Cisza po "Andrzejkach"...

Problemy z partnerami.

Postprzez mahika » 6 gru 2007, o 23:17

Hi hi hi, jura Krakowsko-Częstochowska to mi raczej nie grozi, niestety i Tobie moje towarzystwo tym bardziej, he, ładne pareset kilometrów, ze jeżdżeniem stopem skończyłam więc pozostaje mi tylko pomarzyc, ale powiem Ci ze kiedys tam byłam z rodzicami, niesamowite klimaty i obiecałam sobie ze tam wróce, kiedyś....
A Harrego Pottera uwielbiam, piwko też :lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 6 gru 2007, o 23:37

Nie no... ledwo się człowiek ze dwa dni nie pojawi a już konkurencja przejmuje "rynek"... :lol: :D Ech życie, życie... ;) ("życie jest okrutne a kobiety podłe, ale PANI jest... jakaś taka inna" :lol: - nie wiem skąd to wzięte, ale mi się podoba! :D )

loki, Ty masz chyba jakiś zgubny wpływ na te koleżanki tutaj, bo One przez Ciebie zdaje się tracą głowę i zdolność trafnego wyboru... (nie twierdzę, że wybierają źle, ale przecież mogłbyby... jeszcze lepiej! :lol:)

No i wygląda na to, że przez taką kobiecą lekkomyślność odwieczna andrzejkowa tradycja może wziąć w łeb - no bo kto jeszcze będzie w to wierzył, jak się moja andrzejkowa wróżba nie spełni?! ;-)

Dziewczyny powiedzcie same - której się jeszcze będzie chciało lać wosk? Zostanie tylko wróżka, pasjans, czarny kot i co tam jeszcze? Ale wosk już absolutnie i w żadnym wypadku w tej sytuacji nie wchodzi w grę... na poważnie! Same jesteście sobie winne, bo ja chciałem współpracować... :lol:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Loki86 » 6 gru 2007, o 23:46

Kto wie może za rok może za trzy zawitasz w moje okolice (kwestia przypadku :) ) myślę że las nie ucieknie stoi już ładnych parę lat ;) (no wiesz towarzystwo kobiece nigdy nie było dla mnie czymś nieprzyjemnym tym bardziej takie towarzystwo. Wiec słowo groziło mi tutaj nie pasuje)

Filemon bo ty jeszcze kotem jesteś 4 posty :P dasz się poznać to i pewnie fanklub powstanie ;)
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez echo » 7 gru 2007, o 00:03

filemon, ale posty muszą być konkretnie dramatyczne, a nie jakieś tam ciele mele ;). Że wiesz ma być "filemon po przejściach" inaczej nici z funclubu ;) i konkurencja wykosi z rynku.
echo
 
Posty: 344
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:02

Postprzez agik » 7 gru 2007, o 00:12

oj, Filemon- odwieczna andrzejkowa tradycja dotyczy kobiet!
To panny mają się spotykać, żeby sobie powróżyć.
Kawalerzy wróżyli sobie w imieniny Katarzyny...
Poza tym, to Tobie się nie wywróżyło, i to Ty musisz się zastanowić, czy wierzyć w wosk i takie tam.
Wiesz może popełniłeś błąd i nie wróżyłeś w "katarzynki"?
A może Ci się jeszcze spełni?
Mnie się wydaje, że może tak być... :oops:

A co zostanie "zamiast"? Na pewno zostanie krzemień pasiasty....

Loki, ja mam blisko do Ciebie, mam tam rodzinę, a przede wszystkim mam tam klientow...
Tyle, że wiesz- dla mnie to niedobre :oops: , hi
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Biedrona » 7 gru 2007, o 04:34

Filemon!
zapomniales o krysztalowej kuli :D
takiej prosto z Pragi :D krysztalowej...
powiem Ci tak - Lokiego juz troche znamy, wiec to nie jakas wirtualna dyskryminacja.... :wysmiewacz:
proponuje by dowiedziec sie najpierw co w trawie piszczy, a potem - walne zebranie :twisted:
co Wy na to dziewczyny?
Avatar użytkownika
Biedrona
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 19:50

Postprzez agik » 7 gru 2007, o 10:16

Ja na tak :D
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: odigavo i 210 gości

cron