Powiedziec czy nie ??a stało sie...

Problemy z partnerami.

Postprzez Marcia » 5 paź 2009, o 23:41

:shock: :shock: :shock: włosy mi stają na głowie( a że warkocz imponujący, osiagam wtedy ze 3 metry :roll: ) gdy czytam takie historie... Klasyczny psychopata, dupek, debil, no załamka jakaś. Płakać się chce ile trzeba przejść żeby umieć w ogóle rozpoznawać złych ludzi. Zli naprawdę istnieją i tłumaczenie psychopatom że coś tam coś tam, jakaś moralność, krzywda, dobro dziecka: niporozuminie :nie: Ciśnie się na usta: chłopie,gdzie ty masz serce, zasady, granice których w swoim egoizmie nie przekroczysz? Przecież bycie "prawdziwym" mężczyzną polega na czymś innym niż bzykanie bylekogo. Facet ma budzic szacunek postawą życiowa, silna wolą, konsekwencją,umiejętnym zaspakajaniem potrzeb najbliższych, tkliwością, może w wieku parunastu lat dopiero kształtowac postrzeganie siebie ale Królewicze nawet na tym poziomie rozwoju nie postepują tak podle, a ty jesteś już stary pryk i musisz nadal udowadniać (tylko komu?) żeś coś wart stękając chwile na jakiejś równie durnej babie zamiast przynieść mamie twojego dziecka kakao do łóżka albo kwiaty podprowadzone z ogrodu sąsiadce albo cokolwiek co pokaze że naprawde masz ze tak to ujmę: jaja uff aż zjadłam z nerwów paczkę misiów :?
Marcia
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 wrz 2008, o 14:07

Postprzez smerfetka0 » 5 paź 2009, o 23:50

REGULAMIN:
2. Okazujcie sobie nawzajem szacunek i tolerancję.

4.Nie wolno: osądzać, krytykować, oceniać, wywierać presji, nakłaniać do przyjęcia lub zmiany jakiegokolwiek wyznania, opcji politycznej, światopoglądu.


Marcia.. po co te wyzwiska, to że uważasz jego zachowanie za złe można wyrazić inaczej. Człowiek szuka porady a nie obelg.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Marcia » 6 paź 2009, o 15:37

Racja, już się poprawiam :roll: Drogi kolego Michale radam była z rozemocjnowania pod wpływem przeczytanych Twych przeżyć skonsumować przed zaśnięciem imponującą ilość misiów. O globusa przyprawiła mnię myśl iz nim Twa Wybranka wyda na świat owoc Waszego pożycia, zaszczycisz swa osobą ilość sypialni pokazniejszą anizeli częstotliwość z jaką zapytujesz o godność oddających się weń Tobie dziewek. Trudność wielu niedoświadczonym pannom może sprawić pojęcie Twych rzeczywistych intencji. W odczuciu mym prawdziwy Adonis winien być zacnym człekiem, o szlachetnych manierach, nieposzlakowanej opinii, czułością i troską niesamolubną otaczający najwyższą wartość: własną rodzinę. O jego męstwie głośno wśród sąsiadek, którym ubywa kwiatów w ogrodach z powodu jego żarliwej miłości do rodzicielki jego dzieci. Jego żona dyskretnie podlewa kakao kwiaty gdyż tak często każe jej pić owy napój w stanie blogosławionym że już ma przesyt. Takie postępowanie dobitnie śwadczy iż mąż ma (możemy nieelegancko przypuszczać) imponujące przyrodzenie, o czym świadczy fakt jakim jest na codzień, a nie z iloma dziewkami samolubnie przystaje.
Marcia
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 wrz 2008, o 14:07

Postprzez mahika » 6 paź 2009, o 16:13

:lol:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez smerfetka0 » 6 paź 2009, o 16:17

:?
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez lili » 6 paź 2009, o 16:57

Marcia!
graba! sztama! powaliłaś mnie na kolana!
Dawno się tak nie uśmiałam.
Fakt, w pierwszym poście brzmiałaś karcąco, ale z drugiej strony, tu do zagubionej mówię, czasem ciężko zachować zimną krew kiedy ktoś z pełnym spokojem opowiada jak to zdradza z błahych przesłanek i czy aby na pewno zrobił źle...
Szacunek szacunkiem a kaliber szoku jest zazwyczaj odpowiedni do kalibru sprawy, a omawiana niebłahą wcale jest...
pozdrawiam

li
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Postprzez Orm Embar » 6 paź 2009, o 20:11

Tak dla jasności:

Ja tam kolegi Michała nie znam i nie mi wyrokować czy jest rzeczywiście uzależnionych od seksu czy też nie.

Jeżeli jest - no to po prostu jest chory i tyle. Jednakże skoro tak, powinien szukać leczenia (tak! leczenia! podobnie jak leczenia powinni szukać alkoholicy, jeśli rzeczywiście chcą wyjść z picia). Niestety, uzależnienie co prawda wyjaśniałoby jego postępowanie, ale nie zwalniałoby od odpowiedzialności.

Podobnie zresztą jest to rozwiązane nawet w prawie karnym. Facet, który przejechał po alkoholu dziecko, nie ma mniejszego wyroku tylko dlatego, że jest alkoholikiem, czyli teoretycznie jest chory i nic nie może na to poradzić.

Tak to niestety jest.

pozdrawki

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Justa » 6 paź 2009, o 23:22

Marcia, piona! Nikt chyba nie ujął tego lepiej...... 8)
Justa
 
Posty: 1884
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:06

Postprzez Off_topic » 7 paź 2009, o 09:54

Ech... kiedyś, uczestnicząc w jednej z dyskusji, w których Michał odsądzał od czci i wiary wszystkie kobiety które dopuściły się już nie żeby zdrady, ale zwykłego swobodnego romansu - pomyślałem sobie że mógłbym założyć się o dobre winko, że jego "surowe zasady moralne" nie przeszkodzą mu w najlepsze zdradzać swojej dziewczyny.

Miałbym teraz dobre winko :(

Michał, obejrzyj sobie taki film - stary, ale w wypożyczalni powinni mieć - "Kto puka do moich drzwi", Martina Scorsese. Może Ci da do myślenia.
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez Bianka » 7 paź 2009, o 12:55

Marcia :haha: :oklaski: :ok:
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez magdi » 7 paź 2009, o 14:24

Ja tak trochę offowo, przepraszam z góry :oops:

Przede wszystkim ORM, jak ja się cieszę, że się ten wątek zaczął, bo znowu mogę Cię czytać, temat jest smutny, ale Twoje wypowiedzi to słoneczko i radość czytania :cmok:

Marcia - super, naprawdę świetne, aż przeczytałam mojej przyjaciółce i obie się ubawiłyśmy, chociaż temat do śmiechu nie jest. Kapelusze z głów :oklaski:
magdi
 
Posty: 155
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 236 gości

cron