Moje propozycje

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Moje propozycje

Postprzez Jigsaw » 23 lis 2013, o 20:26

pozwoliłem sobie na założenie tego wątku bo mam parę pomysłów. pierwszy to o tematy "Kulturalne" typu filmy piosenki książki. drugi to podforum o dzieciach, wychowaniu, psychice.. co o tym sądzićie?
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Moje propozycje

Postprzez Sansevieria » 23 lis 2013, o 20:37

Jigsaw, jest podforum Rodzice o problemach na linii rodzice - dzieci. I jest dział dyskusyjny, gdzie co jakiś czas tematy z obszaru szeroko pojmowanej kultury się pojawiają. Jest też temat "macierzyństwo" na Dyskusjach chyba, okresowo bardzo intensywnie funkcjonował i choć ostatnio zanikł nieco zawsze mozna odgrzebać. Ewentualnie założyć bliźniaczy "Ojcostwo" albo ogólniejszy "Rodzicielstwo". Jak dla mnie w obecnej strukturze forum jest miejsce na to, o czym piszesz. Ale ja juz mam swoje przyzywczajenia, zatem nie to że jestem przeciwna "bo nie i pomysł głupi" tylko zwyczajnie ja osobiście potrzeby zmiany nie czuję. :)
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Moje propozycje

Postprzez Jigsaw » 23 lis 2013, o 23:22

Ok, pisalem z telefonu, niestety nie mialem jak sprawdzic,
Kurcze mysle, ze przydalaby sie jakas wieksza aktywnosc w tym temacie, wielu z nas ma dzieci, dobrze byloby tez zadbac o to by sie postarac aby nasze dzieci nie cierpialy z powodu naszych problemow (czyli bardziej temat wlasnie wychowawczy niz o problemach - z tych tematow ktore mi sie rzucily w oczy - glownie z nastoletnimi i starszymi dziecmi)

A co do tej "kultury" to mialem na mysli temat z linkami do piosenek np (ale pytam tutaj o opinie, bo nie chce zasmiecac forum)
Avatar użytkownika
Jigsaw
 
Posty: 1553
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 19:04

Re: Moje propozycje

Postprzez Sansevieria » 24 lis 2013, o 00:03

A nie prościej wrzucić temat w Dyskusje? jak będzie zapotrzebowanie na piosenkowy czy jakiś kulturalny temat to się przyjmie, a jak nie - trudno.
Z aktywnością w tematach to chyba jest tak, że to działa samoistnie. Jest potrzeba jest temat i aktywność, a zmuszać przecie nikt siebie ani nikogo do aktywności nie będzie.
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Re: Moje propozycje

Postprzez caterpillar » 25 lis 2013, o 19:14

viewtopic.php?f=1&t=5445

a tematy o filmach itp mozesz wrzucac w dzial dyskusyjny ,co bylo robione nie raz
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości