Wróżka

Problemy z partnerami.

Wróżka

Postprzez Czesio » 25 wrz 2007, o 14:30

Chciałbym zapytać wszystkie tu kobiety, zresztą facetów też, o wróżki, o ich wróżby, czy się sprawdziły, czy to faktycznie działa. Po co tam chodzicie?
Może i ja bym sobie poszedł? Jest tu może ktoś z takim doświadczeniem?
Czasem mnie namawiają, ale tak głupio, chyba...kobieta to inaczej...
Avatar użytkownika
Czesio
 
Posty: 45
Dołączył(a): 21 sie 2007, o 16:56

Postprzez ramona » 25 wrz 2007, o 16:20

A czemu glupio i czemu uwazasz, ze tylko kobiety chodza do wrozki? Z tego co slyszalam to nawet politycy chodza po porady do wrozek...
Ja mialam takie doswiadczenie niecale 10 lat temu - kiedy moj charakter sie jeszcze ksztaltowal - facet wrozyl mi z reki - i nie powiem, duzo prawdy z tych lini o mnie wyczytal - sama nie wiem jak, to mozliwe i nawet sie nad tym nie zastanawiam...ale wtedy dalo mi to duzo do myslenia i pamietam to do teraz.

Wywrozyl mi 2 powazne zwiazki - chyba jeden mam juz za soba - czekam teraz na ten, co ma byc naprawde tym - tak jak mi on powiedzial :)

Z tym wrozeniem to jest chyba tak, jak z psychologiem - to taka "terapia" w celu zmiany swego nastawienia - a przeciez tak jak myslimy, takie poniekad wydarzenia na siebie sciagamy, tak uwazam :)
Avatar użytkownika
ramona
 
Posty: 278
Dołączył(a): 14 maja 2007, o 15:35

Postprzez ewka » 25 wrz 2007, o 17:37

Nie wierzę;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 253 gości