internetowa zdrada...

Problemy z partnerami.

Postprzez MAGUSIA » 14 mar 2008, o 16:20

Ja wam bardzo wszystkim dziekuje!!!podtrzymalyscie mnie na duchu.Mysle ze powinnam sprubowac nie myslec o tym...Tylko ze najgorsze jest to ze zawsze uwazalam go za mezczyzne moze nie idealnego,ale wyjatkowego,a on ten wizerunek zburzyl i stal sie zwyklym facetem jakich tysiace.Ale teraz widze ze pracuje nad soba,moze dlatego ze stal sie troche zazdrosny,bo powiedzialam mu ze jak tylko da mi jakies powody,ja zrobie to samo co on...mimo wszystko postaram sie pilnowac aby nie wpasc w obsesje...
MAGUSIA
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 mar 2008, o 22:20

Postprzez Pluska » 19 mar 2008, o 02:17

Magusiu, jak to mąż Cię zdradził przez Skypa a nie w realu?
Pluska
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 mar 2008, o 00:49

Postprzez MAGUSIA » 22 mar 2008, o 18:08

dokladnie tak,ale moge cie zapewnic ze boli rownie mocno,no i byly tez kamerki...
MAGUSIA
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 mar 2008, o 22:20

Postprzez Honest » 22 mar 2008, o 20:27

bunia napisał(a):Oby czujnosc nie stala sie obsesja....powroty nie sa latwe,jesli zwiazek zaczyna ponownie nabierac rumiencow i partnerzy czuja sie w nim spelnieni to szanse na zdrade sa minimalne.



Dokładnie. Bunia napisała ważną rzecz. Trzeba jednak podkreślić, że za zdradę zawsze odpowiada osoba, która zdradzila, zawsze można odejść, a nie ciagnąć kilka srok za ogon.
Jednak... gdy związek jest satysfakcjonujący dla partnerów, widmo zdrady się oddala. W takich przypadkach często wystarczy popracować nad komunikacja w związku, wyrażaniu własnych potrzeb, odczuć.
albo... Inna kwestia to niedojrzali emocjonalnie, egoistyczni i samolubi partnerzy... oj, tacy się nigdy nie zmienią.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 290 gości

cron