sex z prezesami...

Problemy natury seksualnej.

Postprzez karoolcaa20 » 7 maja 2010, o 14:09

Niestety nie jest to prowokacja :( źle się z tym czuje ale to prawda :/ tak bardzo żaluje ze przyznalam sie do tego swojemu chlopakowi, nie chce zyc w klamstwie. Wole byc sama z tym problemem niz z Nim w ciagłym klamstwie. Nie wiecie jak bylo i co mi sie przydarzylo bo opisalam to w skrocie wiec nie zycze sobie odnośników typu "szmata, czy troll" bo was tam nie bylo i latwo mozna drugiego czlowieka oczerniac i wyzywac...
karoolcaa20
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 11:58
Lokalizacja: kATOWICE

Postprzez doduś » 7 maja 2010, o 14:13

karoolcaa20 napisał(a):tak bardzo żaluje ze przyznalam sie do tego swojemu chlopakowi, nie chce zyc w klamstwie. Wole byc sama z tym problemem niz z Nim w ciagłym klamstwie.


czegoś tu nie rozumiem, skoro powieziałaś mu prawdę to co jeszcze ukrywasz, skoro twierdzisz, ze żyjesz w kłamstwie ?
Prawda wyzwala. Boli ale wyzwal. I dlaczego załujesz. Ja żałuję kłamstw w moim życiu, ale nie prawdy
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez sikorkaa » 7 maja 2010, o 14:15

:pocieszacz: nie ma dla mnie wiekszej radosci jak wyrzuty sumienia bladzacego czlowieka - szczerze wspolczuje karoo

jak dla mnie szmata sie nie jest, za to jak szmata mozna sie zachowac.

jak zareagowal chlopak na Twoja prawde?
sikorkaa
 

Postprzez karoolcaa20 » 7 maja 2010, o 14:21

Był bardzo wzburzony, zszokowany i zaskoczony, nie łatwo bylo mi sie do tego przyznac, bo nie chcialam go ranic, ale sumienie mi na to nie pozwolilo zeby On zył w niewiedzy, w pewnym sensie mi ulzylo ale zaluje tego bardzo, bo wiem jak bardzo mnie kocha. Zdaje sobie sprawe z tego w co się wplątałam z tymi ludzmi, ale czasu nie odwroce moge jedynie zyc dalej i w przyszlosci moze ponownie mój chlopak mi wybaczy i ponownie obdarzy mnie zaufaniem ktore u niego stracilam na dzien dzisiejszy...:(
karoolcaa20
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 11:58
Lokalizacja: kATOWICE

Postprzez doduś » 7 maja 2010, o 14:30

dużo pracy przed Tobą...
doduś
 
Posty: 1119
Dołączył(a): 5 sty 2010, o 10:16

Postprzez sikorkaa » 7 maja 2010, o 15:13

ewka napisał(a):
Sanna napisał(a):A ja myślę, że to klasyczny troll. :?

Ja też, dlatego daruję sobie...


:shock: innym no to sie powiedzmy nie dziwie, ale ewka ze Ty :?: :!: :shock:
sikorkaa
 

Postprzez Salome » 7 maja 2010, o 15:33

"Jak ktos sie sam nie szanuje, to nikt go nie bedzie szanował".

P.S. nie napisałam, ze jest szmatą tylko, że zachowała się jak szmata - a to różnica. Bycie szmatą to permanentne zachowania tego typu. A zachowanie się jak to ten jeden raz;)
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez ewka » 7 maja 2010, o 16:06

A co? Nie wolno mi? :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez sikorkaa » 7 maja 2010, o 17:21

pewnie, ze wolno. nawet mnie to cieszy, ze wreszcie ujrzalam Twoja ludzka twarz :)
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 7 maja 2010, o 18:46

idź do spowiedzi, natychmiast. Bóg Ci wybaczy, pozbędziesz się wyrzutów sumienia :tak:
pstryk i już. przecież o to ci chodziło opowiadając swojemu chłopakowi o tym co wyrabiasz. nie udało się?

Ewka :kwiatek:
trzeba mówić to co się myśli, a nie udawać pod publikę, sikorko.
Ja prawdziwą "twarz' Ewki oglądam od 4 lat. Nie rozumiem skąd te "wreszcie"

troll, nie troll. co za różnica...
W czym jest problem, w czym mamy Ci pomóc?

aaaaa, bo trole prowokują do kłótni... to poobserwujmy, co będzie dalej...
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez marie89 » 7 maja 2010, o 18:58

Stało się.. Postąpiłaś głupio.. po prostu głupio.. Niewyobrażalnie, przerażająco głupio.. niedojrzale.. To musisz uświadomić sobie w pierwszej kolejności.. Wyrzuty sumienia... Nie dziw się, że są.. Nie dziw się też reakcji swojego chłopaka.. Kurde, on musi Cię naprawdę bardzo kochać skoro nie wyszedł nie trzasnął drzwiami i więcej nie wrócił..

Nie chcę Cię oceniać i nie oceniam..

Ale chyba masz problem..

I próbujesz się usprawiedliwić.. umniejszyć to co się zdarzyło,.. ale w dużej mierze sama stworzyłaś taką sytuację.. Mogłaś powiedzieć NIE Dlaczego tego nie zrobiłaś.. Nie wiem

Ale nasuwa mi się tylko jedno zdanie.. i rada - "Idź i nie grzesz więcej..."

Każdy popełnia błędy. Uczymy się na nich.. Wyciągnij wnioski.. nie powielaj błędów... tego typu
marie89
 

Postprzez mahika » 7 maja 2010, o 19:05

a co do święto-jebliwych siewców moralności... no sory.
To już o moralności nie wolno mówić, bo zostanie się posądzonym o hipokryzję?
Co przekazywać dzieciom? Bzykajcie się na zdrowie, bo inaczej będziesz nazwanym "święto-jebliwym"? Chyba przydałoby się wpajać dzieciakom zasady moralne żeby nie łaziły po galeriach i nie robiły loda za pare dżinsów, albo nie uprawiały sexu z 4 facetami za kolorowy drink i taxi?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 7 maja 2010, o 19:13

mahika napisał(a):trzeba mówić to co się myśli, a nie udawać pod publikę, sikorko.

dlatego wreszcie, bo cieszy mnie fakt, ze zobaczylam u ewki w jej slowach to co faktycznie mysli a nie wieczne ciociowanie ;)
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 7 maja 2010, o 19:16

Myśle że ewka zazwyczaj mówi to co myśli tylko bardzo delkiatnie i taktownie. teraz też.
No ale Cię pewnie uszy pieką, Ewka, to przepraszam ze o Tobie. :oops:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 7 maja 2010, o 19:17

generalnie to nie jest watek pt. co sikorka mysli o ewce wiec lepiej skonczmy.
sikorkaa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 339 gości

cron