Wielkość członka

Problemy natury seksualnej.

Wielkość członka

Postprzez ++MARCIN++ » 14 wrz 2007, o 19:32

Panowie czy członek o długości 21cm uznajecie za większego. Bywa tak ze czasem moje partnerki odczuwały ból ale czy trzeba za polska normę przyjąć 18cm członka. Jakie macie zdanie na ten temat? Chodzi mi tylko o polskie realia.
++MARCIN++
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 maja 2007, o 23:03

Postprzez christmas_tree » 16 wrz 2007, o 23:59

Warto takie pytanie zadać kobietom. Pamiętam strach w oczach mojej koleżanki w liceum, kiedy na pytanie o przeciętną długość członka powiedziałem, że 16,5.
Pewnie ktoś jakieś badania robił i jest to w necie, inna sprawa, co panowie podają w ankietach :-))
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ewa_pa » 17 wrz 2007, o 20:54

ja uwazam ze kobieta jest w stanie sie dostosowac do kazdych wymiarow pod warunkiem jednak ze jest dostatecznie pobudzona przez mezczyzne to bardzo wazne
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez Loki86 » 17 wrz 2007, o 22:29

Mierzyłem bo jakoś tak dziwnie sterczeć z gaciami w kostkach i linijką w ręku a na oko to chłop w szpitalu umarł. Członka mam raczej małego widzę to nawet po prezerwatywach przeciętnego europejskiego rozmiaru których nie rozwijam do końca. Jak do tej pory albo spotykałem się z udawanymi orgazmami albo taki wystarczy :). Z tego co wiem jeżeli członek przekracza lub ma długość równą 10 cm jest w stanie doprowadzić kobietę do orgazmu. Jednak nie wszystko to rozmiar penisa, odp. podejście, gra wstępna, przygotowanie (cała oprawa). Możliwe, że twoja partnerka nie była po prostu odpowiednio przygotowana może troszkę zbyt bardzo spięta (albo wystraszyła się 21cm co mogło spowodować pewien skurcz co za tym idzie ból) możliwości jest wiele.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez zenek » 18 wrz 2007, o 20:52

21 czy 18 - to nie ma wielkiego znaczenia.
Zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie.
Jeśli mówi ci,że ją boli - to możesz się powstrzymać przed wchodzeniem zbyt głęboko. I chyba najprościej spytać (w trakcie czy po) - kotku, czy mogę spróbować głębiej?
Można też unikać pozycji które sprzyjają "głębokiej penetracji".

I też vice versa - moja Pani lubi "głęboko", a prawie moje rozmiary nie są za bardzo imponujące. Ale jakoś sobie oboje radzimy
zenek
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 maja 2007, o 02:17

Postprzez Barbie* » 19 wrz 2007, o 17:18

No chłopie takiego to ma mało kto... Dziwisz sie że sprawiałes kobietom ból? A niby czemu to takie dziwne? Nie znasz widocznie kobiecej anatomii...Gdzies granice pochwy są:) Weź to pod uwage, gdy następnym razem pojedziesz po całości.
A średnia krajowa to nie 18cm, tylko 14-15cm.
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez agik » 19 wrz 2007, o 18:17

hahahaaha! A ja myślałam, ze średnia krajowa to 32 cm! hahaha
Może dlatego mam taki problem z parkowaniem samochodu?

Ale żarty zartami- mnie sie kiedyś zdawało, ze nie dam rady włozyć tamponu, bo mnie rozerwie! Jak widac myliłam się, hi. Ciało kobiety jest pełne tajemnic...

A tak naprawdę to sorry, ale temat mi sie wydaje podpuchą.
Jakoś se radzisz, Marcin,co? 14o partnerek...
Czy masz potrzebe udowadniania czegoś w taki sposób?

Pozdrawiam cie serdecznie (Twojego olbrzyma też, hi)
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Barbie* » 19 wrz 2007, o 18:22

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez Jan_D » 19 wrz 2007, o 18:55

:) Agik, wydaje mi się, że nie przeczytałaś ostatnich postów Marcina. On postanowił zerwac z nawykiem posiadania wielu partnerek, co według mnie wysoce się chwali. Zatem nie pytaj go, czy i co by chciał swoim dawnymi nawykami udowodnic. Zmykam, bo dla mnie to jeszcze nie koniec pracy na dzisiaj.
Jan_D
 
Posty: 96
Dołączył(a): 27 cze 2007, o 19:46

Postprzez agik » 19 wrz 2007, o 19:18

Owszem, przeczytałam WSZYSTKIE posty Marcina- te z maja równiez :)))
Czy mu się chwali? to jego życie- jest wolny, tak lubi, jego sprawa.
Właśnie to mnie zastanowiło...
Pisze o 140 partnerkach, o stałym związku.... i o wielkosci członka!
A co komu do JEGO członka? Mnie w kazdym razie nic, dlatego się nie odzywałam...
Marcinie- nie oceniam Cię, to twoje zycie, mnie nic do tego. Twój wpis z maja odebrałam troche jak wpis czlowieka przegranego, cynicznego, wypalonego lowelasa, ktorego juz nic nie czeka, bo wszystko juz przeżył, generalnie to było mi Cię żal, ale tak sprawiedliwie patrząc- niesłusznie, bo przełozyłam swoje doswiadczenie, swoj ogląd- na Ciebie, a przeciez nie każdy musi mieć tak, jak ja.

Janie! a Ty przeczytałes posty Marcina? I co pasuje Ci, ze zmierza na droge Cnoty? Bo to tak po Twojemu? I jeszcze jedno pytanie... przeczytałeś moje posty? Coś mi się nie wydaje..., bo bys tak nie pisał...
Pozdrawiam Was obydwoch...
I uśmiech- zeby nie było :D
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Jan_D » 19 wrz 2007, o 22:17

:lol: No nie wiem, czy tam zmierza, czy nie zmierza na drogę Cnoty, mi też nic do tego. Rzeczywiście, nie przeczytałem wszystkich postów Marcina i niestety również i Twoich, agik. Może stąd rzeczywiście wynika to moje pytanie.
Jan_D
 
Posty: 96
Dołączył(a): 27 cze 2007, o 19:46

Postprzez agik » 19 wrz 2007, o 22:22

tak właśnie myślałam...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Barbie* » 19 wrz 2007, o 23:47

A tak w ogóle to po co to pytanie?
Drogie Panie, a co myslicie o duzych piersiach, cyckach, biuście? Czy faceci lubią 80D? Bo tak sie składa że ja takie mam...

Marcinie, chciałes ogłosić wszem i wobec co nosisz w portkach? Ale po co? Kompletnie nie kumam tego pytania...
:?
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez Czesio » 21 wrz 2007, o 16:50

I wcale mnie to Barbi nie dziwi, myślisz tylko o sobie, a co my faceci nie mamy prawa pogadać o penisach?
Jak masz ochotę to rozpocznji wątek o swoich WIELKICH PIERSIACH.

My faceci też mamy prawo pogadać o kwestiach takich jak Wy.
Uszanuj to Różowa Barbie.
pozdro
Avatar użytkownika
Czesio
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 sie 2007, o 16:56

Postprzez ewa_pa » 21 wrz 2007, o 16:57

oczywiście zgadzam sie kazda płeć może miec własne tematy a wypowidzi drugiej może daja im do myslenia :) wiec Barbi czekam na nowy w
ątek :)
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 367 gości