Interwencja w sprawie jednego użytkownika-konieczna!

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Interwencja w sprawie jednego użytkownika-konieczna!

Postprzez Ninoczka » 15 kwi 2009, o 23:58

Mam prośbę w sprawie użytkownika goszka, który obraża mnie w swoich postach od zeszłego roku.Prosze o zablokowanie jej postów przy moich watkach,a najlepiej zbanowanie jej ip na stałe,zeby nie wchodziła na moje i innych fora i nikogo wiecej nie obrażała oraz nie propagowala przemocy ani innych negatywnych wzorców.podam przyklad jej wypowiedzi:

"to jest dopiero PARANOJA
Dzidzia,dorośnij
teraz to zobaczyłam i doprawdy rozbawiłaś mnie swą wielką "dojrzałością".
Hipokrytka
Takich omijam szerokim łukiem
Jakbym miała taką córeczkę to lałabym a patrzyła czy równo puchnie"

i chociażby jeszcze jedno:
"że niby do mnie się odnosi ta odpowiedź?Weź wsadź sobie w dupę swoje komentarze bo nawet nie rozumiesz o co mi chodzi,a osądzasz.Jeżeli to jest dla Ciebie paranoja,to życzę Ci takiej paranoi,wtedy dopiero może zrozumiesz o co chodzi albo przynajmniej ugryziesz się w ten swój języczek zanim zaczniesz kłapać jadaczką bez sensu
Poczekam aż będziesz leżała jak ja teraz,wtedy zobaczymy kto kogo skopie"


albo nie nadajecie sie do administrowania jedna stronka internetowa,albo pozwalacie, zeby ktos komus groził.Forum i takie komonetarze świadcza o Was.
Ninoczka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 19 lut 2008, o 19:29
Lokalizacja: Wrocław=Sin City...

Postprzez Goszka » 16 kwi 2009, o 00:10

Drogi Adminie,zanim mnie zbanujesz,proszę o rozsądne i sprawiedliwe rozpatrzenie,bo ja też mam argument.
a mianowicie-oto co dostałam na pw od ninoczki(przez małe "n") :lol: :
"I co zemścilas sie sie za ten post o rozmowie twoich(przez małe t) starych?ulżyło ci?Gratuluje twojej wielkiej doroslości w takim razie polegajacej na zemscie.dalej zmuszaj swoich starych, zeby wrocili do siebie.Zreszta sama chcialas wojny,ponad roku zaczelas te wojne jebiac mnie w jakims komentarzu,a co sie odwlecze to nie uciecze.Powiem ci wiec jedno-dla mnie jestes zwykla kurwa i jednym wielkim gównem, którego nikt normalny by nawet nie osral.nie pozdrawiam.i nie dziw sie,ze twoi starzy maja cie w pizdzie i sie rozwodza.najpierw zastanów sie co piszesz,a potem miej pretensje do innych, ty bezmózgi kurwiszonie.a drugi raz juz cie nie odpisze,bo nie rozmawiam z takim gownem jak ty."
Ile jadu....biedni Twoi rodzice.Nie masz szacunku do nikogo,więc i Ty(mimo wszystko przez duże "T",jeśli to ma znaczenie)nie zasługujesz na szacunek.
Ogarnij się bo hipokryzja wycieka Ci wszelkimi otworami ciała
:lol:
I ona chce żeby mnie zbanować?
HAHA,śmiechu warte :lol:
Jesteś co najwyżej zabawna w tej swojej zawziętości.Nic więcej.Jeszcze raz-dorośnij,bo brzmisz jak rozkapryszona 8-latka,której kot nasrał do piaskownicy.
:P
ps.Kto jeszcze się na mnie skarży?Proszę bardzo-jest okazja.Może Admin da mi bana,ku uciesze GAWIEDZI :lol:
Goszka
 

Postprzez tenia554 » 16 kwi 2009, o 06:45

---------- 06:39 16.04.2009 ----------

Droga Ninoczka,przestałam się wypowiadać na twoim wątku,gdyż bardzo raziła mnie twoja buta,złośliwość i waleczność.Żyjesz w nienawiści do wszyskich którzy wejdą Ci w drogę.Prowokujesz również innych do agresji.Czy nie sądzisz,że czasem ostre słowa skierowane do Ciebie ,wynikają z troski ,a nie z chęci jak twierdzisz dowalenia tobie.Trudno jest się z tobą zgodzić i wspierać Cię w nienawiści jaką nosisz w swoim sercu.Rodzice to normalni ludzie ze swoimi lękami,wadami i błędami.A ty nie chcesz nikogo zrozumieć lecz chcesz aby wszyscy bili Ci brawo.Tylko za co.Ty też /zapewne/ będziesz matką i jak sądzisz co masz do zaoferowania swojemu dziecku.Jak będzie wyglądała twoja rodzina,całe twoje życie.Co zrobisz,gdy zabraknie tych twoich wstrętnych rodziców.Ninoczko nie chcę Ci dowalić,ale musisz nad sobą w pierwszej kolejności popracować,a póżniej wyznaczać granice innym.Nie napuszaj się tylko wysłuchaj jak Ci inni Cię postrzegają i zadaj sobie pytanie dlaczego.Zrób to dla siebie,bo oprócz nienawiści jest wiele odcieni miłości.I to zależy od Ciebie,co chcesz widzieć i co chcesz słyszeć.Niestety musisz się nauczyć pokory ,aby zacząć dostrzegać w innych to co mają pięknego,a nie w czym Ci szkodzą.Pozdrawiam Cię serdecznie.

---------- 06:45 ----------

Goszko ja odbieram Cię jako osobę bardzo życzliwą i serdeczną.Przytulam.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Re: Interwencja w sprawie jednego użytkownika-konieczna!

Postprzez mahika » 16 kwi 2009, o 07:37

Ninoczka napisał(a):spierdalaj wreszcie ode mnie ty stara tępa kurwo!jesteś zwykłym śmieciem i jednym wielkim gównem, który bez powodu zaczal dopierdalac mi juz zeszlego roku,to sie doigral. ponos teraz konsekwencje swoich decyzji ty zalosna i "dorosla" dziwko.a twoi rodzice to i tak nie wróca do siebie,czy tego chcesz czy nie,wywloko.na tym kończe-wiecznie zażygana twoimi postami i obecnością takiego scierwa jak ty tutaj-n.jak jestem hipokrytka, której unikasz, to czemu mi odpisujesz zdziro?


Prosze prosze. I ta osoba śmie kogos banowac....
idź ty spiewac gdzie indziej, bo goszka na całym forum nie uzyła takich słów jak ty w tych paru postach....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 16 kwi 2009, o 08:04

O rany,nie doczytałam tego Mahiko.Aż dziw bierze,że Ninoczka śmie jeszcze mieć pretensje.Ciekawa jestem czy jest ktoś w stanie z nią wytrzymać.

Ninoczko bardzo Ci współczuję,że jesteś tak pochłonięta nienawiścią.Ale musisz wiedzieć,że nie masz prawa obrażać nikogo , nie mówiąc już że w tak ordynarny sposób.To nie inni chcą Ci dowalić,to ty masz problem ze sobą i zrób z tym coś jak najszybciej dla własnego dobra.A co do Goszki to powinnaś ją przeprosić,bo słownictwo którego użyłaś nie mieści się w żadnych normach w kontaktach z ludżmi ,których zapewne nie potrzebujesz.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez bunia » 16 kwi 2009, o 08:18

:shock: :shock: :shock:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Goszka » 16 kwi 2009, o 09:53

no przyznam szczerze nie będąc świętą że raz mi się zdarzyło rzeczywiście kogoś obrazić podobnymi epitetami,za co dziś się wstydzę.
Osobą tą był Filemon z którym już od długiego czasu nie mogłam się dogadać.
Moje ostre słowa wywołane były jego postem który źle odczytałam i w wyniku tego niezrozumienia napisałam wiązankę...może nie dorównującą swym "kunsztem" Ninoczce ale jednak :oops:
Nie mniej jednak uważam,że nic nie daje nikomu prawa do wyzwisk pod adresem drugiej osoby,choćbyśmy nie wiem jak nie zgadzali się z nią.
Zresztą agresja słowna jest taka sama jak fizyczna - zaczyna się wtedy gdy kończą się argumenty.
Ja już nie zamierzam popełnić błędu z przeszłości,dlatego nie będę zniżała się do Twojego poziomu Ninoczko :roll:
A określenie kogoś hipokrytą nie jest może najmilszym określeniem,ale za to wyraża krytykę pewnej postawy.
Jeśli nie rozumiesz tego słowa,sprawdź sobie w słowniku.Bynajmniej nie jest to wulgaryzm.Jak już to co najwyżej brak delikatności jakim wykazałaś się Ty nazywając znacznie wcześniej moją sytuację życiową mianem paranoi.
Goszka
 

Postprzez ewka » 16 kwi 2009, o 10:11

Weszłam w moje ulubione cytaty.pl, w treść szukania wpisałam "dystans", chcąc Wam coś tu podrzucić dla spokojności... i cóż mi cytaty wybrały?

"Grzeczność została zdefiniowana trochę cynicznie jako sztuka ludzi inteligentnych mająca na celu utrzymanie głupich na pewien dystans" -
Ralph Waldo Emerson

Moim zdaniem - cytat jest rewelacyjny. Pozdrawiam obie Panie;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Goszka » 16 kwi 2009, o 10:17

Ewka,wierz mi,już bardziej zdystansowana niż jestem być nie mogę :D
Zgadzam się-cytat naprawdę trafny.
Goszka
 

Postprzez matylda » 16 kwi 2009, o 10:21

:shock:
aż trudno uwierzyć, że tak się dzieje na forum...
przecież to są GRUPY WSPARCIA!
:shock:
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Postprzez Księżycowa » 16 kwi 2009, o 10:57

---------- 10:52 16.04.2009 ----------

Ja wiem, że złość i przemoc jest oznaką bezsilności, ale nic nie usprawiedliwia takiego zachowania, wobec kogokolwiek! Tm bardziej jeszcze jak ktoś chce nam pomóc. Wypowiedziałam się już na jednym z tematów Ninoczki, jak wygląda wg mnie jej podejście do rodziców przede wszystkim, ale jakoś to po niej spłynęło chyba. Rozumiem, że zauważenie i przyznanie się do swoich błędów jest trudniejsze i wygodniej wytykać innym ,,błędy", tylko to już chyba zaszło za daleko.

Droga Ninoczko, chyba czas spojrzeć na siebie i swoją osobę, bo jak tak będziesz traktować innych, to zostaniesz całkiem sama. Nie sądzę, by ktoś chciał spotykać się z osobą, od której na wszystkie strony kipi jadem. Ja podobnie jak Tenia również się nie wypowiadam, choć próbowałam... Nie lubię być olewana. Wszyscy mamy problemy i wszyscy staramy się coś z nimi robić. Najlepiej Ty również zacznij.

Nie uważam, by Goszka była taką pijawką, więc chyba należą jej się przeprosiny, bo bardzo ją obraziłaś.

Życzę Ci powodzenia, bo mam nadzieję, że coś w końcu zauważysz.

---------- 10:57 ----------

P.S. Twoje wypowiedzi są na poziomie co najmniej rozkapryszonej i rozpuszczonej Gimnazjalistki. Zwróć uwagę na rzeczy, które mówi Ci tyle osób, bo gwarantuję Ci, że na FORUM WSPARCIA nasz administrator nie pozwoliłby nikogo molestować psychicznie tak, jak podobno Ciebie Goszka. No naprawdę więcej samokrytyki. Powodzenia Ci życzę Mimo wszystko.
Księżycowa
 

Postprzez Orm Embar » 16 kwi 2009, o 21:08

Siemka ludziska miłe :)

Nie znam problemu Ninoczki, bo rzadko ostatnio cokolwiek czytam i piszę. Sądząc ze sposobu wypowiedzi naszej miłej ;) dyskutantki problemem Ninoczki jest często - choć bez wątpienia nie zawsze! - Ninoczka... ;)

Przeżyłem sam kilka razy na tym forum ostre awantury, w kilku brałem też udział (czasami dość aktywnie, hehehe). Nauczyłem się, że o ile nie są krzywdzeni ludzie będący w dole (a Goszki raczej tego nie podejrzewam), i trzeba po prostu agresorowi bardzo twardo postawić granice w imię obrony słabych, najprostszym sposobem reakcji jest ... brak reakcji. :)

Brak reakcji to bardzo zła wiadomość dla pieniaczy: ich ognisko nie dostaje więcej paliwa, i chcąc nie chcąc sami zaczynają się dusić we własnym sosie.

To tyle słów kilka od podstarzałego i wyleniałego wilka ;)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Goszka » 16 kwi 2009, o 21:14

kilka słów Orm,ale jak zwykle mądrych :)
Chociaż dodam od siebie,że prócz braku reakcji ciekawą taktyką jest podejście z humorem-takie pół żartem pół serio.
Ja wybrałam to drugie i wcale nie czuję by mi szkodziło,czuję się wyśmienicie :D
No,ale nie wiem jak Ninoczka,pewnie teraz obrazi się na psychotekst,cóż jej wybór.Szczerze to niewiele mnie już obchodzi,ale niech jej się w życiu wiedzie mimo wszystko :roll:
Goszka
 

Postprzez agik » 16 kwi 2009, o 21:31

Z małym zastrzezeniem Orm- można sobie nawrzucać, można się ostro pokłócić, ale pewien poziom jednak powinien byc zachowany.
Ja na taki poziom się nie zgadzam.
Szafirowa niedawno pisała do zaglądaniu do rowu ze ściekami. Nie zostałam uprzedzona, ze zajrzę do ścieku.

Już nie o to nawet chodzi, ze któryś z użytkowników zosta z tym ściekiem skojarzony. Goszka sobie ( tak myśle) dała radę.

To jest moje wielkie NIEEEEEEEEEEEEEE dla takich wpisów.
Moze mało ważne, bo coraz mniej się czuję cześcią tej wspólnoty ( z róznych względów), może to mało ważne, ze Ninoczka łamie kilka punktów regulaminu tego forum... Zostały naruszone wszelkie normy współżycia społecznego i zasady prawa.

Ja tak nie chcę!!!
Moze to zupełnie nieistotne.
Po prostu bywa...

Ale jak pomyśle, zę dla wielu osób to forum jest oazą wytchnienia od złej rzeczywistości, to :oops: - no , kurwa mać!!!! NIE! NIE TUTAJ
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez smerfetka0 » 16 kwi 2009, o 23:39

Ninoczka sądzę że nie masz zielonego pojęcia o tym co oznacza słowo np. "kurwa". Bo jest to osoba która "puszcza" się na lewo i prawo bez szacunku dla siebie i własnego ciało, często również biorąca za to opłatę. Więc jakim prawem wydajesz takie osądy?
I dlaczego teraz zamilkłaś i się nie bronisz przed tym jak inni ukazują Twoje oblicze do którego się nie przyznałaś? Czyżby zabrakło Ci argumentów?

i dlaczego mnie nie 'zbanujesz' skoro moje wypowiedzi również Cię dotknęły i nie były wcale milsze od wypowiedzi Goszki?

myślę że najodpowiedniejsze było by 'przepraszam' co jednak nie zmieni tego jakie sama o sobie wyrobiłaś tu zdanie i jak zraziłaś innych do siebie. Tylko czy zdobędziesz się na taką odwagę i szczerość?

Twoim rodzicom jest na pewno przykro że nie wpoili Ci pewnych zasad.

Sytuację i ten wątek śmiem nazwać po prostu śmiesznym.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron