E tam, nijak się czuje.....

Problemy z partnerami.

E tam, nijak się czuje.....

Postprzez mahika » 29 sie 2007, o 15:52

Czuję się jakby ktoś przeczytał mój pamiętnik. Moja siostra zalogowała się na tym forum....... żeby sobie poczytać. Oznajmiła ze wie że jestem Mahika i sobie poczytała. Jak mam teraz cokolwiek napisać skoro ona wchodzi sobie żeby sobie poczytać..... To było dla mnie święte miejsce....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 29 sie 2007, o 16:11

ale jak to się stało że znalazła tą stronę???Niedobrze...ja nie wiem że niektórzy ludzie i to często bardzo bliskie osoby nie potrafią uszanować czyjejś intymności :?
Goszka
 

Postprzez Abssinth » 29 sie 2007, o 17:53

miejmy tylko nadzieje, ze Twoja siostra tylko po to tutaj wpadla, zeby Cie lepiej poznac i byc moze pomoc w Twoich problemach...bo jesli nie, to...tak jakos brzydko by bylo...przytulam, Mahika. In the end of the day, jak powiadaja tutejsi, wszystko dzieje sie nam z jakiejs przyczyny i po cos...jeszcze sie to na dobre obroci, zobaczysz :*

cieple miauki
Abss
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 29 sie 2007, o 20:15

Moja siostra jest ok, dużo rzeczy jej mówię. Jest młodsza o 7 lat ale chyba o wiele mądrzejsza ode mnie więc moje zachowanie może teraz wydawać się jej jeszcze głupisze, wierze że nie wykorzysta niczego przeciwko mnie ale nie o wszystkim chciałam jej mówić, wiadomo, po to jesteśmy tu anonimowo. Nigdy przed nią nie ukrywałam ze mam to forum, mam Was. Widziała ze przesiaduje tu, nie zakrywałam kompa jak wchodziła do pokoju.... Ale i tak dziko wyszło.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 29 sie 2007, o 21:30

A może wyjdzie z tego coś dobrego? Wirtualna rozmowa to wiele, ale jeśli znajdzie się oparcie w realu... to chyba jest w jakimś sensie lepsze? Może będzie jej łatwiej zrozumieć Ciebie? Może doczyta tutaj coś, czego nie potrafiłaś jej powiedzieć?

Wierzę, że nie wykorzysta nic przeciwko Tobie, bo to byłoby... no wiesz, brzydkie takie.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 29 sie 2007, o 22:45

nie, no tego to jestem pewna, ale wiesz, piszesz pamiętnik, to nie chcesz żeby ktoś go czytał. I ja to tak potraktowałam. Robiłam w życiu złe rzeczy, popełniłam dużo błędów. Ona to widziała i mówiła "jak tak popatrzę na Ciebie to wiem czego mam w życiu nie robić" To może faktycznie niech popatrzy głębiej.....
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: oadepoweu i 160 gości