Wulgaryzmy

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez ewka » 14 paź 2008, o 10:54

;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Filemon » 14 paź 2008, o 11:19

administrator napisał(a):Można kogoś obrazić, skrzywdzić nie używając wulgaryzmów.


A to akurat bardzo trafne spostrzeżenie - w tej sprawie sporo zależy od ludzkiego wyczucia, zarówno ze strony użytkowników, jak i administratora podejmującego ewentualne interwencje, bo regulamin, w moim odczuciu traktuje te kwestie dosyć luźno...

Generalnie, to uważam, że zawsze się może komuś coś "wyrwać"... Niemniej jeśli jest to ładunek o dużej kondensacji wulgarnych określeń i plugawego języka, to jestem za tym, żeby to wówczas "spuszczać do kanalizacji", czyli tam, gdzie miejsce dla takich "brzydko pachnących" określeń... - bo ja osobiście nie chciałbym taplać się tutaj na każdym kroku w g... ;) Zresztą nie tak dawno miała miejsce taka sytuacja (sam nawet podejmowałem w tej sprawie interwencję) i według mnie w sumie razem została ona właściwie rozwiązana (śmierdzące określonka i obelgi popłynęły "z szumem wody"... :) )
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Poprzednia strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości

cron