Co to oznacza?

Problemy z partnerami.

Postprzez ewka » 23 sie 2009, o 10:08

bliska napisał(a):podejrzewam ze chodzi mu tylko o sex

To się spotykajcie i nie seksujcie... wtedy będziesz miała szansę wyczaić, o co mu tak naprawdę chodzi. No tak myślę.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bunia » 23 sie 2009, o 10:28

Powiedzial uczciwie....wpadniesz to Twoja sprawa....On nie bedzie mial nic z tym wspolnego.....a co by bylo gdybys np. wpadla a nie powiedzial - tez zle........jesli lubisz seks bez zobowiazan to uklad calkiem,calkiem - wiesz na czym stoisz.........jesli nie to chyba pora aby sie wycofac.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez bliska » 23 sie 2009, o 10:53

ale to on sam chcial mi zrobic dziecko a ja nie chcialam. najgorsze jest to ze jestem w nim zakochana...
bliska
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 gru 2008, o 17:00

Postprzez lili » 23 sie 2009, o 11:03

chce strzyknąć białkiem jak to ktoś wcześniej napisał ale nie chce potem wychowywać ewentualnego potomka
świetnie, w zasadzie to zupełnie normalne, co nie? więc o to te całe tutaj dywagacje, przecież to całkiem normalne tak się zachowywać...
sorry bliska, nie mogłam się powstrzymać :shock:
może i jesteś zakochana, jeśli tak to współczuję, ale może zastanów się czy chcesz być samotną Mamą dziecka którego ojcem jest taki palant?
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez bliska » 23 sie 2009, o 13:28

Najgorsze, ze nikt mi sie poza nim nie podba, chce byc tylko z kims jego pokroju, choc to dran pewnie, ale wlasciwie kreca mnie zolnierze i tu jest pies pogrzebany (sic!)
bliska
 
Posty: 92
Dołączył(a): 6 gru 2008, o 17:00

Postprzez limonka » 24 sie 2009, o 03:57

bliska ochlon....dziecko to nie zabawka...i co to wogole znaczy "chce mi zrobic dizecko" czy on zdaje sobie sprawe jakimi slowami rzuca?????? zrobienie to zwykle najrostsza sprawa...wychwanie to juz inna broszka ....duzo bardziej czasochlone i wymaga duzo nakladow finansowych:)
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez forsycja.24 » 24 sie 2009, o 09:02

Bliska, teraz tak myślisz i czujesz.."mogę być tylko z nim"..jesteś w centrum tej sytuacji, którą nazwalabym farsą. Tzw. związek wolny również rządzi się swoimi prawami i na pewno nie ma w nim opcji - zrobię ci dzieciaka a ty się martw co dalej.
Przemyśl sobie jakie są Twoje uczucia i oczekiwania od życia, poźniej zastanów się jakie sa jego.. i czy bycie z tym mężczyzną sprawi, że będziesz czuła się kobietą szczęśliwą i spełnioną. Jeżeli będziesz miała wątpliwości to kubeł zimnej wody na głowę i do przodu!
Na dzień dzisiejszy, to co on Ci proponuje możesz otrzymać od większości mężczyzn; wolnych, zajętych, starych, młodych... itd. Jaka w tym rewelacja?
forsycja.24
 
Posty: 71
Dołączył(a): 25 kwi 2009, o 17:41
Lokalizacja: DW

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 239 gości