, że to było kilka lat temu, mieli¶my wtedy po 19 lat, teraz po wszystkich głupotach czę¶ć z nich zm±drzała...
kiwi
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 19:18

Postprzez ewka » 14 maja 2007, o 09:31

kiwi napisał(a):Ja powiem tak: (niektórzy) mężczyĽni i ich rozdmuchane ego w poł±czeniu z głupot± i poczuciem bezkarno¶ci... masakra :lol:

Co¶ w tym jest. I to nadmuchane ego aż wznosi, jak gołębicę z dawnego serialu... to jest tak idiotyczne, że trudno mi poj±ć.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez nemo » 14 maja 2007, o 09:38

moge tylko przypuszczać że
taka osoba jest niezmiernie pochłonięta cał± spraw± że zwyczajnie którego¶ razu zapomina o wykasowaniu smsa
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 161
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 11:27
Lokalizacja: ...spomiędzy tęczy...


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 379 gości