Rozstałem sie z Dziewczyną

Problemy z partnerami.

Postprzez caterpillar » 28 paź 2009, o 22:59

a ja tam edkowi wierze,bo sama naszla mnie mysl czytajac jego dziewczyne ,ze (delikanie mowiac) chyba cholernie ciezko jest byc z taka osoba.I nie pisze po to ,zeby pokazac kto tu jest "cacy" a kto "be" ale po to,zeby zwrocic uwage na to ,ze sa dwie strony medalu i ze nie zawsze musi byc tak ,ze ta chora osoba jest tylko i wylacznie ofiara wszelkich sytuacji.

edek zycze Wam szczerej rozmowy.

pozdrawiam!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 28 paź 2009, o 23:13

no wszystko spoko ale o co chodzi edkowi?
jakie są warzenia innych, nie rozumiem. albo rozumiem.
"czy dostatecznie sie wybieliłem po tym jak moja ex mnie obsmarowała na forum?"
proszę o wyprowadzenie mnie z błędu.

i mnie się to nie podoba też.
Ostatnio edytowano 28 paź 2009, o 23:28 przez mahika, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Abssinth » 28 paź 2009, o 23:26

hmmm

'zwykla szara myszka' - to kochasz Ja czy nie? bo jak facet kocha naprawde, to jego kobieta jest najpiekniejsza na Ziemi, a nie szara myszka...

i jak to bylo dokladnie z tymi urodzinami i zestawem kozaczkow, mini i innych takich tam popierdulek?

w koncu kochasz ja dla tego jaka jest, czy dla tego, co z nia mozesz zrobic i czy zrobi to, co ty chcesz? a jak ma inne zdanie to 'nie docenia' i w ogole jakas jest fe?

albo....napisz, dlaczego ja kochasz? co w niej ci sie najbardziej podoba? co lubisz z nia robic, jak spedzac czas?
.......................

a jesli komus z kims ciezko byc i juz nie moze, to dojrzala osoba kulturanie konczy i mowi - 'kocham, ale nie moge z Toba byc bo sie wykoncze'.

albo jest ludziom razem po drodze, albo jest ludziom nie po drodze.

nie ma tak, ze 'tak wlasciwie to byloby nam po drodze, ale ja ide na zachod, wiec ty musisz skrecic ze swojego kierunku'.

nie musisz odpowiadac na forum na te pytania, ale byloby to cenne, gdybys sobie potrafil odpowiedziec.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez caterpillar » 29 paź 2009, o 00:31

no to doprecyzuje ..wyobrazam sobie ,ze jemu tez moze byc ciezko,nielatwo itp. ma prawo o tym mowic.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Goszka » 29 paź 2009, o 01:01

ma prawo jak najbardziej,ale dlaczego akurat w miejscu gdzie przyszła po pomoc jego była dziewczyna?
Goszka
 

Postprzez wera » 29 paź 2009, o 09:46

Zanim niechcący zrobimy nagonkę na chłopaka zastanówmy się czy to aby nie jest przypadek. Edek mógł nie wiedzieć, ze ona tu szuka pomocy. Poza tym to forum jest dla wszystkich i należny o tym pamiętać.
Avatar użytkownika
wera
 
Posty: 2932
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 00:04
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ewka » 29 paź 2009, o 10:10

eeddeekk napisał(a):caterpilar

napisałem.....

i dostałem odpowiedz ze jestem hamem, gnojem, egoistą itd...i ze dla mnie najwazniejsze były moje urodziny i ze to wszystko moja wina itd...

bez komentarza...

chce własnie zobaczyc jak to przezywaja inni...

To może trzeba dać jej teraz trochę spokoju? Niech zatęskni i przekona się, ile traci, gdy Ciebie nie ma.

Trudno pomóc, jak na tę pomoc ktoś wystawia swoje wszystkie kolce. Co zamierzasz Edek?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez caterpillar » 29 paź 2009, o 20:42

Goszka napisał(a):ma prawo jak najbardziej,ale dlaczego akurat w miejscu gdzie przyszła po pomoc jego była dziewczyna?


moze zeby opowiedziec jak on to widzi? skoro ona tu pisze to znaczy ,ze automatycznie przejela wylacznosc na to forum?

a miejsce jest inne bo on pisze na "zwiazkach" a ona w "depresji" :mrgreen:

ja osobiscie nie widze nic w wypowidzi edka co mozna nazwac prowokacja czy chamstwem...czuje natomiast zlosc i brak wzajemnego zrozumienia mniedzy nim a swoja dziewczyna..
moze faktycznie przyda wam sie chwila na oddech ,poukladanie i moze zatesknienie za soba.

powodzenia.
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: akokufocgik i 262 gości