Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez marie89 » 2 maja 2010, o 19:27

marie89 napisał(a):Czasem jest mi przykro, gdy codzienność zabiera więcej niż z siebie daje

Ładne jest to zdanie...

Zdarza mi się czasem napisać coś ładnego.. ewentualnie mądrego, a gdy mi się poszczęści to nawet ładna mądrość mi wychodzi :wink:

***

Mel

Rozumiem że jesteś zmęczona. Znam to.

Ale wiesz...
Jestem też pełna podziwu dla Ciebie. Kiedy czytam ile masz na głowie, ile robisz, jak bardzo się angażujesz.. Podziwiam Cię. Za Twą siłę.. za wytrwałość..
marie89
 

Postprzez marie89 » 2 maja 2010, o 23:35

nie chyba.. a NA PEWNO
:pocieszacz: :ok:
marie89
 

Postprzez mahika » 3 maja 2010, o 09:23

---------- 08:22 03.05.2010 ----------

blee, kolejny wolny dzień. Na szczęście jutro do pracy... mam nadzieję.

---------- 09:23 ----------

acha. Rozpoczęliśmy sezon ogniskowy :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 3 maja 2010, o 10:17

Nie wiedziałam, gdzie zostawić swoje pytanie - czy ktoś z Was wie (i umie mi wyjaśnić) jak mam zrobić w wordzie spis treści? Wiem, że jest opcja: wstaw=>odwołanie=>indeksy i spisy treści, nie wiem natomiast jak się za to zabrać? Może być tak, że mogę mieć coś niezainstalowane, dlatego mi nie idzie? :(
melody
 

Postprzez kici » 3 maja 2010, o 12:14

Skrocili mi dzisiaj gips przed kolano :hura:
Co za ulga :haha:
Może wybiorę sie na krótki spacer, tylko nie wiem czy nie przeceniam swoich możliwości fizycznych...
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Postprzez marie89 » 3 maja 2010, o 12:23

Mel

Chciałabym Ci pomóc
ale spec od komputerów to zdecydowanie nie ja... Ja wiecznie jestem w konflikcie z moim laptopem. Nie chce współpracować... a być może to ja robię coś nie tak i dlatego jego bunt...

***

Kici
spacer to świetny pomysł
ale krótki..

cieszę się że jesteś coraz bliżej wyzwolenia z gipsu :):):)
marie89
 

Postprzez melody » 3 maja 2010, o 13:26

Dziękuję Monia, ja już szukałam w sieci informacji i też trafiłam na tą stronkę, którą mi podsunęłaś, tylko że tak jakoś średnio po ludzku na niej tłumaczą, co należy zrobić... Mam wersję roboczą zrobioną odręcznie, że tak powiem, ale wygląda to niechlujne :( No i niestety obracam się w tak humanistycznym środowisku, że moje koleżanki też nie wiedzą, jak to zrobić...
melody
 

Postprzez melody » 3 maja 2010, o 14:35

Uda mi się. Na forum jest zalogowanych prawi 6 tyś. użytkowników, będę wysyłać do każdego indywidualne wiadomości i jestem przekonana, że w końcu znajdę eksperta :wink:
melody
 

Postprzez melody » 3 maja 2010, o 14:47

Spoko, na liście użytkowników jako pierwszy wpisany jest Admin :)
melody
 

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 3 maja 2010, o 19:44

Tudzież sprawa (prawie) załatwiona ;P.
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości