Rozmowy z żabką

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

Re: Rozmowy z żabką

Postprzez żabka » 21 paź 2011, o 14:34

Brakuje mi przyjaznych dusz wokół mnie..

nie mam sił...na zajmowania się innymi ludźmi..Czas by mówić o sobie..
Boję się ... że nie będzie osoby, która mnie wysłucha.. pobędzie ze mną..
Wcześniej to ja byłam taką osobą..dla każdego.. Teraz ja tego strasznie potrzebuje...
Mam dziś zjazd w szkole.. i nie łapię wiele z zajęć , uczę się flasha..
Avatar użytkownika
żabka
 
Posty: 205
Dołączył(a): 14 lip 2009, o 14:48
Lokalizacja: w krainie żubra, pingwina i niedźwiedzi

Re: Rozmowy z żabką

Postprzez marie89 » 21 paź 2011, o 21:03

żabka napisał(a):Brakuje mi przyjaznych dusz wokół mnie..

nie mam sił...na zajmowania się innymi ludźmi..Czas by mówić o sobie..
Boję się ... że nie będzie osoby, która mnie wysłucha.. pobędzie ze mną..
Wcześniej to ja byłam taką osobą..dla każdego.. Teraz ja tego strasznie potrzebuje...
Mam dziś zjazd w szkole.. i nie łapię wiele z zajęć , uczę się flasha..



Żabciu... :pocieszacz:

Masz przyjaciół, takich serdecznych? Czasem trzeba sie komuś przypomnieć.. Hej..Tu jestem!

Wokół mnie na przykład są dobrzy ludzie.. których uznaje za przyjaciół.. a mimo to często jestem samotna.. bo nie zawsze potrafię powiedzieć im, że w tym momencie jest mi źle.. że ich potrzebuję...

Przytulam Cię ciepło
marie89
 

Re: Rozmowy z żabką

Postprzez andrzej83 » 21 paź 2011, o 21:12

żabka napisał(a):Brakuje mi przyjaznych dusz wokół mnie..

nie mam sił...na zajmowania się innymi ludźmi..Czas by mówić o sobie..
Boję się ... że nie będzie osoby, która mnie wysłucha.. pobędzie ze mną..
Wcześniej to ja byłam taką osobą..dla każdego.. Teraz ja tego strasznie potrzebuje...
Mam dziś zjazd w szkole.. i nie łapię wiele z zajęć , uczę się flasha..


Jakiś czas temu podobnie miałem, ale zawsze znajdzie się ktoś kto wysłucha, czasem wystarczy rozejrzeć się do okokła siebie. :D :D :D
Avatar użytkownika
andrzej83
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 30 wrz 2011, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozmowy z żabką

Postprzez żabka » 23 lis 2012, o 21:46

Siema po kolejnej przerwie..

Co nowego u mnie..i starego :) ?

Rok temu pisałam że skończyłam terapię indywidualną ..z byłą psycholog, i to na szczęście..bo bardzo źle się czułam u nie.. to jest skomplikowane i nie chcę tu na ogóle w to wchodzić. Ona mnie przepisała mnie do innej kobiety i gdzieś od listopada, od końca listopada 2011 jestem u p. Ani . I ona jest całkiem inną osobą. która w innym nurcie terapii pracuje i mi to odpowiada. Sporo tłumaczy, podsumowuje.. reasumuje .Pomaga mi to w słuchaniu i zrozumieniu co z czego wynika.
Po jednym temacie który ja poprosiłam a dot. wykorzystania seksualnego i kiedy jednak przekonałam się..że do końca nie jestem na to przygotowana to ona teraz proponuje tematy. Chyba się trochę zawiodła na mnie. cóż bywa. Miałam nadzieję że dam radę...ale dupa blada w pewnym momencie zaczęłam milczeć i tak pozostało.

W czerwcu 2012 miałam egzamin kwalifikacyjny po ukończeniu kierunku : Cyfrowe procesy graficzne , brzmi po chińsku, wiem, bo tak też reagowała , to dot. grafiki komputerowej. (Corel, Photoshop, Flash, Ilustrator i miał być In Design ...ale nie było czasu na niego)I jednocześnie byłam na drugim kierunku czyli na Florystyce. . I tak teraz jestem na 2 semestrze a na trzecim będę szukać miejsca praktyk.

od miesiąca bywam znów na czatach na psychotekście..

od 4 miesięcy chodzę na spotkana wspólnoty Przymierza Miłosierdzia - taka ewangelizacyjna wspólnota, jutro ide na rekolekcje dla 30+ ludzi i czuję strach, niepokój czy wstanę tak rano by dotrzec tam na 8.30. W moim mieście ale drug kraniec miasta.

od środy nocy grypa żołądkowa mnie dopadła i dziś czyli piątek czuje się lepiej.. ale nadal jestem na diecie czyli czarna herbata i chleb, wygląda to jak post ale więcej zjeść nie jestem w stanie. Często biegam do wc :) czyszczenie nerek za free.

No ks. Paweł prosił o modlitwę i o post. Jutro z rańca wstaje..mam nadzieję że to mi się ida..bo ostatnio późno wstaje.. przy grypie bym stale spała
Avatar użytkownika
żabka
 
Posty: 205
Dołączył(a): 14 lip 2009, o 14:48
Lokalizacja: w krainie żubra, pingwina i niedźwiedzi

Re: Rozmowy z żabką

Postprzez żabka » 26 lis 2012, o 01:45

Co by tu jeszcze o sobie powiedzieć ... by przewentylować się ...

i wróciłam i czuje sie lżejsza, Mam nawyk wracania do przeszłości... bo pracuje nad nią by mi sie nie wtryniała do teraźniejszości ot co.

Miesiąc temu pracowałam na inwentaryzacji i tak sobie myślę co dalej .. za 2 miesiące nowy rok, 3 semestr florysty, potrzebuje znaleźć kwiaciarnie która mnie przyjmie na praktyki, nie będę pewnie okładać kwiatów ale wystarczy zmiana wody i przycinanie końcówek, byle zaliczyć praktyki i sio..a przy okazji podpatrzyć jak wygląda praca w takim miejscu.
Avatar użytkownika
żabka
 
Posty: 205
Dołączył(a): 14 lip 2009, o 14:48
Lokalizacja: w krainie żubra, pingwina i niedźwiedzi

Poprzednia strona

Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości