Święta.....

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

Święta.....

Postprzez wolnystrzelec75 » 4 kwi 2010, o 23:36

Jaki macie stosunek do Świąt?
Jak spędzacie je?
Jak byście chcieli je spędzać i co Wam w tym przeszkadza?
wolnystrzelec75
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 mar 2010, o 23:56

Postprzez NNicola115 » 6 kwi 2010, o 13:37

1. NIENAWIDZE ŚWIĄT KAŻDYCH I POD KAŻDYM WZGĘDEM

2. SPĘDZAM JE SAMOTNIE Z WŁASNEGOO WYBORU, WOLE POSIEDZIEC SAMA Z SOBA NIZ IŚC DO DALSZEJ RODZINY IK TYLKO SIAĆ NIEZDROWĄ ATMOSFERE, I CO RUSZ BURCZEĆ

3. SWIĘTA SPEDZIŁAM TAK JAK JA CHCIAŁAM, NIE TAK JAK KTOS INNY CHCIAŁ, A PRZESZKADZAJĄ W SWIETA MI "PARSZYWE TWARZE, KTÓRE NIENAWIŚCIA DARZE"
NNicola115
 

Postprzez ewa_pa » 6 kwi 2010, o 14:04

Ja tez nie lubie świąt ciągłego narzeka nia za po co na co ze kosztuje wiec zadekowałąm sie w klubie z kolegami na zawodach i tyle mnie było przynajmniej spedziłam czas w fajnej atmosferze
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez marie89 » 6 kwi 2010, o 14:54

Święta..

nie obchodzę ich już tak jak nalezy, jak powinnam i jak bym chciała..

Kiedyś były magiczne, radosne, prawdziwe.. a być może miałam tylko takie wrażenie- będąc dzieckiem pełnym wewnętrznej radości i o bujnej wyobraźni..

Teraz zwyczajnie widzę, a raczej patrzę na wszystko oczami dorosłej.. i to akurat jest złe. Teraz święta kojarzą mi się ze sztucznością.. robieniem czegoś na pokaz.. czymś zwyczajnym.. Wszystko kalkuluje... oceniam.. omijam.. Nie chcę mi się, albo innym.. Nie ma magii.. Szkoda. Bardzo za tym tęsknie... Wystarczyło by trochę nad tym popracować.. przypomnieć sobie.. tyle że w pojedynkę jest ciężko.

hmm to są moje refleksje odnośnie świat- w skrócie rzecz jasna..

Choć jest jeden plus- parę dni wolnego.. i choć na momencik mogę zapomnieć o obowiązkach, choć na chwileczkę..
marie89
 

Postprzez bunia » 7 kwi 2010, o 20:52

....iii po swietach :hura:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez żabka » 8 kwi 2010, o 22:27

w tym roku.. brat znów zrównał mnie z ziemią.. i te świeta -niedziela spędziłam u kolezanki..

a poniedziałek siedziałam w domku i tyle świąt u mnie..
Avatar użytkownika
żabka
 
Posty: 205
Dołączył(a): 14 lip 2009, o 14:48
Lokalizacja: w krainie żubra, pingwina i niedźwiedzi

Postprzez wolnystrzelec75 » 8 kwi 2010, o 23:37

Przypomniały mi sie Święta Bożego Narodzenia i.....Święta Wielkanocne spędziłem sam-nie tak jak chciałem:(

Mam raczej pozytywne nastawienie w ogóle do świąt,ale nie do końca zaczerpnięte z "domu"...

Chciałbym je spędzać w gronie....raczej przyjaciół,jednak przeszkadza mi w tym moja nieśmiałość,a właściwie to,że.....boje sie,że jestem ....,.....,i nie towarzyski:(
wolnystrzelec75
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 mar 2010, o 23:56


Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości