Jednak uderzył

Problemy z partnerami.

Jednak uderzył

Postprzez Leonka » 11 cze 2007, o 23:00

Czy z miło¶ci może raczej z zazdro¶ci można bić żonę.Kiedy¶ postanowiłam że jak mnie uderzy to odejdę i tak zrobiłam odeszłam teraz potrzebuję siły aby w tym wytrwać jak to zrobić?
Leonka
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 cze 2007, o 20:44

Postprzez Gaik_Kwitnacy » 11 cze 2007, o 23:18

Nikogo nie wolno bic i za nic..mozna z zazdrosci wlasnie tak jak Ty odejsc ale nie uderzyc.zeby wytrwać to chya trzeba odczuc to uderzenie naprawde tak do konca.widziec brak szacunku,lekcewarzenie,upokorzenie i ta jego marnosc..a przede wszystkim zlosc..co bys czula gdyby uderzyl cie jakis obcy facet na ulicy?Tak podszedl i walnal bez skrempowania?A co dopiero ktos komu pragniesz ufac..Takie jest moje doswiadczenie
Gaik_Kwitnacy
 
Posty: 90
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:48

Postprzez bunia » 11 cze 2007, o 23:30

Zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia.....to sygnal,ze dzieje sie cos bardzo zlego....nie wolno akceptowac przemocy nawet a moze przedewszystkim w "imie milosci".
Pozdrowionka.....trzymaj sie :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Re: Jednak uderzył

Postprzez ewka » 12 cze 2007, o 00:36

Nie, Leonka. Nie można bić żony z żadnego powodu... bić czy uderzyć? Pierwsze jest czym¶ powtarzaj±cym się, drugie jakim¶ może wypadkiem? Emocjami? Czym¶ tam, co się zdarzyło?

Odeszła¶, aby odej¶ć definitywnie? Czy może aby co¶ mu udowodnić, pokazać czy u¶wiadomić?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Liseeeek » 12 cze 2007, o 02:59

Hey Leonka mysle ze bardzo dobrze zrobilas. Jesli Cie raz uderzyl to bardzo mozliwe ze zrobi to nastepny raz itd. Teraz odeszlas i gratulacje bo sie udalo po pewnym czasie bylabys tak zastraszona ze coraz trudniej by Ci bylo odejsc...

Teraz niech Sobie wszystko przemysli jesli bedzie Cie prosil bardzo zebys wrocila i obieca conieco mozesz przemyslec sprawe...

Tak czy inaczej punkt dla Ciebie.


Dolaczam sie do pytania Ewy:
Odeszła¶, aby odej¶ć definitywnie? Czy może aby co¶ mu udowodnić, pokazać czy u¶wiadomić?



Jestem z Toba ;]
Liseeeek
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 23:24
Lokalizacja: CK / Lbn


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: oagowokaibuma i 83 gości

cron