zaręczyny

Problemy z partnerami.

zaręczyny

Postprzez jasmin30 » 17 paź 2009, o 21:35

DLa czesci z was moj problem moze wydawac sie niewart uwagi, ale dla mnie jest to dosc wazna i troche niepokojaca sprawa.
Jestem z moim mezczyn poltora roku, mieszkamy razem. Kochamy sie, akceptujemy, wiemy ze chcemy spedzic reszte zycia razem.
Wiem, ze moj chlopak planowal poprosic mnie o reke kilka miesiecy temu.
We wrzesniu w tym roku bylismy na wakacjach, tam kupilismy razem pierscionek zareczynowy.. i.. no własnie, na tym skonczyl sie ten temat.
Ja bardzo czekam na ten moment i on o tym dobrze wie. Zastanawiam się dlaczego mi sie nie oswiadczy. Pytalam sie go niedawno czy moze poznał kogos, ale powiedzial, ze tylko mnie kocha i nie wyobraza sobie zycia z kims innym.
jasmin30
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2009, o 18:19

Postprzez wera » 17 paź 2009, o 22:03

Wiesz może on czeka na jakiś odpowiedni moment? Może chce byś przestała o tym myśleć, bo chce Cię zaskoczyć?

Mój partner powiedział mi, że oświadczy się wtedy, gdy nie będę się tego spodziewała :)
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ona86 » 17 paź 2009, o 23:54

jak we wrześniu kupiliście, to pewnie rzeczywiście czeka na ten odpowiedni moment, żeby Cię zaskoczyć.
a może planuje coś jeszcze i musi to dograć..? :wink:
ona86
 
Posty: 24
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 15:56

Postprzez sikorkaa » 18 paź 2009, o 22:32

jasmin a Ty masz jakies swoje wyobrazenie tych oswiadczyn? bo wyczulam, ze oczekujesz pewnego wyrezyserowania - chcesz znac datem godzine, oklicznosci ... nie twierdze ze to zle ale nie wolalabys niespodzianki? zeby stalo sie to tak spontanicznie, bez przygotowania z Twojej strony?
sikorkaa
 

Postprzez forsycja.24 » 18 paź 2009, o 23:35

Jasmin, bądź cierpliwa. Jeżeli Twój chłopak powiedział Ci, że Cię kocha i chce być tylko z Tobą to jest to kwestia czasu. Chłopak mojej koleżanki również odkładał ten moment...kilka miesięcy, chociaż już wcześniej "wybadał teren" i doskonale wiedział, że ona o tym marzy od dawna. Zwlekał, zwlekał...ale finał był świetny:)
Nie obawiaj się. Może czeka na święta a może absolutnie nie i chce być bardziej oryginalny...I napisz jak już się oświadczy ;) Ścickam Cię mocno
forsycja.24
 
Posty: 71
Dołączył(a): 25 kwi 2009, o 17:41
Lokalizacja: DW

Postprzez Salome » 20 paź 2009, o 16:43

A co to za jakies dziwactwa ;) razem kupiliscie i zabral...no nie wiem... albo kupuje sam i ty nic nie wiesz, albo kupuje i za moment wrecza i sie oswiadcza.
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez szyszka » 20 paź 2009, o 21:46

a ja oświadczyny czekam od lutego, bądź cierpliwa... nic innego nie pozostaje, ważne że chce... najlepiej o nic nie pytaj, daj mu możliwość wykazania się :)
Avatar użytkownika
szyszka
 
Posty: 131
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 21:49
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez sikorkaa » 20 paź 2009, o 22:02

sory za offa: szyszko dawno Cie nie bylo, milo Cie widziec :)
sikorkaa
 

Postprzez szyszka » 21 paź 2009, o 00:38

Jestem cichym obserwatorem, ale do tematu o zaręczynach musiałam dołączyć ;P

sikorkaa: :*
Avatar użytkownika
szyszka
 
Posty: 131
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 21:49
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Aszika » 22 paź 2009, o 14:49

moze chce to zrobić np. na święta, w twoje urodziny albo w walentynki :)

nie przymuszaj go :) hehe
Avatar użytkownika
Aszika
 
Posty: 16
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 14:33
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez jasmin30 » 26 paź 2009, o 16:37

czy wyrezyserowane? nie wiem, ale nie chciałabym żeby mi się oświadczył kiedy tłukę schabowe na obiad..
może to wynika z tego, że moj męzczyzna dłuugo daje mi do zrozumienia, że chce, ale nic z tym nie robi.
jasmin30
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2009, o 18:19

Postprzez Szafirowa » 27 paź 2009, o 08:42

Spokojnie, bez gorączki - jest naprawdę ogromna rozpiętość między wyreżyserowaną sytuacją, a tłuczeniem schabowych. Oświadczyny nie muszą nastąpić tylko wtedy.
Tak samo jak jest ogromna różnica między stwierdzeniem "dłuuugo", a półtoraroczną znajomością ...

Jasmin, po prostu daj mu szansę zrobić to tak jak on chce, i wtedy kiedy tego chce - przecież finał i tak będzie taki jakiego oczekujesz.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez szyszka » 27 paź 2009, o 19:59

Nie wiem co rozumiesz przez długo... ja z moim mężczyzną jestem od 6 lat, od jakichś 3 uważam, że moglibyśmy się już zaręczyć, a dopiero od jakiegoś roku czeka, bo on powiedział, że się to stanie już wkrótce...
Avatar użytkownika
szyszka
 
Posty: 131
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 21:49
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 232 gości

cron