PROSZE O WYMAZANIE WSZYSTKICH WĄTKÓWZ MOJEGO PROFILU

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

PROSZE O WYMAZANIE WSZYSTKICH WĄTKÓWZ MOJEGO PROFILU

Postprzez NNicola115 » 20 sie 2010, o 04:29

Prosze Admina o usuniecie bezppowrotnie wszystkich wątków pisanych z konta Nnicola115
Z przykrością pisze tą prośbę, lecz parokrotnie zarzucono mi że moje wypowiedzi przynosza więcej kłopotów niz korzysci, więc dobrowolnie decyduje sie o wymazanie jakichkolwiek moich sladów na tym portalu,

Po mimo paroletniej jakże wysokiej frekwencji wrecz jestem zmuszona opuscić tą strone, hmmm , czuje się wygnana ze stada, ale oficjalnie ja dobrowolnie rezygnuje :zalamka:

Nosz ku... i jeszce klawiature na zakonczenie "połamałam" jak pech to pech :zly:
NNicola115
 

Postprzez marie89 » 20 sie 2010, o 11:51

Nicola... Co Ty mówisz... Przestań

:pocieszacz:
marie89
 

Postprzez Filemon » 20 sie 2010, o 11:54

no nie wiem... nie widziałem gdzie tam powstał jakiś konflikt, bo nie wszystkie wątki czytam, ale ja tam nie należę do osób, który by Cię "wyganiały ze stada"...

może przemyśl jeszcze na spokojnie.... :)

a jeśli faktycznie coś narozrabiałaś, to powiedz komu trzeba, że Ci przykro...

jeśli natomiast ktoś wobec Ciebie był nie w porządku, to też możesz wyrazić swój żal i złość do tej osoby - aby w odpowiedniej formie...

pozdrawiam

:kwiatek2: :slonko:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez NNicola115 » 25 sie 2010, o 15:28

Panie Adminie??????? Czy moze pan chociaz w miare byc nabierząco w własnym dziale??czy moja prośba zostanie zrealizowana?
Na priva tez nici z odp, wiec chyba po to jest ten dział "Administrator"
Prosze w koncu odczytac wiadmomosci. NARA
NNicola115
 

Postprzez wera » 25 sie 2010, o 15:33

Witam.

Spokojnie i trochę cierpliwości. Jestem na tym forum dość długo jako użytkownik i wiem, że admin zawsze reaguje w odpowiedni sposób. Pamiętaj o tym, że admin to też człowiek i nie siedzi tu przez 24/7. Obecnie są jeszcze wakacje i czas urlopów, więc może admin gdzieś wyjechał? Bądźmy ludźmi.

Pozdrawiam


PS. Jeżeli dobrze pamiętam to w regulaminie w ostaniach punktach jest napisane jak usunąć konto.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Gosiek » 25 sie 2010, o 17:59

16. Punkt regulaminu forum
Jeśli chcesz zakończyć swoją obecność na forum:

a) możesz po prostu przestać tu wchodzić, od zaraz albo od innej wyznaczonej przez siebie daty, nikt nie będzie cię przywoływał, namawiał, chyba że podałaś/eś innym uczestnikom forum swoje prywatne namiary - GG, skype, e-mail, telefon itp. i ktoś zechce cię po przyjacielsku poprosić o powrót;
NIEWCHODZENIE TUTAJ JEST JEDNOZNACZNE Z NIEBYCIEM TUTAJ

b) możesz sam/a usunąć swoje konto, jeśli ci na tym zależy, w tym celu wejdź w swój profil i zmień adres email, konto zostanie zablokowane, a na nowy adres dostaniesz potwierdzenie o zmianie z linkiem aktywacyjnym, nie klikając na ten link, zablokowane konto zostanie usunięte po około 48 godzinach.
Zanim to zrobisz daj sobie kilka dni na ochłonięcie emocji, konto usunięte nie będzie przywracane, to krok ostateczny; jeśli kiedyś zmienisz zdanie i zechcesz znów aktywnie uczestniczyć w forum - możesz założyć nowe konto - ale już pod innym Nickiem.

c) niezależnie od twojej decyzji - czy chcesz tu nadal być, odejść czy usunąć konto - TWOJE WPISY NIE ZOSTANĄ USUNIĘTE. Staraj się więc brać odpowiedzialność za swoje wypowiedzi i pamiętaj, że co raz poszło w świat nie da się wymazać, żyje to już swoim życiem, każdy twój wpis angażuje inne osoby, powoduje inne wpisy i staje się elementem nierozerwalnego procesu wymiany komunikacyjnej. Jedynym wyjątkiem są wpisy rażąco łamiące regulamin - te są usuwane decyzją admina.

d) jeśli masz kłopot techniczny z odejściem - pisz na pw admina

e) oczywiście możesz chcieć poinformować o swojej decyzji odejścia uczestników forum. Proszę nie rób tego w dziale administracja - to jest komunikat nie będący sprawą techniczną a MIĘDZYLUDZKĄ, znajdź dla tego inne odpowiednie miejsce, choćby forum dyskusyjne czy inne twoje ulubione, którego częścią byłaś/eś do tej pory.


Nicola nawet jak Admin usunie twoje konto( możesz sama to zrobić), twoje wpisy zostaną
Avatar użytkownika
Gosiek
 
Posty: 3715
Dołączył(a): 22 paź 2007, o 22:38
Lokalizacja: Katowice

Postprzez administrator_Paweł » 31 sie 2010, o 23:22

widzę, że użytkownicy udzielili wyczrepujących informacji
rzeczywiście regulamin stanowi tak a nie inaczej - postów nie wymazujemy
nie szatkujemy forum
a odejśc można wg instrukcji powyższej
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 152 gości

cron