okłamał mnie...

Problemy z partnerami.

okłamał mnie...

Postprzez mróweczka84 » 24 lip 2007, o 00:40

Okłamał mnie mój chłopak...mam mieszane uczucia, bo nie wiem co mam o tym mysleć, jest mi okropnie przykro,że znowu co¶...a na chwile o tym wszystkim zapomniałam...

...powiedział mi dzi¶, że był wczoraj pomogać dziewczynie kolegi, bo miala wypadek i skasowała samochód i ogólnie dzień pełen wrażeń...

Przyszłam do domu odpalam gg i widze opis jego byłej dziewczyny,co¶ o skasowanym samochodzie(mam jej numer gg,ale on o tym nie wie).

Jednym słowem mówi±c SZOK! :shock: Okłamał mnie i szczerze powiem,że się podłamałam i nie wiem co mam dalej z tym zrobić...
Co do niej to kiedys wlazła między nas i skutecznie nas rozdzieliła,bo on poleciał na jedno jej skinienie.Bardzo mnie wtedy skrzywdził...to długa historia...z czasem wrócilismy do siebie(to nie było jedno rozstanie, bo potem było ich jeszcze kilka). Wiedzialam,że oni się dalej przyjaĽni± i bardzo Ľle to na mnie wpływało kiedy cokolwiek o niej słyszałam albo, że się z ni± spotkał, bo przeciez to chyba normalne,że mam okropny uraz.
Nie wiem, mam po prostu okropny mętlik w głowie :(
mróweczka84
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 00:19

Postprzez Pytajaca » 24 lip 2007, o 09:27

Mroweczko, poradzilabym Ci - postaraj sie wycofac powoli z tego zwiazku, Z tego, co piszesz, to on jest uzalezniony od niej, a Ty...od niego i to jakby dwa przecianajace sie tosksyczne uklady, a na koncu jednego z nich jestes Ty!

Jesli raz juz odszedl na jedno jej skinienie, moze odejsc i drugi i trzeci. Ja sama jestem "ofiara" takiego zwiazku miedzy moim ex, a jego ex. Odszedl do niej na dobre, a ja nie mam zamiaru do niego wracac.

Nikt nie jest skazany na takie traktowanie, wiec mimo, iz to ciezkie, postaraj sie powaznie z nim porozmawiac na temat Waszej wspolnej przyszlosci i jak on to widzi. Mowiliscie juz o tym? Moze sie bowiem okazac, ze on tylko znalazl antidotum na swoja ex (Ciebie). Strzez sie takich ukladow i jesli tak wlasnie jest - uciekaj od niego szybko, bo bedziesz cierpiala jeszcze bardziej!

Pozdrawiam mocno,

P.
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 590 gości

cron