To tylko ja

Problemy z partnerami.

To tylko ja

Postprzez xxxxAZxx » 10 sie 2007, o 08:28

Witajcie Kochani.
Dawno mnie tu nie było ale jako¶ musiałam odpocz±ć od wszystkich problemów.
Je¶li kto¶ mnie pamięta-to u mnie coraz lepiej.
Za 3 tygodnie wychodzę na m±ż:):)
I jestem szczę¶liwa jako cholera.
Między nami z każdym dniem jest lepiej,uczymy się żyć inaczej wci±ż od nowa...raz jest lepiej raz trochę gorzej ale takie jest życie.Grunt że siebie szanujemy i d±żymy do jednego celu-założenia szczę¶liwej rodziny.Wierze że nam się uda.Tyle przeszli¶my że nic nas już nie zabije.
Wiecie stwierdzam że warto walczyć o siebie....a je¶li ja to on to również o niego:)
Ale nie udałoby nam się to bez fachowej pomocy-bez terapii nic by z tego nie wyszło.
Jest cudownie-mam nadzieje że wam również się uda:)Baaaaaardzo mocno trzymam na was kciuki....i mam nadzieję że nie będę musiała zakładać tu pesymistycznych postów....a jedynie podnosić na duchu:)
Buziaczki kochani
Avatar użytkownika
xxxxAZxx
 
Posty: 88
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 13:15

Postprzez ewka » 10 sie 2007, o 08:47

Brawo! Wiedziałam, że tak będzie... no wiedziałam!!! BuĽka dla Was :D
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Abssinth » 10 sie 2007, o 11:08

jak dobrze czytac takie posty, AZetko....wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :):):)

specjalne miauki dla Ciebie i narzeczonego :)
Abss
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Barbie* » 11 sie 2007, o 23:35

Super AZetko:)

Życze Wam wiele, wiele szcze¶cia i ogromu miło¶ci! I oby ta sielanka, miło¶c trwały do końca. A dzien ¶lubu-niech będzie najpiekniejszy z dotychczas przeżytych.

PS ja kupuje i przegl±dam katalogi z sukniami ¶lubnymi i garniturami:) Piękno¶ci nad piękno¶ci i co tu wybrać...?;)
Barbie*
 
Posty: 358
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:57
Lokalizacja: Powiedzmy Gdańsk :)

Postprzez echo » 12 sie 2007, o 00:08

no to cudo, jak to się potrafi w życiu pięknie "podkręcać" ;)))
życzę Wam mnóstwo szcze¶cia , nad którym naprawdę ciężko się napracowali¶cie. brawo.
powodzenia
echo
 
Posty: 344
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:02


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 334 gości