Czy można być pewnym? Jak go uspokoić.

Problemy z partnerami.

Czy można być pewnym? Jak go uspokoić.

Postprzez Róża » 26 wrz 2008, o 17:43

Witam,

Mam 18 lat i pewnien problem. Otóż jestem ze swoim chłopakiem od bardzo dawna. Kochamy się, jest nam dobrze, myślimy o sobie bardzo poważnie, zależy nam na sobie. On wybier sie teraz na studia. wiadomo, nowe środowisko i ta odległośc. Nie mam jednak watpliwości co do tego, że to i tak nic nie zmieni pomiędzy nami, przynajmniej z mojej strony. Pojawia sie jednak kolejny klopoy. Za rok, to ja bede zmuszona wybrać studia. Nie wiem jednak czy bedą one w tym samym mieście w ktorym studiuje on. Nie ze względu na to, że nie chcę z nim mieszkać, bo chce być przy nim jak najbliżej, chodzi raczej o brak odpowiednich kierunków. I tu jest to ale.... Pojawiaja sie jakieś obawy, watpliwości, przynajmniej z jego strony. Ja stram sie go uspokajać, bo jestem pewna uczuć do niego i nie chcę by dochodziło pomiedzy nami do spięć tylko z tego powodu, że bedziemy studiować w innych maistach.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy uważacie, że odległość niczego nie może zmienić, jeżeli dwoje ludzi bardzo się kocha?

Pozdrawiam. :kwiatek2:
Róża
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 wrz 2008, o 17:23

Postprzez loli33 » 26 wrz 2008, o 22:00

Moja dziewczyna miała doskonale takie same obawy jak ty. Obecnie jest na 2 roku studiów, i widzimy się raz na tydzień :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ale wierz mi, iż ta odległość tylko podsyca miłosć między nami, a jestem od niej starszy o 14 lat :shock: :shock: :shock: Czasem bywa ciężko jak nie ma się wieczorem po pracy do kogo przytulić, ale dajemy radę, studia nie trwają wiecznie. Ona tam mieszka w żeńskim akademiku. Nie zamartwiaj się na zapas, tylko kochaj i zaufaj. Pozdrawiam :gites: :gites: :gites: :gites: :gites: :gites: :gites: :gites: :kotek: :usmiech:
loli33
 

Postprzez KATKA » 27 wrz 2008, o 09:03

No cóż....na tę chwilę bym się nie zamiartwiała....powinniście życ tym co macie ;) bedziecie się martwic później....ja miałam zwiazek na odległosc pare lat....ale dopiero jak zamieszkaliśmy razem okazało się jak to nasze uczucie wyglada naprawdę.....Jesteście młodzi...i nie wiadomo co przyniesie los dlatego pozwólcie sie sobą na razie nacieszy :) jeśli macie byc razem to będziecie chociażby każde było na innym kontynencie
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 242 gości