nie wiem co dalej robić

Problemy z partnerami.

Postprzez magdi » 15 gru 2009, o 23:37

Paskudko kochana, co tam u Ciebie słychać, mam nadzieję, że jest lepiej :cmok: pozdrawiam i skrobnij czasem troszkę, bo się stęskniłam :zawstydzony:
magdi
 
Posty: 155
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez paskuda » 16 gru 2009, o 01:14

witaj Magdi :buziaki:
miło mi ze ktos pamieta o moich literkach :)
u mnie bez większych zmian. jestem sobie sama z dzieckiem probuje wywalczyc czestrze kontakty ze starszym synem maz sobie gdzies tam krąży probujac w oczach wszystkich znajomych zrobić ze mnie wariatke :roll: a mi to za przeproszeniem lotto :lol: spokoj cisza nikt mi nie wrzeszczy za uchem ze mam isc spac albo wstawac czy zrobic to czy tamto:) moja siostrzyczka wpada czasem mnie troszke podniesc na duchu a mamuska nie odzywa sie odkąd mąż sie wyprowadził najbardziej denerwuje mnie to ze każe siostrze aby mnie przekonala ze powinnam wrocic do meza :? nawet chciala przyjechac mnie umoralniac :shock: powiedzialam kilka slow i sie skonczylo heh tyle czasu nie dzwoni nie odzywa sie nie interesuje sie tym jak sie czuje a w glowie jej tylko jedno moj maz ktory zreszta czesto do niej jezdzi udajac troskliwego kochajacego czlowieczka :twisted: jedno sie zmienilo:) teraz czesciej sie smieje z tych jego gierek niz placze :wink: aaa i mężulek obawiając sie konsekwencji jakie mogłyby wyniknąć ze sprawy alimentacyjnej dobrowolnie przywozi mi pieniążki należne dziecku heh mysli ze uniknie tym sprawy :roll: i tu sie myli bo dlaczego mam mu cos darowac skoro on mi tak wszystko utrudnia :roll: od ponad tygodnia moglam pracowac to by mi pozwolilo na w miare normalne zycie z dzieciaczkiem i latwiejszy kontakt ze starszym synem... niestety znow nie wyszlo z pomocą mężulka :? on tak sie stara o to abym byla od niego zalezna heh ale nie poddaje sie w koncu musi sie udac:)
paskuda
 
Posty: 55
Dołączył(a): 19 paź 2009, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości

cron