DOBRE WIADOMOŚCI :-) :-) :-)

Problemy związane z depresją.

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 1 mar 2010, o 13:33

No widzisz, a u mnie ładnie przyświeca i błękit przebija się spomiędzy chmur :). Podbeskidzie to jednak rajska kraina ;).


Ps: Zawsze powtarzam swoim turystom, że trzeba szukać słońca w sobie jak nie ma go na zewnątrz ;).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez mahika » 1 mar 2010, o 13:41

jasne, trochę marne pocieszenie jak sie leje na łeb :twisted:
Dobra, chciałabym żeby już mnie nikt nie zaczepiał odnośnie tego że uważam że to jest głupie miejsce na talki temat. i nic poza tym.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sanna » 1 mar 2010, o 13:49

To ja za Podniebną :):

Dobra wiadomość dla depresantów 2:
da się wyjść ze stanów depresyjnych, nawet trwających bez mała 15 lat, jestem na to chodzącym dowodem.
Chcę żyć, lubię siebie, czuję się szczęśliwa tylko dlatego że żyję , wierzę że będę szczęśliwa .
Jeśli mnie się udało, to istnieje prawdopodobieństwo że uda się i komuś innemu. W końcu jesteśmy tej samej ludzkiej rasy i mózgi działają nam podobnie.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez mahika » 1 mar 2010, o 14:05

dobre wiadomości da osób z depresją (daące nadzieję ze można z tego chociaż trochę wyjść) to też jest coś innego niż klepanie o slonku i pszczółkach, kwiatkach i innych "wesołościach"
To już bardziej pasuje do tego działu :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 1 mar 2010, o 14:07

To już się robi typowe męczenie kaczora.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Bianka » 1 mar 2010, o 20:29

mahika napisał(a):
Ale przestań bianka, bo wyżej napisałaś coś innego a teraz wymyślasz. nijak się to tłumaczenie ma do tego zdania
piszesz ze kazdemu z depresja taki temat przeszkadza, to jest generalizowanie

więc proszę cie przestań już, bo to są tylko i wyłącznie Twoje odczucia wrażenia. To ty źle rozumiesz co ja mówie, uparłaś sie ze ja to mówie i o to mi chodzi i nic nie dociera. nie mów że powiedziałam coś czego nie powiedziała, ani też nie wymyślaj co miałam na myśli skoro wszystko co miałam na myśli napisałam wyżej. Twoja interpretacja moich słów jest zbędna. nie ma ukrytych treści.
Dziękuję za rozważenie mojej prośby, abyś zakończyła to wymyślanie. Dziękuję.

---------- 09:14 ----------




Mahika ja nic nie wymyslam!!!caly czas mowilam i mowie to samo, wkurza mnie takie pieprzenie, tak odebralam Twoje slowa, nadal to samo utrzymujesz, nie widze zeby ten topik mial kogos wyciagac z depresji, nie po to byl zalozony, ale po to zeby dostrzec cos kazdy w swojej beznadzieji tez dobre wiadomosci! jak Ci nie nie podobal to moglas zwyczajnie przestac sie w nim udzielac, ja bym chetnie popisala i napewno wiecej osob co u nich dobrego ale niestety topik padl na rzecz cmentarnej powagi depresantow...a na marginesie nie musze sie Tobie tlumaczyc ze swoich odczuc!
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez tenia554 » 1 mar 2010, o 20:39

Bardzo fajny temat,aby w tej szarej rzeczywistości umieć dostrzec też światełko.Leki wszystkiego nie załatwią,nie uczynią nas szczęśliwimi,nie wymienią naszego życia na lepsze.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez mahika » 1 mar 2010, o 20:47

wymyślasz :papa2:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez PodniebnaSpacerowiczka » 2 mar 2010, o 12:00

Następna Dobra Wiadomość:
wstał kolejny dzień, który mogę wykorzystać, by sprawić komuś przyjemność, by coś odmienić w swym istnieniu. Znów mam szansę poprawić się na lepsze :).
Avatar użytkownika
PodniebnaSpacerowiczka
 
Posty: 2415
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wszędzie mnie pełno ;-).

Postprzez Sanna » 3 mar 2010, o 12:41

Moje dobre wiadomości : w mieszkaniu które nabyłam DA SIĘ dokonać przeróbki polegającej na przeniesieniu kuchni do pokoju dużego i uczynieniu z niego pokoju z aneksem kuchennym. Yes! Yes! Yes! jak mawiał klasyk.:)
Po wtóre - wraca mróz co oznacza że w weekend wybieram się na narty. Oh yes, oh yes!
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Księżycowa » 3 mar 2010, o 14:23

Jestem z siebie dumna, że udaje mi się zmieniać siebie, że mimo złego samopoczucia i w czasie przygnebienia, od kilku dni mówię: ,,Nie poddam się i dam radę, bo jestem warta tego, żeby moje życie było lepsze i takie o jakim marzę".

Mój pies, chociaż naszpikowany lekami, ma radośniejszy pysk. Mimo powagi sprawy wierzę, że go z tego wyciągnę.

Jestem z siebie dumna, że mimo utraty pracy potrafię zauważyć pozytywne strony tego, bo gdybym pracowała i nie było by mnie w domu nie zauważyłabym choroby psa , bo nie miałabym kiedy.

Dobrą wiadomością jest to, że w tym smutku i strachu, nie tracę nadziei.

Moim osobistym sukcesem jest to, że gdy zaczynam się wkręcać odnośnie związku, potrafię wyciszyć i znaleźć jasność umysłu...

Światełko w tunelu jest potrzebne, bo dla każdego istnieje, chociaż czasem cholernie trudno w to uwierzyć, trzeba go w sobie szukać.... :)

Miłego Dnia życzę :P
Avatar użytkownika
Księżycowa
 
Posty: 6236
Dołączył(a): 23 paź 2009, o 11:36
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

Postprzez Bianka » 6 mar 2010, o 19:29

Mimo 7 miesiąca ciąży przeżyłam bez głupiego jasia wizytę u dentysty!:) jestem z siebie bardzo dumna:) mialam niezla przygodę bo wypadł mi ząb! jedynka! najadłam się strachu ale teraz się cieszę jak nigdy że mam juz go z powrotem:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 467 gości