propozycja odnośnie użytkownika JA I TY - ignoracja

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez sikorkaa » 5 sie 2009, o 08:59

---------- 08:56 05.08.2009 ----------

Amir napisał(a):
sikorkaa napisał(a):z jakiego regionu polski pochodzisz bo ja to mam ostatnio bzika na punkcie podrozy :kwiatek2:


[i]zrobmy mete we wrzesniu we wrocku,


lepiej trafic z teminem nie mogles :ok: 3, 4, 5, i 6 wrzesnia jestem w tymze miescie :hura: tak wiec licze na Ciebie .... no i filemonia :kwiatek2:

[color=red]---------- 08:59 ----------

Amir napisał(a): sikorkaanskich, filemonskich, xyamskich, ewinskich i wielu kocham



[b]filemon !!! widzisz to co ja ?!?!?! bo ja widze kolejna ceche,ktora nas laczy - oboje nas kocha amir (iksa, ewke i wielu tam jakos sie wytnie ;) :P )
sikorkaa
 

Postprzez mahika » 5 sie 2009, o 10:31

Amir napisał(a):


jak mnie mahika i goszka z grupy spolecznej na mAArgines nawet wyklucza, to i tak bede czekal na anegdoty z zycia le ses fer, ewentualnie i tak dalej



sio ode mnie :evil:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez sikorkaa » 5 sie 2009, o 10:41

oho - amir sobie cos naskrobal u Was? przyznam, ze nie zauwazylam. no ale coz zrobic, my wszyscy tacy rozni jestesmy :bezradny:
sikorkaa
 

Postprzez Filemon » 5 sie 2009, o 14:42

Amir napisał(a):
sikorkaa napisał(a):z jakiego regionu polski pochodzisz bo ja to mam ostatnio bzika na punkcie podrozy :kwiatek2:


zrobmy mete we wrzesniu we wrocku, ja nie mam ostatnio bzika, ale sikorkaanskich, filemonskich, xyamskich, ewinskich i wielu kocham

jak mnie mahika i goszka z grupy spolecznej na mAArgines nawet wyklucza, to i tak bede czekal na anegdoty z zycia le ses fer, ewentualnie i tak dalej

:twisted:

sie skrzyknijmy, co? 8)


mozna zatanczyc pod karen hornej nawet, w koncu wszystko na tym swiecie jest przedmiotem wiary

i tanca latynoskiego


AMIREK ;) Ty się nie przejmuj za bardzo... tu się różne potyczki już nie raz zdarzały i w szczególności chyba damsko-męskie... więc nie Ty pierwszy i nie ostatni zapewne... :) Prawdę mówiąc nie zauważyłem o co Wam poszło, ale nie miałem nigdy wrażenia, żeby jakaś agresywna bestia z Ciebie była... :)

A co do tego Wrocka, to trzymaj za mnie kciuki - bo właśnie coś tam we Wrocławskich okolicach mi się ostatnimi czasy marzy... ;) więc kto wie, może do września to już mi będzie nawet po drodze...

pozdrawiam Cię - ja i mój kot ;) :lol: (oraz w imieniu mojej idolki Karen Horney! :P )

:slonko: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez sikorkaa » 5 sie 2009, o 15:19

---------- 15:18 05.08.2009 ----------

Filemon napisał(a): tu się różne potyczki już nie raz zdarzały i w szczególności chyba damsko-męskie... więc nie Ty pierwszy i nie ostatni zapewne... :)


o to to wlasnie :ok: a ja z filciem jestem na to najlepszym przykladem (pamietasz jakesmy sie zarli?? ;) ) - za milo miedzy nami nie bylo, a teraz zobacz jak sobie z dziubkow spijamy :) :serce2: :slonko:

---------- 15:19 ----------

Filemon napisał(a):
A co do tego Wrocka, to trzymaj za mnie kciuki

i ja tez !! i ja tez !! :)

(chociaz ja taka jakos malo meska :roll: ale tez 3mam) :kwiatek2:
sikorkaa
 

Postprzez Goszka » 5 sie 2009, o 15:24

ja to nawet nie wiem o co poszło.Jeśli to jest to nieporozumienie o którym myślę to nie wiedziałam że aż tak Cię to zabolało Amir.O ile pamiętam,to odłożyłam dumę na bok i przeprosiłam,a to że masz problem z wybaczeniem to już Twoja sprawa.
Nie jest to też powód aby robić z siebie cierpiętnika.
Btw.żebym ja miała taką wielką moc wykluczania na margines o jaką mnie posądzasz...ech,rozmarzyłam się :P
No Amir,nie wpadajmy w paranoję,ok??? :roll:
:lol:
Goszka
 

Postprzez Filemon » 5 sie 2009, o 18:11

sikorka, no to... dziubek! ;) :haha:

i dziękuję, że kciuki trzymasz! :)

:slonko: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Poprzednia strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 143 gości

cron