Jak się czujesz?

Problemy związane z depresją.

Postprzez kici » 2 mar 2010, o 14:03

Bene napisał(a):ja bym sie zachlastal.

mi tez takie mysl chodza po glowie, i to coraz czesciej.
nie widze sensu w moim zyciu.
:cry:

Teniu milo czytac, ze jest dobrze. oby tak dalej!!!!
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Postprzez limonka » 2 mar 2010, o 14:23

niewyspana i przygnebiona...moje dzicko nie spi juz chyba 5 msc!!!!!! kawa ratunku...
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Justa » 2 mar 2010, o 16:29

limonka - jak to nie śpi?
(znam ten ból niewyspania, oj znam...)
:pocieszacz:
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez tenia554 » 2 mar 2010, o 18:21

Dzięki.Wam też życzę dobrych wiadomości,które dodadzą wiary i pozwolą snuć plany.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez limonka » 2 mar 2010, o 21:04

Justa napisał(a):limonka - jak to nie śpi?
(znam ten ból niewyspania, oj znam...)
:pocieszacz:


no niedoslownie:) ale budzi sie co 2 h a od 5 to juz po spaniu:( ile ma twoj bobasek? moj ma 5msc:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez Bene » 3 mar 2010, o 11:31

---------- 00:04 03.03.2010 ----------

@kici ja Cie blagam na kolanach,Ty nie bierz tego zdania doslownie bo sie zachlas :oops:

---------- 10:31 ----------

Hejka,co tam dzis nasza kici porabia?
Uff ale durnowate pytanie co?
Bene
 
Posty: 307
Dołączył(a): 5 gru 2009, o 18:02

Postprzez kici » 3 mar 2010, o 17:21

Bene napisał(a):Hejka,co tam dzis nasza kici porabia?
Uff ale durnowate pytanie co?

Dzieki, ze pytasz Bene :kwiatek2: coz, moje dni ostatnio wygladaja tak samo wiec nie zaskocze Ci odpowiedzia typu "bylam na spacerze czy na basenie" :roll:
a o reszcie i tak nie ma sensu pisac.
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Postprzez mahika » 3 mar 2010, o 17:37

kici napisał(a):a o reszcie i tak nie ma sensu pisac.

a może właśnie jest sens :)
kiedy zdejmują ci gips?


Czuje sie sponiewierana przez obcego dziada :evil:
kobiety mają przerąbane. Z każdej strony są narażone na niebezpieczeństwo przemocy. czy to fizycznej, czy psychicznej.
:evil:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez kici » 3 mar 2010, o 17:48

kiedy zdejmują ci gips?

jak dobrze pojdzie to z reki w polowie maja :( a noga musi byc dluzej unieruchomiona...wstepnie gdzies w maju skroca mi gips do kolana, jak wszystko bedzie ok. bo teraz to sie mecze z cala noga zagipsowana :cry:

mahika napisał(a):
kici napisał(a):a o reszcie i tak nie ma sensu pisac.

a może właśnie jest sens :)

ja juz w niczym nie widze sensu, no moze w odejsciu do tego innego swiata.

mahika, wspolczuje Ci tej przeprawy z kurierem. ale nie masz sobie co zarzucic. to facet jest nieprofesjonalny a do tego niewychowany.
:pocieszacz:
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Postprzez mahika » 3 mar 2010, o 18:05

Kici, a ja sie zastanawiam czemu sie tak rwiesz do tego "innego świata" i nie tylko Ty.
Kiedyś miałam bardzo czesto myśli samobójcze, do tej pory mam, ale traktuję je jako wygodną alternatywę i przeniesienie się w świat marzeń. Bo tak na prawdę TAM, może byc znacznie gorzej. Zwłaszcza dla tych którzy targną się na własne życie. Wyobraź sobie że tam możesz czuc sie 100 razy bardziej źle jak tu, Twoja dusza będzie cierpiec i nie będzie odwrotu. dlatego jest takie ważne to żeby na ziemi przeżyc życie najlepiej jak się potrafi. Ty jesteś na starcie, wiele może się zdarzyc. z jakiegoś powodu żyjesz ;) z czego sie bardzo cieszę bo miło mi cię znac, choc tylko wirtualnie :)
kici, naprawde nie wiadomo jak tam będzie i gdzie kto trafi po śmierci, a samobójczej tym bardziej. Mi marzenia o własnej śmierci przynoszą chwilową ulgę w cierpieniu, bo wyobrażam sobie jak tam będzie pięknie, kolorowo, wesoło i nie będzie tego co tu. Ale wracam z tej wycieczki, bo wiem że tak naprawdę może byc gorzej... Dlatego trzeba tu i teraz coś wymyślic.
Trzymaj się.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez melody » 3 mar 2010, o 18:23

Heh,... (odpowiadając na refleksję Mahiki) bo pewnie chcesz przestać cierpieć Kici - emocjonalnie, fizycznie... jakkolwiek... Bo pewnie jesteś tym cierpieniem tak osaczona, że nie widzisz drogi wyjścia... Bo pewnie jesteś głęboko nieszczęśliwa... Nie wiem co Ci powiedzieć ponadto, że Cię rozumiem... Mój świat też jest w totalnej rozsypce... Spadło na mnie zbyt wiele w zbyt krótkim czasie...

mel.

PS. Byłam dziś na pierwszej lekcji migowego, fajnie było.
melody
 

Postprzez kici » 3 mar 2010, o 19:14

melody napisał(a):Heh,... (odpowiadając na refleksję Mahiki) bo pewnie chcesz przestać cierpieć Kici - emocjonalnie, fizycznie... jakkolwiek... Bo pewnie jesteś tym cierpieniem tak osaczona, że nie widzisz drogi wyjścia... Bo pewnie jesteś głęboko nieszczęśliwa... Nie wiem co Ci powiedzieć ponadto, że Cię rozumiem...

Mel. ja bym tego lepiej nie ujela. Mam dość dosłownie wszystkiego, tej samotności z która przyszło mi żyć i tego bólu pod każdym względem. Mam dość świadomości, która jasno mi mówi, ze nic nie znacze i ze innych też nic nie obchodzę.
Takie życie przepelnione samotnością i myślami o kimś dobija jeszcze bardziej :(

Mahika poniekąd rozumiem to co piszesz, choć patrzę na to nieco inaczej...

Mel. przykro mi, że u Ciebie też kiepsko.
Avatar użytkownika
kici
 
Posty: 588
Dołączył(a): 11 wrz 2009, o 23:38

Postprzez mahika » 3 mar 2010, o 19:35

kici napisał(a):Mahika poniekąd rozumiem to co piszesz, choć patrzę na to nieco inaczej...


?? :?:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez marza » 3 mar 2010, o 20:11

Dobrze! Wreszcie w domu. Dziś wróciłam po 2miesiącach terapii szpitalnej. Czuje się trochę "nowa".
marza
 
Posty: 205
Dołączył(a): 19 cze 2007, o 22:36

Postprzez Paola » 3 mar 2010, o 20:21

Jest coraz gorzej :cry: siedzę i liczę prochy :cry: myślicie ,zę 60 nasennych da radę zabrac mnie z tego świata?
Paola
 
Posty: 64
Dołączył(a): 27 wrz 2008, o 16:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości