problem

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

problem

Postprzez kaśku » 22 lis 2008, o 17:42

zauwazylam ze od kilku dni wcale mi sie nie podswietlaja trmaty ze pojawily sie nowe posty, myslalam ze to przejdzie, ale nadal nic, tak jak by bie bylo nowych postow, a przeciez widze ze sa, ale nie na pomaranczowo, co mam zrobic?
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez administrator_Paweł » 22 lis 2008, o 20:56

Witam, naprawdę nie wiem co poradzić, u mnie na 3 kompach z różnymi systemami wszystko działa, ale jeszcze pomyślę co to może być.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: problem

Postprzez sikorkaa » 22 lis 2008, o 23:38

porcupine' napisał(a):widze ze sa, ale nie na pomaranczowo, co mam zrobic?

sa teraz dostepne w sklepach takie specjalne sciereczki do monitorow, ktorymi mozesz przetrzec te miejsca, ktore sa zachlapane (pewnie sie jadlo przed monitorem i sie zabrudzilo :evil: ), a pod ktorymi pewnie widnieja te slynne pomaranczowe kwadraciki :P
sikorkaa
 

Re: problem

Postprzez kaśku » 23 lis 2008, o 00:01

sikorkaa napisał(a):
porcupine' napisał(a):widze ze sa, ale nie na pomaranczowo, co mam zrobic?

sa teraz dostepne w sklepach takie specjalne sciereczki do monitorow, ktorymi mozesz przetrzec te miejsca, ktore sa zachlapane (pewnie sie jadlo przed monitorem i sie zabrudzilo :evil: ), a pod ktorymi pewnie widnieja te slynne pomaranczowe kwadraciki :P


tak siekorkaa zdecydowanie masz racje, wiesz tak sobie pomyslalam ze przetrze sobie ten monitor mokra sciereczka, tylko nie wiem czy mam jakos bardzo uwazac, bo to laptop, ale chyba nie powinno byc problemu jak costam sobie skapnie, jak skapnie to i wyschnie ..., hm, a moze by tak zaprzestac jedzenia? problem wtedy sam by sie rozwiazal,czyc nie mam racji ..? :twisted:

dzieki adminie :usmiech2:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez ewa_pa » 23 lis 2008, o 14:28

nie wiem z jakiej przegladarki korzyatsz przeszukaj kompa w poszukiwaniu wirków one potrafia namieszac
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez kaśku » 23 lis 2008, o 16:28

ewa zrobilam tak jak mowilas, przeskanowalam komputer, nic nie znalazlam, ale po tym zabiegu niby bylo lepiej, w koncu raz jest dobrze, raz zle, korzystam z przegladarki opera
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez ewa_pa » 23 lis 2008, o 17:10

ja korzystam z mozilli i nie mam z tym problemów kidys miałam opere nie pamietam dlaczego teraz jej nie mam
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości

cron