Gdy on unika kontaktu...

Problemy z partnerami.

Gdy on unika kontaktu...

Postprzez Marika18 » 18 lis 2010, o 20:45

Kiedy On kocha ponad wszystko, ubóstwia Cię i czujesz jego miłość. Gdy jesteście razem ponad rok i jesteś jego oczkiem w głowie. I nagle Ty idziesz na studia do innego miasta, tęsknisz kochasz coraz bardziej,a on systematycznie coraz mniej się odzywa, mówi "kocham", ale jakoś bez przekonania, nie odpisuje na sms-y. Każdą rozmowę kończy tym, że teoretycznie ma robotę. Co wtedy myśleć? Co dalej z tym zrobić?

To trwa ok. miesiąca i z każdym dniem się pogłębia. Raz dziennie napisze "co robisz?", ale na mojego sms-a już nie odpisze....
Marika18
 
Posty: 115
Dołączył(a): 17 paź 2008, o 23:29
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Sansevieria » 18 lis 2010, o 23:01

Na pocztek może zapytaj wprost czemu się tak zmieniło?
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez zizi » 18 lis 2010, o 23:09

faceci są jednak dziwni :bezradny:

też niedawno miałam taką(podobną ).....sytuację

że Mój Mężczyzna mało odzywał się.

to było dziwne,bo wcześniej rozmawialiśmy po pięć razy dziennie.

ja denerwowałam się.....martwiłam......nawet zastanawiałam się czy mnie kocha


:cry:


trwało to dwa tygodnie.....

....potem......okazało się,że schował się bo miał problem i nie chciał mnie martwić :evil:


teraz jest już ok.


Ale potrzebne były rozmowy.......

oni często niby wiedzą co nas ..kobiety rani......a robią to :cry:



Porozmawiaj z Nim.

bo tak to nie może być........

tak nijak

ehhhhhh

faceci :szok:
Avatar użytkownika
zizi
 
Posty: 1189
Dołączył(a): 23 wrz 2007, o 16:37
Lokalizacja: z ... Polski

Postprzez Marika18 » 18 lis 2010, o 23:56

Bo to się zaczęło jak on pojechał ze znajomymi na imprezę. Miałam jechać, ale on mówił mi, że nie jadą żadne dziewczyny, więc się wycofałam. Gdy już pojechali okazało się, że jednak dziewczyny też jechały, ale on o niczym nie wiedział. Właśnie przed chwilą okazało się, że wśród tych dziewczyn była taka jedna, która kiedyś pocałowała go na moich oczach. On się ratuje mówił, że o niczym nie wiedział, ale dla mnie to nie jest zbieg okoliczności. Boli! A podczas rozmowy z nim dlaczego tak mało się mną interesuje mówi, że wymyślam sobie i że nie może już rozmawiać, bo ma robotę!
Marika18
 
Posty: 115
Dołączył(a): 17 paź 2008, o 23:29
Lokalizacja: Toruń

Postprzez julkaa » 19 lis 2010, o 00:04

facet ktory kocha i teskni tak nie postepuje.
julkaa
 
Posty: 477
Dołączył(a): 3 maja 2008, o 20:49

Postprzez Sansevieria » 19 lis 2010, o 00:05

To zanim zbudujesz okropny obraz zdrady, może spytaj, kiedy będzie miał czas pogadać ?
Sansevieria
 
Posty: 4044
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 21:57

Postprzez alutka_87 » 19 lis 2010, o 14:18

Miałam niestety podobną sytuacje, czułam, że coś jest nie tak ale zbywał mnie ciągle, że wszystko dobrze, nie mam czym się martwic. Nie wytrzymałam w końcu - przyparłam do muru i dopiero przyznał się, że już mnie nie kocha. Za kilka dni już był z inną....
alutka_87
 
Posty: 159
Dołączył(a): 5 paź 2009, o 22:56
Lokalizacja: kraina czarów

Postprzez Sinusoida » 20 lis 2010, o 19:24

Pogadajcie, nie ma sensu byś snuła domysły bo możesz sobie niepotrzebnie coś wkręcić...
Avatar użytkownika
Sinusoida
 
Posty: 1225
Dołączył(a): 25 sie 2009, o 19:59


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 601 gości

cron