nie czuć nic.

Problemy z partnerami.

Postprzez Księżycowa » 28 cze 2009, o 22:23

Spokojnie... Nic konkretnie nie napisałaś a zastanawiam się czy on jednak tego specjalnie nie robi (cokolwiek to jest)...
Księżycowa
 

Postprzez April » 28 cze 2009, o 22:25

to wredy ...... dodaje zdjecia na nk z tymi noooo....... ....... cholera noooo
wchodze w ich konta tych dziewuch pełno zdjec z nim
no jak jak jak jak jak jak jak

ps: tam gdzie kropki brzydkie słowa.
bede wymiotowac
April
 

Postprzez Księżycowa » 28 cze 2009, o 22:30

Ale z tymi Twoimi przyjacółkami, do których pisał?
Księżycowa
 

Postprzez April » 28 cze 2009, o 22:31

nie tylko ze swoimi laleczkami z roku itd....
mnóstwo tego wszedzie....
chcę sie oczyscic z niego.....cała.
April
 

Postprzez Księżycowa » 28 cze 2009, o 22:35

Czy on wie, że Ty się nim interesujesz, wie, że to widzisz? Bo jak nie, to właśnie pokazał jaki Wasz związek miał dla niego znaczenie... Jak to jest April z nim?
Księżycowa
 

Postprzez April » 28 cze 2009, o 22:40

nie wie ze sie nim interesuje ale doskonale wie ze widzę.
momentami mysle ze robi to specjanie. nie wiem
to jest obrzydliwe.....czuje sie brudna, czuje go na sobie...jest mi nedobrze...chce zapomniec i zapominam ale to co on robi... piszac ciagle na gg "impeza u agusi" impreza u moni itd.... i mnóstwo zdjec na nk. komentarze do profilu zapraszam do siebie na weekend dawno sie nie widzielismy
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dobry boze...odpuść
April
 

Postprzez Księżycowa » 28 cze 2009, o 22:46

A nie możesz wykasować go z gg i na profil na NK nie wchodzić? Odetnij sobie sama dostęp do niego. Jeśli on wie, że jesteś w takim stanie, to pewnie i robi to specjalnie, jeśli nie to po prostu masz przed sobą obraz zwykłego dupka, z którym byłaś. Ciesz się, że z kimś takim być nie musisz, bo zasługujesz na kogoś, kto jak go rzucisz, będzie śpiewał Ci serenady pod oknem i stawał na rzęsach, żebyś tylko była spowrotem a nie gościa, który zadowala się każdą jedną, kochanie. Jesteś kimś więcej i zasługujesz kogoś, kogo stać na więcej niż zabawa :serce2:
Księżycowa
 

Postprzez April » 28 cze 2009, o 22:48

wszystko o kant kibla. dobrze ze zaraz leci seks w wielkim miescie na tvn to sie odpreze
dupek nie wie ze jestem w takim stanie i nigdy sie nie dowie....
dran dran dran!!!!!!!!!11
dziekuje Kasiu ze jestes:*
April
 

Postprzez Księżycowa » 28 cze 2009, o 22:50

JA TEŻ UWIELBIAM TEN FILM!!!! Nie ma sprawy, cieszę się, że mogę pomóc :cmok:
Księżycowa
 

Postprzez limonka » 29 cze 2009, o 04:14

hej to jest nas 3:) widizalam wszystkie odcinki "sex in the city":):):):):)

ps.gosciu przez te beznadziejne komentarze i zdjecia NIE WATPLIWIE probuje wzbudizc twoja zazdrosc!! pewnie sam czuje sie jak g...owno... i w ten sposob sie dowartosciuje....
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez April » 29 cze 2009, o 14:54

jak ja nienawidze siebie za ostatni rok......
Kasiorek chciałabym miec taką przyjaciołkę jak Ty.
April
 

Postprzez Marika18 » 29 cze 2009, o 15:17

Bez wątpienia facet chce wzbudzić zazdrość. Wiesz, ja często wchodzę na profil mojego byłego, ale z konta mojej mamy, bo mnie zablokował, gdy się rozstaliśmy, bo chcial wykreślić mnie ze swojego życia skoro jestem taka zła i niedobra, bo go zostawiłam. :) Odetnij się od tego faceta, bo wiem, że oglądanie opisów, komentarzy a nawet samych znajomych, które uważamy za dzi... jest strasznie bolesne. Wiem, że trudno jest nie śledzić życia osoby, która była dla nas całym światem, ale naprawdę warto jest być jak najdalej od takich byłych żeby nie niszczyć swojej psychiki i swojego życia, bo dla takiego dupka nie warto.
trzymaj się.:)
Marika18
 
Posty: 115
Dołączył(a): 17 paź 2008, o 23:29
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Księżycowa » 30 cze 2009, o 13:58

Dziękuję Ci April. To było bardzo miłe. Rzadko miałam przyjemność coś takiego słyszeć :cmok: . Nie wiem co więcej powiedzieć, naprawdę dziękuję :kwiatek2:

Wiesz, wirtualnie zawsze możemy nimi zostać :wink: .

Jak się dziś czujesz?
Księżycowa
 

Postprzez April » 30 cze 2009, o 18:04

nie zdałam matury z angielskiego....brakło mi troszkę
nie czuje sie w ogole...
April
 

Postprzez Księżycowa » 30 cze 2009, o 23:00

Ale przecież .jest możliwość poprawy matury. April nie poddawaj się
Księżycowa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 216 gości

cron