Co to oznacza?

Problemy z partnerami.

Co to oznacza?

Postprzez bliska » 21 sie 2009, o 19:32

No więc właśnie jak oceniacie taką sytuację: mężczyzna dojrzały wolny kocha się z kobietą i w trakcje mówi jej że mogłby zrobić dziecko chce tego bardzo ale ona musi sie liczyc z tym ze bedzie je wychowywac sama bez slubu? Co to oznacza? Co chcial przez to pwiedziec? Przeciez dziecko to strasznie powazna zyciowa sprawa. Moze kocha ja a nie moze z nia byc? Bo przeciez dziecko jest owocem milosci i wiaze ludzi.
bliska
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 gru 2008, o 17:00

Postprzez sikorkaa » 21 sie 2009, o 19:40

ha! czyli robic to sie chcialo, tylko bawic nie ma komu? to sie kolego licz z tym, ze jak mi to dziecko juz zrobisz i zamierzasz sie do niego nie przyznac, wyrzec itp. to ja Cie kotku o alimenty moge podac, bo do tanga trzeba dwojga.

a co na to owa kobieta?
sikorkaa
 

Postprzez bliska » 21 sie 2009, o 19:43

Oczywiscie kazala przestac i nie zgodzila sie. Tylko nadal ja zastanawia dlaczego jej to pwoeidzial? Czy to juz taki kompletny bezmozgowiec? A przeciez to inteligentny facet, w koncu powinien wiedziec co mowi, przeciez dziecko to nie zabawka, a moze ja kocha tylko boi si eodpoweidzialnosci?
bliska
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 gru 2008, o 17:00

Postprzez sikorkaa » 21 sie 2009, o 19:53

:shock: a pewnie, ze ja kocha. tak ja kocha, ze ja z bachorem zostawi i teraz sie malenka mecz, a ja sobie dalej bede fruwal i kolejne kwiatki zaliczal. szczyt milosci. no zastanow sie bliska nad tym co napisalas :roll:

a tak jeszcze z innej beczki - to moze miec np. taki fetysz i przyspieszacz wlasnego orgazmu, wiec wcale nie musi to oznaczac, ze faktycznie by tak zrobil, tylko akurat w trakcie lubi sobie tak mowic, bo go to np. podnieca - spotkalam sie z podobna sytuacja.
sikorkaa
 

Postprzez kasjopea » 21 sie 2009, o 19:58

BLISKA jednego nie rozumiem ;czy On nie może wspólnie z Tobą wychowywac tego dziecka?Jesli jest wolnym człowiekiem to co stoi na przeszkodzie? Inaczej może to wyglądac jesli nie moze z Toba być.Wtedy może poprostu pragnie żeby COS Was mocno ze sobą związalo mimo wszystko :roll:
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez jakosika » 21 sie 2009, o 20:04

Sikorka może miec dużo racji, ale mnie się czasem wydaje że faceci podczas sexu tak naprawde "żyją chwila", myślą o szczytowaniu a nie o konsewencjach "swego działania" , znam przypadek że facet uprawiał sex z kobietą, nie kocha jej ale chce się w niej że tak brzydko powiem "spuścic". Po co? bo to jest niby przyjemne...
jakosika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 08:09
Lokalizacja: pieklo?

Postprzez sikorkaa » 21 sie 2009, o 20:14

a moze warto zadac pytanie: to wlasciwie jaki Ty bedziesz mial w tym interes, zebym miala to dziecko? co Ty z tego bedziesz mial?
sikorkaa
 

Postprzez bliska » 21 sie 2009, o 20:16

---------- 20:04 21.08.2009 ----------

No raczej nie, dla niego najwazniejsza jest praca, ktroa traktuje jak misje..naprawde nie wiem co o tym myslec

---------- 20:14 ----------

Dla mnie to wyglada tak ze on jej nei kocha ale lubi z nia sex, podoba mu sie, no bo niby dlaczego nie moze miec z nia dziecka tak naprawde? Albo cche sie z nia zwiazac na zawsze ale nieformalnie

---------- 20:16 ----------

ale to bylo spontaniczne sikorkaa, nieplanowane te slowa
bliska
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 gru 2008, o 17:00

Postprzez kasjopea » 21 sie 2009, o 22:15

Bliska moze zleocenie ta sytuacje nie wiem ale ja widze to tak; On jest żonaty ale Cie kocha a poniewaz nie może sie z Toba zwiazac na stale chce miec z Toba dziecko ktore w jakis istotny sposob Was polączy.Bardzo sie pomyliłam!? :)
Avatar użytkownika
kasjopea
 
Posty: 673
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 11:39

Postprzez bliska » 22 sie 2009, o 08:24

Nawet na to nei wpadlam, bo ja strasznie wierze w ludzi i w prawde...on mowi ze nie ma nikogo, ale fakt do sibeie nigdy mnie nei zaprosil, poza tym hmm...wyslalam mu smsa i nic, milczy od tamtej pory; nie rozumiem jego postepowania. Dlaczego? Dlaczego bylo tak milo, tak blisko, przeciez mielismy sie jeszczezobacztc, a teraz nic, czar prysl?
bliska
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 gru 2008, o 17:00

Re: Co to oznacza?

Postprzez ewka » 22 sie 2009, o 09:37

bliska napisał(a):Bo przeciez dziecko jest owocem milosci i wiaze ludzi.

Bo ja wiem? Dziecko bardzo często jest owocem PRZEDE WSZYSTKIM seksu, więc ja bym takiego uproszczenia w przypadku tego mężczyzny (który przestał się odzywać) nie zastosowała.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bliska » 22 sie 2009, o 18:02

Jednak sie odezwal, ale naprawde nie wiem co o tym myslec, podejrzewam ze chodzi mu tylko o sex, bylo dobrze i chce to powtarzac, pytanie tylko po co zawraca glowe dzieckiem? Przeciez to nielogiczne i nierozsadne, widocznie bardzo mu sie podoba bycie tata, moze chce sprobowac czegos nowego?
bliska
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 gru 2008, o 17:00

Re: Co to oznacza?

Postprzez lili » 22 sie 2009, o 18:06

bliska napisał(a):Bo przeciez dziecko jest owocem milosci i wiaze ludzi.


A kto Ci tak powiedział?
Wiąże ludzi, owszem, i jest owocem miłości ale fizycznej. Z kochaniem drugiej osoby nie musi mieć nic wspólnego, z kochaniem się owszem. Obudź się. Ten facet to palant. I owszem, bezmózgowiec :shock:
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez caterpillar » 22 sie 2009, o 21:57

jak to ??! facet gra w otwarte karty
"jesli bedzie dziecko licz sie z tym,ze to bedzie TWOJ problem" ..co za kretyn

dziecko jest owocem milosci i checi bycia z drugim czlowiekiem na dobre i zle.

a ten pan to zwykly rozsiewacz genow :?
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez matylda » 23 sie 2009, o 01:29

Czyżby kolejny asekurant?!
Będzie wpadka i co usłyszysz?
"Przecież mówiłem, że nie chce tego dziecka..., że nie chcę ślubu".

No żeż cholera jasna! Plaga jakaś czy co?
Bliska, bądź ostrożna.
:kwiatek:
Avatar użytkownika
matylda
 
Posty: 659
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 17:54
Lokalizacja: nibylandia

Następna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 262 gości

cron