Przycisk IGNORUJ

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez blanka77 » 15 lis 2011, o 20:33

administrator_Paweł napisał(a):hmmm możnaby tez wprowadzic coś innego dla odmiany

sposób nr 1 - może zgłaszajcie sami swoje własne agresywne posty do mnie na PW? :mrgreen:



Mogę zostać Twoją sekretarko-asystentką jak nie będziesz mógł sobie poradzić z segregowaniem poczty :mrgreen:

Mam sposób na rozwiązanie problemu kłótni. Po napisaniu każdego obraźliwego postu z automatu powinna włączać się opcja: wiadro zimnej wody na głowę....
Avatar użytkownika
blanka77
 
Posty: 3210
Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 12:38

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez Bianka » 15 lis 2011, o 21:18

Podoba mi się numer trzy:) gorzej z wykonaniem, trudno nie reagować jeśli ktoś pisze o nas bzdury, wbija szpile, robi z nas idiotę itp itd, ale postaram się wypróbować:)
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez agik » 16 lis 2011, o 09:29

administrator_Paweł napisał(a):
jeszcze macie jakieś opcje na konstruktywne rozwiązanie zamiast na ESKALACJĘ konfliktu?


Trzymać jadowite treści w klawiszu "kopiuj"- znaczy pisać, pisać, jak najbardziej pisać, żeby skłębione emocje nie musiały wychodzić jako dym z uszu i... nie wysyłać.
Zasadniczym punktem (no i najtrudniejszym) jest to "nie wysyłać" :oops:

A tak z innej beczki:
Czemu służy tak długi czas edycji posta?
Na innym forum był taki koleś, który uwielbiał praktykować coś takiego: wysyłać obraźliwe posty, odczekać aż adresat je przeczyta, a potem edytować, twierdząc, ze każdy ma prawo się zdenerwować a potem zreflektować. I robił tak STALE!
Ja wiem, że to specyficzne forum i wymaga przełamania pewnej bariery wstydu, no i treści też bywają bardzo intymne i widzę, że ludzie często żałują, że się tak odsłonili, ale ta godzina to mi się wydaje za długo jak na edycję literówek, a znów za krótko, jak na "rozmyślenie się" w sposób, który by nie zaburzał raz już nawiązanego procesu komunikacji.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 16 lis 2011, o 09:40

administrator_Paweł napisał(a):sposób nr 5 - jak was ktoś obrazi czy tak się poczujecie - to wyjdziecie z neta, zrobicie godzinny spacer...[/color]

Ta opcja jest dla mnie najlepsza... przećwiczyłam kilka razy i doskonale zdaje egzamin. Można zamiennie - wymyć okna, wytrzepać dywan, na kolanach wypastować podłogę.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 16 lis 2011, o 09:43

Zajrzałam do swojej wypowiedzi z poniedziałku - i mogę ją jeszcze edytować. Dziwnie jakoś.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez sikorka » 16 lis 2011, o 11:16

edycja u mnie trwa dluzej niz godzina. mnie to nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
sikorka
 
Posty: 3431
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 20:04

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez mahika » 16 lis 2011, o 11:25

ewka napisał(a):Zajrzałam do swojej wypowiedzi z poniedziałku - i mogę ją jeszcze edytować. Dziwnie jakoś.

moze cos się przestawiło podczas zmiany forum na php i admin nawet nie wie.
Bo w regulaminie jest nadal godzina.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Re: Przycisk IGNORUJ

Postprzez ewka » 16 lis 2011, o 14:35

Chyba już wie, bo już nie mam:)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Poprzednia strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości