partner uzależniony od toksycznej matki

Problemy z partnerami.

Postprzez Ladybird » 21 gru 2007, o 13:49

masz rację. ja musialam wyrzucic z siebie te wszystkie wewnętrzne rozterki.To z tym drzewem, to byl moment, potem mi przeszlo. To tez nie chodzi tylko o niego ,a ocaloksztalt. Biore sie wgarśc, on nie zasluguje na mnie, nie moge być wycieraczka. Mam charakter, stanę na nogi, choć dzisiaj spotkaly mnie taz przykrości od rodziców - nie przyjda na Wigilie. Czyli będziemy sami, ja i dzieci. A chcialam ,aby bylo tak rodzinnie, tu jest tak pięknie, wies , konie, kominek, choinka. Tylko samotnosc tak doskwiera... Lubie takie duze swieta, duzo ludzi ,wesolo. Moi rodzice tez sa dziwni, moze z tego mam problemy w zwiazkach? Oni tez zawsze sie wyracają, a moi partnerzy tego nie znoszą, jak sie z nich robi nieudacznikow. Zawsze idzie o pieniądze. Czy wartośc czlowieka przelica sie na pieniądze?
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez Abssinth » 21 gru 2007, o 14:01

czy wartosc czlowieka przelicza sie na pieniadze - hmm, tylko i wylacznie chorzy ludzie tak maja, ze nie potrafia zobaczyc czlowieka, tylko jego wartosc majatkowa. Od jakiegos czasu to jest dla mnie taki papierek lakmusowy na nowo poznanych ludzi - jesli caly czas mowia o pieniadzach, jesli wyczuje, ze taki wlasnie jest ich system wartosci, uciekam od razu jak najdalej.

I nie ma sie co dziwic, ze po takim wychowaniu, przez takich, tak wlasnie myslacych ludzi, masz problemy z facetami.....

pozdrawiam cieplo
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 21 gru 2007, o 16:41

Ja również pozdrawiam ciepło tak jak mi sie ciepło miło zrobiło na sercu, jestes mądrą kobieta. Ułożysz sobie życie, wróżka mahika dziś wróży dobrze :)

Przytulam i pamietaj olej dziada :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości

cron