Trudne chwile... mieszane uczucia, niespełnione pragnienia

Problemy z partnerami.

Postprzez wera » 23 lip 2009, o 15:43

Jest, już jest. Sam proponował podział wszystkich obowiązków. A to chyba dobrze?
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Abssinth » 23 lip 2009, o 15:46

no dobrze :) a dlaczego mamy swojej nie chce odciazyc, tylko jej wrzuca te naczynia ?
potrafi o siebie zadbac? wrzucic ciuchy do pralki i nastawic na ten co trzeba program, ugotowac cos, odkurzyc, poskladac za soba? jesli tak, to sa szanse...bo slowa to tylko slowa....

*naprawde juz sie zamykam.... bo tak w sumie wyglada dzisiaj nawet samej mi, ze sie czepiam...
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez wera » 23 lip 2009, o 17:55

Pewnie, że potrafi o siebie zadbać. Co prawda pralkę uruchamia z instrukcją obsługi, ale ale ważne, że w ogóle to robi. Mam też odciąża np w robieniu zakupów.

Nasze dzisiejsze negocjacje skończyły się pomyślnie dla mnie. Ustaliśmy dwie bardzo ważne dla mnie kwestie. Ale ile się przy tym napracowałam...Grunt, że jest dobrze.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Abssinth » 23 lip 2009, o 18:06

no to gratulacje!

trzymam kciuki, oby bylo jak najlepiej!!!!!!!!

A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez wera » 23 lip 2009, o 18:43

A dziękuje. Rozmowy wciąż trwają, ale są już jakieś ustalenia.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez limonka » 23 lip 2009, o 19:01

na szczescie moj maz zawsze podkresa aby nikt z jego matki nie bral przykladu:):):)hihihihih
tez nie lubi obowiazkow domowych...ale musze obiektywnie przyznac ze bardzo sie poprawil i cos tam pomaga:) :D :D

zgodze sie tu z abbs. ze zwykel jak poznajem faceta to on juz ma wszczepione pewne wzorce zachwan i bardzo ciezko je wytepic:( moj eks chlopak byl typowym synkiem mamusi, leniem nigdy nie dotrzymujacym slowa...w koncu po 3 latach walki poddalalm sie :wink: choc on biedaczek do dnia dzisiejszego mnie i tylko mnie oskarza o rozpad zwiazku....teraz jest w nastepnym i wiem ze ten tez jest na skraju rozpadu...facet nie mlodzieniaszek bo juz po 30...a dalej nie pracuje zerujac na mamusi...takich trzeba unikac.....
Avatar użytkownika
limonka
 
Posty: 4007
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 02:43

Postprzez wera » 23 lip 2009, o 19:05

Dobrze, że Radzik taki nie jest. mój chłopczyk świetnie potrafi sobie poradzić bez mamusi i mnie, więc źle nie jest.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Szafirowa » 23 lip 2009, o 21:20

To po cóż go wobec tego wychowywać, skoro on taki fajny jest ?
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez wera » 23 lip 2009, o 21:24

Bo czasami taki fajny nie jest i myśli, że może traktować mnie jak swoją matkę czy swoje byłe partnerki.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez szyszka » 24 lip 2009, o 09:02

Abssinth napisał(a):no dobrze :) a dlaczego mamy swojej nie chce odciazyc, tylko jej wrzuca te naczynia ?
potrafi o siebie zadbac? wrzucic ciuchy do pralki i nastawic na ten co trzeba program, ugotowac cos, odkurzyc, poskladac za soba? jesli tak, to sa szanse...bo slowa to tylko slowa....


no to mam przesrane :(
Avatar użytkownika
szyszka
 
Posty: 131
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 21:49
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez sikorkaa » 24 lip 2009, o 09:31

a czemuz to? co sie tam porobilo? :pocieszacz:
sikorkaa
 

Postprzez szyszka » 24 lip 2009, o 10:03

M nie robi żadnej z rzeczy która wymieniła Abssinth. Mało tego, zdarza mu się pytać, gdzie są jego okulary, papucie itp. heh :/ po prostupo najmniejszej lini oporu zamiast najpierw samemu poszukać :(
Avatar użytkownika
szyszka
 
Posty: 131
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 21:49
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Abssinth » 24 lip 2009, o 10:35

Szyszka - no sorry, ale ja juz wiem, ze masz wybrakowany towar w domu.... :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez lili » 24 lip 2009, o 12:17

---------- 12:15 24.07.2009 ----------

nie wszyscy faceci są zorganizowani, zdarza się to tylko najlepszym ale moim zdaniem nie to faceta skreśla, że nie lubi prasować ani nie oddaje całego serca zmywaniu podłogi tylko to, kiedy nie chce tego robić będąc o to poproszonym bo to świadczy o egoizmie i wygodnictwie
moi Rodzice są 33 lata po ślubie ale mój Tato do dzisiaj dopiero jak już jest z mokra dupą w wannie krzyczy do Mamy "gdzie są moje majtki?"
on po prostu nie myśli wielopłaszczyznowo, perspektywicznie, tylko zadaniowo. Zadanie: wykąpać się. Miejsce akcji: łazienka. Niezbędne: woda. Jakoś nigdy nie przychodzi mu do głowy, że na później by się przydało coś nowego na tyłek założyć.
mimo tego nie mogę mu zarzucić, że nic nie robi. Robi bardzo dużo, aczkolwiek robi to inaczej niż Mama i ja :lol:


---------- 12:17 ----------

aha, i jeszcze
jedną rzeczą jest to, że nie zmieni się tego, jak ktoś został wychowany
a inną rzeczą jest to, że można się po części do tej osoby dostosować a po części skłonić ją, żeby dostosowała się do nas
nie wierzę, że z totalnego bałaganiarza facet nagle pod miotłą żony stanie się mistrzem zarządzania
ale można nie ulegać mężowi przyzwyczajonemu do tego, że Mamusia wszystko podkładała pod tyłek, a przynajmniej nie ulegać w całości
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez sikorkaa » 24 lip 2009, o 12:47

moj byly (35 lat na karku) powtarzal mi zawsze, ze starego byka nowych sztuczek nie nauczysz i faktycznie- jesli chodzi o niego, to rzeczywiscie tak bylo, wiec spieszcie sie dziewczyny poki Wam te chlopy pelnoletnosci nie uzyskaja :haha: zeby wymowki nie mieli
sikorkaa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 264 gości

cron