co dalej robic?

Problemy z partnerami.

co dalej robic?

Postprzez edie » 7 lis 2009, o 20:21

Jakiś czas temu rozstałem sie z dziewczyną...mam kolezanke której niezabardzo układa sie z chłopakiem, znamy sie juz 2 lata i ostanio jakos czsciej sie widujemy i coraz wiecej czasu spedzamy z sobą...jakos bardziej zaczyna mi na niej zalezec niz na zwykłej kolezance....ona pozwala na przytulanie, pocałunki, miłe słowa i gesty...
niewiem co dalej robic, źle sie z tym wszystkim czuje, z jednej strony chciałbym byc szczesliwy, a z drugiej strony mam moralniaka bo ona jest w zwiazku (planuja zareczyny, wspólne meiszkanie itd) mimo ze niezabardzo im sie układa...
Kiedys juz miałem na studiach kolezanke w której z czasem sie zakochałem, lecz neistety źle sie to dlamnie skonczyło

niewiem co robic dalej, czy zdobywac swoje szczescie czy zniknac z czyjegos zycia i niepakowac sie z butami, bo moge zniszczyc czyjeś szczescie..

pomózcie...
edie
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 lis 2009, o 18:52

Postprzez Asik35 » 8 lis 2009, o 18:31

Hmm,właściwie to sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie....
Nie masz wrażenia,że ona się bawi Twoimi uczuciami ? planuje przyszłość z kimś innym ,ale nie przeszkadza to jej,by zbliżyć się do Ciebie....to raczej ona powinna mieć moralniaka, nie uważasz ?
Asik35
 
Posty: 165
Dołączył(a): 30 lip 2009, o 10:49
Lokalizacja: tak blisko tak daleko

Postprzez ewka » 9 lis 2009, o 11:56

Myślę, że nie pakować się... a jeśli miałoby coś z tego być (między Wami) - musiałaby się jakoś definitywnie rozwiązać tamta sytuacja. Bo tak, jak jest teraz, to raczej kiepsko. I zdaje się, że to doskonale czujesz.

:slonko:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez aniela » 27 lis 2009, o 12:14

bawi sie dzieczyna Tobą. może on nie daje jej tyle co Ty ale to z nim planuje przyszłość. wykorzystuje Cię okropnie.będziesz cierpiał jak będziesz tkwił w tym dalej. rozwiąż to albo w jedną albo w drugą stronę.życzę powodzenia. pozdrawiam.
aniela
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 lis 2009, o 10:46
Lokalizacja: wielkopolska

Postprzez palmtree » 1 gru 2009, o 21:17

Niektórzy chyba potrzebują potwierdzenia przed ślubem czy zaręczynami, że są jeszcze atrakcyjni dla innych, chyba tak jest w tym przypadku. Lepiej nie pakować się w coś takiego.
Avatar użytkownika
palmtree
 
Posty: 42
Dołączył(a): 21 paź 2007, o 00:20

Postprzez raziel » 2 gru 2009, o 01:50

Ona i ty chcecie tego samego :) ona chce faceta którego nie może mieć i ty chcesz kobiety która jest dla ciebie niedostępna.

Jak powiedziałby dziadzio Freud, ty chcesz się tak naprawdę przespać ze swoją matką a ona chce przespać się ze swoim ojcem 8) ---> po zastanowieniu się miałem tego nie napisać, ale co tam :D

W każdym bądź razie jeśli jej pragniesz to próbuj ją zdobyć a jeśli nie to sobie odpuść. Tylko ty wiesz czy ona pociąga cię dlatego bo ma innego faceta, czy dlatego bo jest wyjątkową atrakcyjną dla ciebie kobietą.

Może to być prawdziwa miłość ale może być też chęć rywalizacji z drugim mężczyzną o kobietę. Sam musisz ocenić o co ci naprawdę chodzi.
raziel
 
Posty: 145
Dołączył(a): 8 paź 2009, o 11:12
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bianka » 2 gru 2009, o 17:47

a może po prostu powiedz jej jak sie czujesz? ze nie odpowiada Ci taka sytuacja i oddal się, jesli czuje cos do Ciebie to się odezwie i moze jakos okresli...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Filemon » 2 gru 2009, o 18:51

tak właściwie to ta dziewczyna zdradza obecnie mężczyznę, z którym planuje przyszłość... jeśli tamtego zostawi a zejdzie się z Tobą, to przecież może znaleźć się jakiś następny i wówczas Ty znajdziesz się na pozycji jej obecnego...

- przypuszczam, że raczej by Ci to nie pasowało...?
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 245 gości