znowu o ¶lubie

Problemy z partnerami.

Postprzez ewka » 10 cze 2007, o 18:25

O rety, strasznie mi przykro... zawsze jestem pełna podziwu dla tych, którzy tak ważne sprawy załatwiaj± telefonicznie - niektórzy nawet smsem.

I co dalej? Znasz powód? Co masz zamiar? Może on Ci po prostu nie jest pisany?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez selenit » 10 cze 2007, o 18:29

Przykro mi ze sie tak stalo i wiem ze jest Ci bardzo ciezko,ale moze tak jest lepiej dla Ciebie,moze zaszczedzilo ci to wiel cierpienia w przeszlosci.Pamietaj nic na sile wiec nie ma sensu walczyc jesli on nie chce.Na pewno bardzo go kochasz ale poczekaj az on wyciagnie do Cieb reke.Z tego co piszesz on jest dosc nieodpowiedzialnym facetem,wiesz zareczyny to juz powazne zobowiazanie,mowieni komus kocham tez.Wiem co czujesz mnie tez ktos kiedys rzucil przez telefon i bylo mi strasznie zle i ciezko,jedyne o czym myslalam to tylko znowu poczuc jego ramiona ale tak sie nie stalo,nie zadzwonilam choc wiele razy trzymalam telefon w dloni.Wytrzymalam to i po czasie zrozumialam ze tak dla mnie lepiej.Wiec zachowaj swoj honor,postaraj sie zeby ktos bliski byl z Toba bo na pewno jest ciezko.Zachowaj szacunek do samej siebie i nawet jak bedzie chcial wrocic nie pozwol mu tak latwo i pokarz ze treaz to Ty stawiasz warunki.Wydaje mi sie ze on jest tez emocjonalnym czlowiekiem,wiec nie mialabys nigdy przy nim poczucia bezpieczenstwa.Trzymaj sie cieplutko
selenit
 
Posty: 83
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 15:28

Postprzez hope » 10 cze 2007, o 20:58

Bardzo mi przykro, Sarna.
Jesli powtarza że cię kocha, że swoj± przyszło¶ć wi±że z tob± a potem rozstaje sie ( jak pisała¶- zdarzyło się to już kilka razy) to jest to jak psychiczne znęcanie się nad tob±. Nie wiem, czy zniosłabym tak± hustawkę nastrojów. Nie wiem, czy kiedy wracali¶cie do siebie po kolejnych rozstaniach, czy to on szukał kontaktu, czy inicjatywa była po twojej stronie. Je¶li to drugie, to może teraz lepiej odpu¶cić, przeczekać.
Tak trudno mi cos poradzić.
hope
 
Posty: 93
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 09:00

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: oagowokaibuma i 83 gości

cron