Rozbił się samolot

Rozmowy ogólne.

Postprzez Salome » 12 kwi 2010, o 12:50

A tak poza tym to jak 5 lat temu powiedzialam na kogo głosowałam w wyborach (na Lecha Kaczyńskiego), to zostałam w szkole wysmiana. Ludzie kpili z prezydenta z jego wyglądu, ze sposobu bycia. A teraz paskudni obłudnicy płaczą i mówią jakim był wspaniałym człowiekiem.

Az sie nie dobrze robi, w jakim zyjemy fałszywym świecie.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez bunia » 12 kwi 2010, o 12:53

...to inna para kaloszy...."lepiej pozno niz wcale" :wink: ....
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Szafirowa » 12 kwi 2010, o 12:56

Nie generalizuj Salome, bo łatwo możesz kogoś obrazić.

Nie wiesz jak zareagowali na wieść o tej tragedii ludzie, którzy ówczas uważali Twój wybór za niesłuszny.
Nie wiesz, czy to właśnie oni teraz są tymi paskudnymi, płaczącymi obłudnikami.
Nie ma co szafować takimi uogólnieniami, bo nie ma do nich podstaw.
Ostatnio edytowano 12 kwi 2010, o 12:56 przez Szafirowa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez tenia554 » 12 kwi 2010, o 12:56

Zgadzam się z Tobą Salome,może właśnie poczucie winy wyprowadziło tylu ludzi na ulicę.Skąd ten zupełnie inny obraz.Widać czym jest wizerunek medialny i na czym nasi politycy budują swoją osobowość.Przecież jeśli nie byłoby gorszch,oni wypadli by średnio.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez sikorkaa » 12 kwi 2010, o 12:58

Salome napisał(a):

Nie widzicie, że w Polsce czesto ważniejsza jest histori, wojna niż to zlo, które się dzieje tu i teraz?


ja nie widze. dla mnie wszystko jest wazne - i historia (a w tym konkretnym przypadku pamiec i prawda) i dzien dzisiejszy.

w katyniu powinny odbyc sie uroczystosci panstwowe upamietniajace mord sprzed 70 lat i jestem dumna, ze kaczynski z cala reszta tam polecial.

mowisz ze mogly sie odbyc na miejscu. rownie dobrze wtedy mogla zleciec jakas bomba czy inna tragedia. smierc przychodzi z konkretna data. niewazne gdzie jestes i co robisz. taki jest boski plan.
sikorkaa
 

Postprzez Salome » 12 kwi 2010, o 13:01

Ja też jestem dumna pokazal swój patriotyzm. No, ale niestety stalo sie to tam i dlatego takie moje refleksje.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez tenia554 » 12 kwi 2010, o 13:01

A ja myślę,że był to plan ludzki.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez sikorkaa » 12 kwi 2010, o 13:02

co sugerujesz teniu?
sikorkaa
 

Postprzez Goszka » 12 kwi 2010, o 13:05

no tak,już się zaczynają teorie spiskowe :roll:
a ciała jeszcze dobrze nie ostygły...
Troche szacunku ludzie :!:

nigdy nie głosowałam na Kaczyńskich,poglądy PiSu były mi bardzo odległe,jednak mój płacz jest płaczem nad człowiekiem,nad ludźmi i ich rodzinami.
Trochę poczucia winy też się znalazło ale to jest mały procent tych wszystkich emocji...

Faktycznie,moze lepiej nie wartościujmy - kto i dlaczego. Po co?Co nam to da?
Nie widzę sensu.
Wiem że teraz zachodzą ważne wydarzenia historyczne i ja w nich uczestniczę.
Teraz wiele może się zmienić,nie wiadomo czy na lepsze bądź gorsze,ale zmiany będą na pewno - to nie ulega wątpliwości.
Ostatnio edytowano 12 kwi 2010, o 13:08 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez Salome » 12 kwi 2010, o 13:07

Szkoda, że za życia nie szanuje się człowieka.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez Goszka » 12 kwi 2010, o 13:10

szkoda,ale to ma też drugą stronę - lepiej późno niż wcale i może wszyscy wyciągniemy z tego jakieś wnioski.
Najbardziej denerwują mnie te dziennikarskie hieny,które mają z tego pożywkę :evil:
Goszka
 

Postprzez sikorkaa » 12 kwi 2010, o 13:18

Goszka napisał(a):Wiem że teraz zachodzą ważne wydarzenia historyczne i ja w nich uczestniczę.


na wszystko przyjdzie czas. na jakies ewentualne wyjasnienia, odpowiedzi, hipotezy ... na chwile obecna zatrzymajmy sie nad przeogromna strata dla kraju, swiata, Bliskich, prywatnych osob.

wieczny odpoczynek dla Was wszystkich ...
sikorkaa
 

Postprzez tenia554 » 12 kwi 2010, o 13:26

Moje podejrzenia nie pomniejszają mojego żalu,ani współczucia dla rodzin tej okropnej tragedii.Ale nie mogę też spokojnie potrzeć,jak tuż po tragedii strona rosyjska nie miała wątpliwości ,że zawinił czynnik ludzki.Współczucie i dobre serce mieszają mi się z narodem gdzie giną ludzie,są truci i znikają nagle.Prawda stała się oczywistą,gdy zginął człowiek ,który dochodził prawdy.Na rosyjskiej ziemi,w rosyjskim samolocie,niemal w miejscu zbrodni sprzed lat i w rocznicę śmierci Papieża.Na lotnisku które było dostępne do lądowania ,ale to Polak popełnił błąd.I mamy bohaterów w całej Europie i całego świata,którzy to w trudnej sytuacji, martyrologii narodu polskiego znowu wyciągają do nas dłoń.

Otóż Goszko uważam,że śmierć tych ludzi nie była przypadkiem.To nie Bóg ukarał znowu nasz naród,a na prawdę być może będziemy czekać następne 70 lat.
Jestem całym sercem i swoim żalem z tymi którzy odeszli i ich rodzinami,ale uważam że nie czynnik boski lecz ludzki maczał w tym ręce.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Goszka » 12 kwi 2010, o 13:30

sorry,nie mieszajmy do tego martyrologii :shock:
To się mogło przydarzyć w każdym kraju.
A nie zastanowiło Cię Teniu dlaczego oni wszyscy lecieli jednym samolotem?I to niewiele czasu po tragedii w której zginęli najlepsi polscy oficerowie(CASA)?

Jeśli Tobie lepiej z takimi spekulacjami to ok,ale to są nadal TYLKO spekulacje.

ps.nie wierzę w żaden czynnik boski,to tylko magiczne myślenie jak dla mnie.
Goszka
 

Postprzez tenia554 » 12 kwi 2010, o 13:33

W żadnym kraju,nie przydarzyło się i nie przydarzy.Bo żaden kraj nie jest tak ufny jak Polacy.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 329 gości