Dziewczyny potrzebuje waszej opinii :)

Problemy z partnerami.

Postprzez Salome » 8 gru 2009, o 17:26

---------- 16:25 08.12.2009 ----------

Ostawiam drugą opcję.

---------- 16:26 ----------

Obstawiam*
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez melody » 8 gru 2009, o 17:30

A ja obstawiam przy tym, że obstawianie jakiejkolwiek opcji przez nas (osoby nie zaangażowane w tą relację), to czysta projekcja własnych potrzeb :)

Mam duży szacunek do tego, co dzieję się między dwojgiem ludzi i jakoś tak niechętnie poddaję to interpretacji.
melody
 

Postprzez Salome » 8 gru 2009, o 17:34

Może może Melody...

aczkolwiek faceci w dzisiejszych czasach są bardzo niedomyślni ;)
Avatar użytkownika
Salome
 
Posty: 783
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 16:45

Postprzez janiol » 8 gru 2009, o 17:37

Melody prosze, zaprojektuj wlasne potrzeby inspirujac sie zaistniala akcja... co bys chciala osiagnac przez dzialanie takie jak zaprezentowala moja "kolezanka" ?

melody napisał(a):A ja obstawiam przy tym, że obstawianie jakiejkolwiek opcji przez nas (osoby nie zaangażowane w tą relację), to czysta projekcja własnych potrzeb :)

Mam duży szacunek do tego, co dzieję się między dwojgiem ludzi i jakoś tak niechętnie poddaję to interpretacji.
janiol
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 22:44

Postprzez melody » 8 gru 2009, o 17:46

---------- 16:38 08.12.2009 ----------

Faceci zwykle siedzieli na trochę niższej gałęzi ewolucji :wink:

---------- 16:46 ----------

janiol napisał(a):Melody prosze, zaprojektuj wlasne potrzeby inspirujac sie zaistniala akcja... co bys chciala osiagnac przez dzialanie takie jak zaprezentowala moja "kolezanka" ?

Janiol, dla mnie ta sytuacja jest tak odjechana i trąca manipulacją, że aż mi fantazji brak :)
melody
 

Postprzez janiol » 8 gru 2009, o 18:42

hehe, dobra dziewczyny, dzieki za rozmowe :)
Moj plan dzialania jest taki ze go nie ma.... olewam sprawe, no chyba ze przyjdzie do mnie na kolanach z kwiatami w ustach i kluczami do nowego BMW dla mnie ;) (czytaj: napisze sms-a co robisz po 16?:D:D:D)

Pozdrawiam


melody napisał(a):---------- 16:38 08.12.2009 ----------

Faceci zwykle siedzieli na trochę niższej gałęzi ewolucji :wink:

---------- 16:46 ----------

janiol napisał(a):Melody prosze, zaprojektuj wlasne potrzeby inspirujac sie zaistniala akcja... co bys chciala osiagnac przez dzialanie takie jak zaprezentowala moja "kolezanka" ?

Janiol, dla mnie ta sytuacja jest tak odjechana i trąca manipulacją, że aż mi fantazji brak :)
janiol
 
Posty: 30
Dołączył(a): 14 kwi 2009, o 22:44

Postprzez melody » 8 gru 2009, o 18:46

Powodzenia :D
melody
 

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 252 gości

cron