Pyszny tekst

Problemy z partnerami.

Pyszny tekst

Postprzez Pytajaca » 7 paź 2007, o 15:16

Ten temat wzial sie przez ...pomylke...

Wpisalam zamiast www.psychotekst.com - www.pychotekst.com i w sumie zauwazylam, ze ta nazwa swienie pasuje do pysznych tekstow, ludzi i atmosfery, ktora tu wytworzylismy.

Co sie Wam podoba tu najbardziej na tym forum?

Co sie Wam najmniej podoba?

Mnie podobacie sie...Wy. I nasza otwartosc, sczerosc, zaufanie i szacunek, ktorym sie (w wiekszosci przypaadkow) obdarzamy.

Nie podoba mi sie, ze ie mozemy poznac wielu spraw "od podszewki", z drugiej strony... I wtedy czesto zle interpretujemy kogos odczucia, emocje, stany, sytuacje ...no ale to sa "uroki" internetu i jego ograniczenia. Nawet w osobistej rozmowie nie bedziemy miec pelnego obrazu sytuacji, zawsze problemy sa bardzo subiektywne i osobiste.

Pozdrawiam! :kwiatek:
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Postprzez KATKA » 7 paź 2007, o 15:40

moge być szczera otwarta....popełniać błędy...zostanie to zauważone ale nikt mnie nie odtrąca...tu można byc człowiekiem......poza tym jak się siedzi samemu w domu to ludzie z forum są bardzo potrzebni....czeka sie na oddzew, na jakąkolwiek reacje czy słowo żeby tylko nie byc za barzdo słabym
potyczki też mi się za barzdo nie podobają ale to wynika z niezrozumienia...kazdy z nas jest zupełnie inny i czasem próbujemy przekazac swoją rację...ale to też coś daje
dla mnie psychotekst to taka mała społeczność....nie znam nikogo osbiscie ale mam kontak z paroma wyjątkowymi osobami...to miłe, ze moge tez dac coś z siebie.....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez agik » 7 paź 2007, o 15:48

Przeczytaalm to już wcześniej, ale nie wiedziałam, co napisać, a banału chciałam uniknac
Katka, powiedziałas wszystko, pieknie, trafnie i bolesnie prawdziwie.
Ja tak nie umiałam...
Dzieki- wam obu.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Mgielka » 7 paź 2007, o 15:55

dla Mnie to forum jest jak najlepsza przyjaciolka...odpowie..przytuli..poradzi...nie odtraci...zawsze jest blisko...wspiera....zawsze z utesknieniem czekam az mi ktos odpowie jak mam problem...jestem szczesliwa ze trafilam na to frum...

Buziole
Avatar użytkownika
Mgielka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 8 sie 2007, o 21:51
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez Pytajaca » 7 paź 2007, o 16:04

Mgielka, piekne porownanie...Przyjaciolka, Przyjaciel!
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Re: Pyszny tekst

Postprzez ewka » 7 paź 2007, o 16:57

Pytajaca napisał(a):Co sie Wam podoba tu najbardziej na tym forum?

To, że tak pięknie możemy dla siebie po prostu być.

Pytajaca napisał(a):Co sie Wam najmniej podoba?

Pyskówki i szydera. Dowalanie.... tego nie znoszę.
:slonko:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez administrator_Paweł » 7 paź 2007, o 20:02


admina tu mają fajnego :wink:

Dziękuję za wszystkie słowa uznania dla forum, osobiście bym wolał, aby nie istniały problemy które nas tu gromadzą, abyśmy spotykali się tu tylko z przyjemnych powodów, ale niestety tak się nie da.

Pozdrawiam :serce2: :kwiatek2:
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pytajaca » 7 paź 2007, o 20:07

Adminie - dzieki za wpis :) oczywiscie ze duzym plusem jestes Ty!!! :P

Wiesz, na forum - jak w zyciu - sa plusy i minusy, bez tych drugich byloby moze ono bardziej oderwane od zycia?
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Postprzez ramona » 8 paź 2007, o 01:42

Tak, ja tez bardzo cenie tutaj ta otwartosc i chec pomocnego slowa, mimo wszystko. Nie wiem dlaczego, przywiazalam sie do WAS i pewnie gdybym nie miala problemu, to bym tu nie trafila, ale WY zawsze jestescie za mymi plecami - cierpliwi, gotowi dac wsparcie i rade - nie raz wasze slowo mi bardzo pomoglo i dalo duzo do myslenia...
Czytalam rozne fora, ale zadne nie oddaje takiej bliskosci i braterstwa jak to nasz zielony psychotekst - jest jedyny w swoim rodzaju.

Pozdrawiam, caluje i sciskam wszyskich forumowiczow :cmok: :buziaki: :serce:
Avatar użytkownika
ramona
 
Posty: 278
Dołączył(a): 14 maja 2007, o 15:35

Postprzez Biedrona » 8 paź 2007, o 07:28

adminek jest fajny :kwiatek2:
stoi sobie z boku bardzo dyskretnie, czyta nasze wynurzenia, zale, ingeruje gdzie trzeba, nie zabiera glosu gdy nie musi. dyskretnie. i z wyczuciem. :serce2:
a forum dla mnie osobiscie jest takim fajnym miejscem, gdzie spotykaja sie rozne swiaty. swiaty, spostrzezenia ludzi, ktorzy troche w swoim zyciu przerobili....
i tak jest dobrze. dobrze, ze sie wspieramy, pomimo roznic. dobrze, ze mozemy powiedziec prawde, choc bolesna niekiedy. ja to cenie.
a po za tym - klimat. niepowtarzalny.
buziaki wszystkim
:buziaki:
Avatar użytkownika
Biedrona
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 19:50

Postprzez ewa_pa » 19 gru 2007, o 14:51

podoba sie mi tu to że mozna być choc na chwilę...po prostu sobą powiedzieć to czego na ogół się nie mówi co wiecej zawsze znajdzie się ktos kto bedzie w stanie to zrozumieć jest nas tu tyle...i dobrze rozmowy z wami b wiele dają a te kilka wyjątkowych osób...po protu DZIĘKUJĘ nic wiecej dziekuję tez Adminowi mało go widać ale wiele dobrego robi dla nas wszystkich :!:
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez Dorku » 19 gru 2007, o 21:33

Nie pisuję tu ostatnio za często, czytam raczej...
Czemu regularnie zaglądam?

Kiedyś (jak większość z nas) szukałam pomocy, tu znalazłam sporo odpowiedzi na swoje pytania i ... zostałam.

To miejsce zawieszone w przestrzeni internetu jest w nim jak oaza na pustyni.
Zwykli ludzie z mniej lub bardziej niezwykłymi problemami, ale atmosfera taka człowiecza....

Pozdrawiam wszystkich!!
Dorku
 
Posty: 343
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 20:51
Lokalizacja: Mazowsze-kraina łagodności....

Postprzez Megie » 19 gru 2007, o 21:59

Cos mi sie musi tu podobac skoro juz od 3,5 roku tu zagladam, czasami nie ma mnie jakis czas ale potem i tak wracam- i to nie koniecznie z problemami.
Chyba podoba mi sie to, ze forum skupia ludzi wrazliwych, potarfiacych sluchac
i ze jest malo pyskowek, chociaz czasami niestety sie zdarzaja.
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez bunia » 19 gru 2007, o 23:34

uff.....ale tu cieplo :slonko: :slonko:

Pozdrowka dla Wszystkich....trzymajcie sie :ok:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez mahika » 19 gru 2007, o 23:52

To mój azyl.....


Rano otwieram oczy i włączam psychotekst, wyłaczam jak zamykam oczy!!!


:serce: :serce: :serce:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: odigavo i 182 gości

cron