NIE WIEM CO TU ROBIE

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

NIE WIEM CO TU ROBIE

Postprzez ANKA21 » 22 lis 2007, o 12:17

MAM NA IMIE ANIA MAM 21 LAT SREDNIE WYKSZTALCENIE NIE MA M PRACY I WYNAJMUJE OBSKORNY POKOJ ZE WSPOLLOKATORKA. MAM TEZ CORECZKE POD KONIEC STYCZNIA SKONCZY 2 LATKA I CHYBA DLA NIEJ TU JESTEM I ZAMIERZAM PODJAC DALSZE KROKI W TYM CELU.... CORECZKA PRZEBYWA W CALODOBOWEJ PLACOWCE KOLEJNY KROK W DOL TO JUZ DOM DZIECKA. NIE MOGE Z NIA BYC BO NIE JESTEMK W STANIE JEJ NIC ZAPEWNIC NIE MAM PRACY BO MOGE PODJAC JEDYNIA TAKA OD6 DO 14 LUB15 ABY MOC WIDYWAC MOJE DZIECKO A O TAKA TRUDNO. NIE MIESZKAM Z RODZICAMI BO MOJ OJCIEC JEST ALKOHOLIKIEM NIEDAWNO KTOS MI USWIADOMIL ZE MOJE NIEPOWODZENIA ZYCIOWE WYNIKAJA TAK NAPRAWDE Z POWODU MEGO OJCA I TEGO ZE JEST ALKOCHOLIKIM ALE JA NADAL NIE CHCE W TO WIEZYC LECZ NIE WIEM JUZ GDZIE TKWI TEGO PRZYCZYNA DLATEGO ZACZYNAM W TO WIERZYC. MAM ZAMIAR ZAPISAC SIE NA TERAPIE NIE MOGE JEDNAK ZNALESC TEGO OSRODKA DDA W GDYNI ALE CHCE WALCZYC POZDRAWIAM ZYCZCIE MI WYTRWANIA.........
ANKA21
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lis 2007, o 11:40

Postprzez bunia » 25 lis 2007, o 22:51

Zycze Ci z calego serca.....czesto jest w zyciu pod gorke ale nie zawsze.....masz wiele czasu aby ulozyc sobie zycie....dobrze,ze chcesz zadbac o siebie bo to podstawa aby funkcjonowac,reszta sie ulozy.
Trzymaj sie :papa2:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez silka » 25 lis 2007, o 23:16

W Gdyni jest ośrodek na ul. Reja 2a, na Wzg. św. Maksymiliana, mały żółty budyneczek niedaleko kościoła.
Powodzenia!
silka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lis 2007, o 23:12

Postprzez koli » 26 lis 2007, o 13:39

walcz dziewczyno, walcz z całych sił o siebie o dziecko o twoje życie, masz juz adres-skorzystaj, życze ci wytrwania-mysle ze jestes bardzo dzielna wiec sobie poradzisz- skrobnij czasem jak sie sprawy mają.
koli
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 lis 2007, o 23:19


Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 177 gości