Jak wyleczyc się z chorej miłosci do nieodpowiedzialnego ..

Problemy z partnerami.

Postprzez ważka » 5 gru 2007, o 22:08

Mój facet był bardzo podobnym typem swoim zachowaniem i klamstwami doprowadził do tego że wpadłam w depresje.Zerwaliśmy to zanaczy on stwierdził to było chyba w sobote że nie chce zrywac ale chciałby pomieszkac sam!No jak by mi ktoś mocno przywalił!Wiecznie niezdecydowany chłoptas!Cięty na baby!Może twój to też skorpion niby w ti nie wirze ale coś w tym jest.
Druga sprawa mój to kiedy inicjowałam sex potrafił mi powiedziec że nie ma ochoty zostaw mnie itd.Przea niego czuje sie jescze bardziej głupia brzydka i w ogóle do d...
Nie chce już z nim byc.Niedługo sie wyprowadza.Boli.Ale z nim ciągle bolało bo ciągle mnie ranił.Bez niego bedzie ale z doświadczenia wiem że kiedyś przestanie :(
Też go kocham a on grał na moich uczuciah od samego początku bawil sie mną i manipulował tak ze byłam w stanie wszystko dla niego zrobic.
Teraz niech sobie wraca do byłej skoro tak za nią tesknił.Ciekawe na jak długo bo znjac go i zycie to szybko pocieszy sie inną.
Kobieto uciekaj od niego!
Przecię twoja zazdrośc (ja miałam identycznie )z czegoś wynika.Mój też w towarzystwie bardziej rozmawiał z dziewczynami niż zfacetami mnie traktujac jak powietrze.Czułam sie jak ostatnia frajerka.A potem wmawiał mi że mam paranoje.To on nie ma sumienia i nie wie co to miłośc.Ja chce sie uleczyc z tego chorego uczucia i znów byc soba.I poczuc sie piekna i pozwolic innym facetom sie adorowac bo do tej pory byłam skupiona tylko na nim i mój świat obejmował tylko jego!Ble
To było chore i co z tego że zdarzły sie fajne chwile.Bo gdyby mnie naprawde kochał to chciałby byc tylko ze mną i to ja byłabym dla niego najważniejsza.
Pozdrawiam
Mam koleżanke poznałysmy sie w mojej byłej pracy ma podobną sytuacje.To chyba plaga.Ostatnio jej facet sie upił uderzył ją i powiedział że kocha tylko swoją żone z którą jest w separacji a ona jak chce to niech zmiata.No takich to powybijac!
PS mieszkam w Wolverhampton póki co bo niedługo sie przeprowadzam ale jescze nie wiem gdzie
Avatar użytkownika
ważka
 
Posty: 611
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 17:36
Lokalizacja: Anglia

Postprzez Camille » 5 gru 2007, o 23:15

Kochana ważko,Nieco róznia sie w swych zachowaniach nasi faceci,a w czym tak dokładnie napiszę jutro,bo teraz poprostu nie zdąże,na 22 do pracy:/Nie mam tu wymarzonej pracy(tesco)i pracuje na nocki,bo więcej płacą.Dlatego jestem tu z doskoku między jednym snem,a drugim :) Jutro i pojutrze mam wolne(mój wekeend)więc będe wieczorkiem tu się rozpisywac.A teraz ze smutkiem Was opuszczam.papa :(
Camille
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lis 2007, o 15:20
Lokalizacja: Anglia

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 596 gości