Marzenia sie spelniaja

Problemy z partnerami.

Marzenia sie spelniaja

Postprzez moniaw-w » 17 wrz 2009, o 12:51

A tak jakos paskudnie bylo, wiec pomyslalam, zeby taki watek zalozyc.

Na Psychotekscie jestem od 2005 r. Poznalam tutaj cudownych ludzi, nawiazalam trzy przyjaznie w realu, ktore trwaja mimo odleglosci i uplywu czasu :)

Nie bede pisac po imieniu (po nicku raczej), bo nie wiem, czy mi wolno. Z naszej czworki tylko od jednej dziewczyny nie mam teraz informacji, jakos nie mozemy trafic na siebie :). Druga moja kochana - wyszla za maz, jest szczesliwa. Trzecia - ktora kocham calym sercem jak rodzona siostre - w tym miesiacu bedzie tez obchodzic rocznice slubu :).

Nie wiem, czy one tutaj zagladaja, ale jak mysle o tym, w jakich sytuacjach bylysmy, kiedy sie tutaj poznalysmy, jak bylo nam strasznie ciezko, jak bardzo cierpialysmy... I patrzac na to, co jest teraz - no kurcze! Jakby nie bylo (chociaz u mnie jakies chmury sie pojawily, ale mam nadzieje, ze przejsciowe), to nigdy nie przestane w to wierzyc i zycie mi to tylko udowadania - marzenia NAPRAWDE sie spelniaja :)

I Wam wszystkim, ktore/ktorzy dzisiaj placza, ktorym jest zle, chcialabym powiedziec, zebyscie pozwolili sobie na ten placz... Bo on oczyszcza. Nie walczcie z tym. Ale nigdy nie przestancie wierzyc w to, ze los sie do Was usmiechnie, bo on sie usmiechnie szeroko :) (zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie...:) )
Avatar użytkownika
moniaw-w
 
Posty: 146
Dołączył(a): 10 paź 2007, o 20:03

Postprzez ewka » 17 wrz 2009, o 13:17

Święte słowa, Moja Duszko:)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Bianka » 17 wrz 2009, o 21:21

a ja nie mam przyjaciół..jestem SAMA :(

dzis szłam do sklepu, patrzylam w niebo i zastanawiałam się czy za rok będzie tak samo?:( mam nadzieje ze bedzie lepiej...
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez samotna_123 » 17 wrz 2009, o 21:37

Ale dobrz,że mamy siebie.
Tu też mozna znaleść przyjaciół.
samotna_123
 
Posty: 35
Dołączył(a): 14 wrz 2009, o 06:01

Postprzez bunia » 18 wrz 2009, o 08:29

Pozdrowka Moniu i ciesz sie zyciem :kwiatek2:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 553 gości